Plenky

Dotaz vložen 02.01.2015, 20:37

Jsem starší muž a od 15ti let rád nosím plenky a moc mě to přitahuje že je mám na sobě , prostě se mě to moc líbí je nosit. A tak nevím jak bych je mohl nosit i na veřejností aby se vědělo že je nosím, tak bych chtěl poradit jak to mám udělat.Ve své počestnosti abych někoho neurážel že je nosím, Jinak děkuji za odbornou radu.

MUDr. Danica Caisová odpovídá:

Dobrý deň,
z Vášho dotazu som vyrozumela, že nosíte plienky v súkromí a rád by Ste ich nosili aj verejne a naviac by Ste si priali, aby si to ľudia všimli.
Nuž verejne nosiť plienky tak, aby si to iní všimli je možné, avšak veľmi pravdepodobne by Ste tým vzbudili pozornosť viac, než si prajete. Asi Vám nestačí prestava počas toho ako máte na sebe plienky, že by si to ľudia mohli všimnúť, ak by ste chceli. napr. tým, že by Ste nenápadne nadvihli košeľu či tričko a ukázali lem plienky.
Iná možnosť by bola ak by Ste sa s rovnako cítiacimi mužmi dohodli, že sa niekde stretnete a budete medzi sebou chodiť v plienkach. Tov však už nie je celkom verejná prezentácia.
Pravdu povediac iná možnosť mi nenapadá za predpokladu, že sa nechcete dostať do problémov.
S úctou
dr. Danica Caisová

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

inu, nejste sám. Lidí, které vzrušuje, nebo naopak příjemně uklidňuje mít na sobě plenky nebo dámské prádlo není málo. Nicméně nosit to na veřejnosti by přinášelo komplikace. Nevím, jak byste si to představoval přesně, aby to nebylo hodnoceno jako výtržnictví páchané nedostatečně oblečeným člověkem. V každém případě ale musíte počítat s negativní reakci mnoha lidí, a tak nevím, zda by Vám to za to potěšení stálo. Víte, člověk nikdy nemůže mít v životě všechno. Já bych se na Vašem místě omezil na nošení pod oděvem, bez konfrontace s okolím.

MUDr. Antonín Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.