Partner

Dotaz vložen 6. 10. 2014, 21:54

Dobrý den,mám rok partnera,u kterého je poslední dobou patrná změna chování. Několik měsíců se vyhýbá sexu ačkoliv zpočátku bylo vše normální. Podle určitých náznaků a pozorování se domnívám, že by mohl být pedofilně zaměřený. Mluvit o tom nechce. Jak to s určitostí zjistím a jak s takovým člověkem žít ? Není to „ztráta času“ ?

Petr Kasz odpovídá:

Jak s takovým člověkem žít? To by byla otázka na každého, nejen na pedofila. Pedofilie je především charakteristická převažující přitažlivostí k dětem. Mnoho pedofilů ale přitahují i někteří dospělí. Těžko říct, proč se vyhýbá sexu. S určitostí sexuální preference zvenčí zjistit nelze, jedině, kdyby se Vám svěřil. Co se týká života s ním, zvažte všechny aspekty tak, jako byste zvažovala u kohokoliv jiného – co Vám život s ním přináší, zda jste s ním šťastná apod.

Vše dobré přeje
Petr Kasz, administrátor

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý večer,
Bez nějakého rozhovoru s Vaším partnerem se nic podrobnějšího o zaměření vašeho partnera nedozvíme. Chtělo by to napsat více a domluvit se nejlépe na rozhovoru v ordinaci.

Pokud by Váš partner skutečně byl pedofil, neměl by to v životě lehké, a tedy by potřeboval, abyste jej neopustil (a). Rzhodně by ale bylo nutné ve Vaší komunikaci nastolit oboustrannou otevřenost.

Zdravím
MUDr. Antonín Brzek, email [email protected]

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.