Vzrušuje mě psát o lidech, že jsou pedofilové

Dotaz vložen 2. 5. 2018 v 18:25

Zdravím. Je mi 39 a vzrušují mě kluci i holky, ale víc kluci. A  to od 5 do 11 let. Zároveň mám ale hodně neobvyklou úchylku.  Strašně mě vzrušuje psát o lidech všeho věku lži, že jsou  gayové a pedofilové. Na webu Zpovědnice.cz jsem si vyhlídl jednoho  takového, má přezdívku Poctivejobčan. Je to úplně normální  16letý kluk, díky čemuž je snadná oběť, Již 7 měsíců o něm  všude po Zpovědnici píši lži, že je gay a pedofil a honím si u toho. Jak se jmenuje tahle úchylka?

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

vše nasvědčuje tomu, že právě Vy jste homosexuální pedofil a nejste s to si tuto skutečnost v plné míře připustit. Obracíte tak svoji agresi vůči osobám, které takové nejsou a Vy se je snažíte takto označkovat. Nelze vyloučit i nějakou tu sadistickou komponentu, když Vás vzrušuje očerňování druhých.

Není dobré „léčit“ si vlastní neštěstí ubližováním druhým. Cesta z toho je, uvědomit si, co jste vy, přijmout tu skutečnost v klidu, nedopustit, abyste se pro to nenáviděl a hledat cesty, jako svoje potřeby uspokojovat v souladu se zákonem a ne na úkor druhých lidí.  Asi potřebujete trochu psychoterapie. Pokud je Vám místně dostupná Praha, nabízím kontakt v mé ordinaci na Sexuollgickém ústavu, můžete se objednaat jmenovitě ke mně u sestry ústavu na tel. 224961111, ozve se ústředna nemocnice a budete žádat sestru na sexuologii.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.