Probíhající změny na webu

Vážení čtenáři, náš web www.pedofilie-info.cz se snažíme neustále vylepšovat. Už nyní si můžete všimnout řady změn, především týkající se členění rubrik a levého menu. Přibylo několik shrnujících článků obsahujících základní informace o pedofilii, které budou po celou dobu snadno dostupné nově příchozím čtenářům. Navíc tyto články obsahují odkazy na další zdroje informací a postupně je doplňujeme a vylepšujeme, aby byly co možná nejpřesnější. Pod články obsahujícími základní informace se nachází menu nově roztříděných rubrik. V následujících měsících se chystáme článkovou část webu více rozšířit a oživit, přinést další nová vylepšení, abyste měli o důvod víc se sem pravidelně vracet a čerpat nové informace.

Změn doznal i pravý sloupec, ve kterém nyní najdete námi doporučené odkazy na stránky související s pedofilií, především několik starších, avšak stále velice zajímavých osobních webů a pak také například odkazy na výborné odborné práce Mgr. Karla Žáka, které uceleně pojednávají především o nekriminálních aspektech pedofilie.

Další změny budou průběžně následovat a budeme rádi, pokud nám na fóru napíšete své vlastní podněty a nápady, jakým směrem bychom se měli nejlépe ubírat. Protože právě pro Vás tyto stránky tvoříme. Oceníme také, pokud byste se nám rozhodli přispět vlastním textem nebo případně finanční podporou, neboť náklady na chod webu a další naši činnost jsou nemalé.

Diskuse ke změnám na webu

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.