Moje kamarádka Iška

Jako každé dítě jsem si brzy uvědomila svou sexualitu vlivem hormonů, zvědavosti. Doma byl sex zakázané téma, stejně tak ve škole. Jsem si jistá, že to tak měla spousta dětí. Internet byl, co se sexuality týče, v dětských očích bezpečný prostor na objevování. Nebyly tu autority a věk byl jen číslo. Bavit se s dospělými, kteří se na nás nedívali z vrchu a nesoudili nás, bylo vzrušující a nové.

Bylo mi dvanáct let, když jsem se seznámila ve škole se svou nejlepší kamarádkou. Byla zdánlivě vyspělejší, informovanější, co se intimních věcí týče. Ale kdo by si nepřipadal ve dvanácti dospělý, že? Psala jsem si v té době s hezkým mladým klukem na Facebooku. Byl vtipný, velmi okouzlující, koketní. Byla jsem ráda, že se o mně někdo zajímá jako o dívku, což se do té doby nikdy nestalo. Než jsem zjistila, že má vztah právě s tou mojí kamarádkou. Začala jsem se vyptávat. Dávala mi různé nápovědy, až jsem došla k tomu, že se jedná o muže ve věku mého otce. Tohle zjištění nás sblížilo, a ani mě nevyděsilo. Bylo to moje a kamarádky tajemství. 

Pokračovat ve čtení

Příběh oběti

Jezdila jsem často na prázdniny a na víkendy ke svému strejdovi a tetě. Teta byla hlavní pokrevný příbuzný, pana (budeme mu říkat třeba Josef) Josefa si vzala ve svých čtyřiceti. V té době, co jsem tam jezdila, jim bylo už kolem 55 let. Jezdila jsem tam ráda, měli obrovskou chalupu s pejskem, králíky a hrozně velkou zahradou. Jezdila jsem tam v době, kdy mi bylo kolem 5 let. A od té doby jsem začala pozorovat, že nějaké věci by se dít neměly.

První náznaky jsem začala pozorovat ve chvíli, kdy mě neustále natáčel na videokameru – ale pouze ve dnech, kdy jsem běhala po zahradě jen v kalhotkách a podobně. Také mi přišlo hrozně divné, že když jsem byla v kuchyni večer a malovala si, tak si vedle mě často stoupal bez trenek a svým penisem se mi třel o záda. Vždycky mi ztuhla krev v žilách a přestala jsem dýchat.

Pokračovat ve čtení

Ten můj

Bylo mi 5 let, když jsme se před stěhováním do domu dočasně nastěhovali do bytu známých. S rodiči jsme měli jednu místnost. Já se sestrou jsme spali vedle zdi, sestra měla postel nade mnou. Vedle nás byla rodičovská postel Mezi našimi postelemi vedla úzká ulička. Jednoho dne v noci jsem se probudil.

Spal jsem na zádech ve dvoudílném pyžamu, dolní část byla stažená a v oblasti genitálií jsem cítil nepříjemný pocit který mě vzbudil. Podíval sem se směrem k břichu a ve tmě uviděl obrys člověka nakloněné směrem ke ztopořeného penisu. Byl to vlastní táta. V jeho ústech byl můj penis. Dělal to neomaleně, asi byl opilý a nedával si pozor, protože jsem cítil jeho zuby, skoro jako by mě kousal a bolelo mě to. V tu chvíli jsem ztuhnul. Díval jsem se na horní postel a začal se ve mně probouzet strach. Táta se párkrát jeho hlavou přiblížil k té mé, podíval se na mé oči a znovu se vrátil k původní činnosti. Když už to bylo poněkolikáté, tak si všiml otevřených očí. Kvapně popadl spodní část pyžama a natáhl ji tak, že jsem ho cítil srolované a špatně sedící na těle. Potom si lehl na svou postel zády ode mně, asi 50 cm od mého těla.

Pokračovat ve čtení

Proč já?

Dobrý den, dnes je mi 16 let a potřebuji se s něčím svěřit.  Nevím vůbec, jak začít. Prostě… Od mého narození jsme bydleli v domě na vesnici. Bylo to jen pár domků vedle sebe, žádná sláva, ale mně se tam líbilo. Měli jsme moc hodné sousedy. Často jsem u nich bývala na různé slavnosti a občas mě i hlídali, když moje mamka nestíhala. Na některé ty slavnosti a na výpomoc tam přijížděl i jejich příbuzný.

První vzpomínka, jakou na něho mám, je z mých deseti let. Bylo to na konci léta, moji rodiče už byli rozvedeni a otec zůstal ve starém domě, kam jsem jezdila na víkendy s bratrem. V sobotu ráno, po páteční oslavě,  jsem se šla podívat k sousedům, co se tam slavilo a dělo a popovídat si s nimi, ale byl tam on. Seděla jsem na lavičce a on na mě celou dobu koukal. Furt. Nevěděla jsem proč, ale nevadilo mi to. Bylo to vzrušující, nový. Pamatuji si, že jsem jedla meloun a on občas utrousil nějaké poznámky, celkem vtipné a pak jsme zjistili, že máme společné zájmy.

Pokračovat ve čtení

Jak jsem žila do třiceti se dvěma tatínky, jak ode mě ten druhej odešel, proč se na něj ani trochu nezlobím a co ty vlasy?

Dobrý den, nevím, jestli si na mě pamatujete, krátce jsme spolu komunikovali písemně zhruba před dvěma lety, kdy se na webu Baby-cafe.cz rozpoutala štvavá protipedofilní diskuse. Tehdy jsem Vám i ostatním pedofilům vyjádřila svou plnou podporu a slíbila Vám, že se s Vámi podělím o svůj příběh. Třináctileté soužití s pedofilem ve mně sice zanechalo následky, ale také mi otevřelo oči a ačkoliv jsem máma dvou dětí, mají svépomocné skupiny pedofilů mou plnou podporu. Milovala jsem pedofila a hrozně moc bych chtěla pomoci těm, kteří se narodili se stejnou zvláštností, jako on.

Dnes ráno jsem zasedla ke svému Facebooku a provedla svůj první „coming-out“. Text je bez korektur a já Vám ho zde kopíruji – můžete s ním naložit dle libosti. Přeji hezkou neděli, hodně štěstí v boji s předsudky.

Pokračovat ve čtení

Odpustila jsem „svému pedofilovi“

Jsem dospělá žena, která má vlastní rodinu, takže se mě až tolik téma pedofilie netýká. Nebo vlastně ano, ale z druhé strany. Byla jsem jako dítě často sexuálně zneužívaná jedním mužem, o něco starším než byl tehdy můj táta. Ten člověk mě zjevně měl rád, mnohem radši, než jsem mu já tehdy mohla opětovat, pro mě to všechno bylo jen dobrodružství, navíc velmi fyzicky příjemné.

Nevím přesně, kdy moje zkušenosti začaly, ale byla jsem v předškolním věku. Asi 4 nebo 5 let mi mohlo být a vídali jsme se dost dlouho. Nevím, určitě několik měsíců, možná půl roku. Scházeli jsme se často, rodiče mě i sestru k němu pouštěli beze strachu, jednalo se o rodinného přítele. Zneužíval nás obě, ale sestra byla o 2 roky starší, tak už z toho měla větší rozum a „zařadila zpátečku“ – tedy nějakou dobu to nechala být, ale pak řekla rodičům, že už ke strejdovi jezdit nechce, že jí to u něj nebaví. Rodiče to nezkoumali, koho by napadlo, co za tím bylo ve skutečnosti… Se ségrou to bylo naše společné tajemství. Nepamatuji si, že by mi návštěvy ke strejdovi vymlouvala, ale v dospělosti se mi přiznala, že měla vůči mě pocity viny, že mě před tím neuchránila, když měla v té věci už „lepší rozum“.

Pokračovat ve čtení