PROJEKT BRIDGE

Projekt Bridge mezinárodní projekt, který poskytuje pomoc ve formě účasti na svépomocném online programu ReDirection nebo účasti na pěti motivačních rozhovorech prostřednictvím anonymního chatu lidem, kteří mají obavy ze svých sexualních nutkání vůči nezletilým a kteří se potýkají s problémem vyhledávání a konzumace nevhodného materiálu zobrazujícího nezletilé. Cílem projektu je nejen poskytnout účastníkům pomoc při získávání kontroly nad jejich sexuálními myšlenkami a chováním, ale také v případě zájmu prozkoumat možnost vyhledat dostupnou přímou péči.

Účast v projektu je zcela bezplatná, anonymní a dostupná online. Nábor do projektu Bridge probíhá od 18. září 2023 do 21. dubna 2024. Registrace je možná prostredníctvím internetové platformy projektu BRIDGE na nasledujícím odkaze: www.iterapi.se/sites/bridge/lang/cs 

Projekt je realizován v rámci Centra pro sexuální zdraví a intervence (NUDZ). Garantem projektu za Českou republiku je Mgr. Kateřina Klapilová, Ph.D., která působí a odpovídá na dotazy i v naší Poradně ČEPEK.

Komentáře jsou uzavřeny.