Som pedofil?

Dotaz vložen 30. 11. v 20:25

Dobrý deň,
chcem sa opýtať či si myslíte že či môžem byt pedofil. Mam 25 rokov a este som ziaden vztah nemal no a pacia sa mi dospele zeny, rovesnicky ale aj male dievcata, tak okolo 6-9 rokov. A vnimam ich aj sexualne pozeram sa nane ako sa muz pozera na dospele zeny. Ale kedze mi pacia aj dospele som zmateny. Uz to pretrvava niekolko rokov pamatam si ze uz ako 15 rocny som bol natom rovnako.

Kuba Myš odpovídá:

Hezký den,

pedofil nemusí být přitahován výhradně dětmi, mnoho pedofilů je zároveň přitahováno dospělými, není to nic neobvyklého. Někteří pedofilové jsou šťastně ženatí nebo mají fungující partnerské vztahy. Ne vždy jde orientace člověka zařadit do jedné škatulky.

Podle toho, co píšete, pedofil pravděpodobně jste. Zároveň jste ale přitahován i dospělými ženami, což Vám při realizaci vztahů dává velkou výhodu.

Vaše zmatenost je zcela pochopitelná, uvědomit a přijmout přitažlivost k dětem nemusí být vůbec jednoduché. Pokud se chcete o tématice pedofilie dozvědět něco více a pobavit se s lidmi, kteří na tom jsou velmi podobně, doporučuji se zaregistrovat na naše fórum, třeba tam najdete odpovědi na některé otázky.

S pozdravem

Myš

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.