Výchova dětí s pedofilem

Dotaz vložen 25. 2. 2018 v 00:03

Dobrý den, dnes jsem přistihla manžela při ukájení se nad nahým tělíčkem naší 11m dcerky. Žijeme spolu 17let, jsem o 16 let od manžela mladší, máme taky 5-ti letého syna. O zálibě muže v mladší holky (cca kolem 18let) jsem vždy tušila, ale nikdy jsem nevěděla o jeho zájmu o děti.Po incidentu se mi přiznal, že posledních pět let si uvědomuje zvýšenou pozornost o děti-dívky, ale že by jim nikdy neublížil, ani se jich nedotknul. Že ani naší dceři by nikdy neublížil, a že měl dnes poprvé potřebu se ji po koupání, když byla tak naolejovaná, přiblížit, že to byl zkrat, ale že mu přišla strašně rozkošná,neměl však v plánu ji jakkoliv ubližovat. Vůbec nevím, co si počít. Je to skvělý manžel i otec, ale bojím se pokračovat v životě s člověkem s ohledem na naši dceru, která je miminko a bude teprve do dívky růst. Co máme dělat?

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Vážená paní,

připadá mi divné, že si jako objekt zájmu Váš manžel vybral vlastní dceru. Zneužívání vlastních děti pedofily totiž obvykle nevídáme, toho se dopouštějí spíše muži nepedofilní, ale s nízkou morální úrovní.

V každém případě potřebujete oba konzultaci a asi i nějaký čas doprovázení sexuologem. Rozhodně by nebylo dobré, abyste se rozváděli a dcerku tak připravili o rodinné zázemí.

Můžete se ke mně objednat na tel. 22496 1111, ozve se ústředna Všeobecné fakultní nemocnice a potom žádejte sestru na sexuologii.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek, Sexuologický ústav, Praha

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.