Slovo úvodem

Slovo úvodem

Vítejte na webu Pedofilie-info.cz. Tento web vznikl za účelem prezentovat pravdivé a pokud možno objektivní informace o pedofilii. Pojem pedofilie je dnes u široké veřejnosti vnímán a používán v jiném významu, než v jakém jej poprvé zavedl jako lékařský termín rakousko-německý psychiatr Richard Freiherr von Krafft-Ebing ve svém díle Psychopathia sexualis (1886).

Informace na tomto webu jsou určeny především pro mladé lidi, kteří cítí, že jejich sexualita je nebo by mohla být, z části nebo zcela zaměřena na děti v prepubertálním nebo časně pubertálním věku. Tento web by jim měl poskytnout informace o tom, jaké projevy pedofilie má, jak ji lze přijmout, vyrovnat se s ní a žít s ní pokud možno spokojený život tak, aby její nositelé nepůsobili sobě nebo svému okolí zbytečné problémy a především aby neporušovali společenské normy a zákony. Dozví se zde, co život s takovou deviací přináší i bere, jak jejich sexualita funguje, na co si dávat pozor a jak se chovat v některých situacích, které mohou nastat.

V neposlední řadě je web určen všem lidem, kteří se chtějí o tomto erotickém zaměření dozvědět více, popřípadě nahlédnout do soukromí jejích nositelů například prostřednictvím životních příběhů. Na webu najdete vše o pedofilii a o tématech, které s ní více či méně souvisí. Máte zde také možnost setkat se s pedofily, ať už s těmi, kteří svou sexualitu zvládají udržet v mantinelech společenských norem, ale někdy i s těmi, kteří to bohužel v minulosti nezvládli. Tuto možnost máte na Fóru nebo v ChatuPoužitím těchto služeb dáváte najevo souhlas s Pravidly.

Více základních informací o tomto webu naleznete v sekci O nás.

Základní i podrobnější odborné informace o pedofilii a odkazy na odborné zdroje naleznete v bakalářské a diplomové práci Mgr. Karla Žáka, které jsou dostupné na následujících odkazech: Pedofilie – bakalářská práce a Život a pocity nekriminálních pedofilů – diplomová práce.

Komentáře jsou uzavřeny.