Pár dotazů..

Dotaz vložen 5. 12. 2015 23:29

Přeji dobrý večer,
Je to přibližně rok nazpět, kdy jsem se naprostou náhodou proklikal přes forum s pornografickou tematikou na sekci vyobrazující holčičky okolo věku 12ti let, oblečené, nicméně fotografie jsou eroticky laděné. Zjistil jsem to ale, až když jsem se pokusil vyhledat více obsahu a prohlížeč mě upozornil, že některé výsledky byly zablokovány kvůli obsahu týkajícímu se zneužívání dětí. S úlekem jsem prohlížeč zavřel a doufal, že nebudu kontaktován policií. Po zhruba 14ti dnech jsem se ale ze zvědavosti na forum podíval, vracel jsem se tam častěji a častěji, až se z toho prakticky stala každodenní rutina. Spolu s tím ale přišly problémy se spánkem, zdály se mi sny, kdy se po mě sápaly holčičky značně mladší, než na jaké jsem koukal, a i když jsem se jim bránil, věděl jsem v tom snu, že se nebránim až tak intenzivně, jak bych měl a mohl. Někdy jsem měl slabší chvilku, kdy jsem se chtěl obrátit na odbornou pomoc, na kamarády, ale nemohl jsem najít odvahu, bál jsem se zavržení. Až v létě, tedy o půl roku později, jsem se o tom svěřil svým nejbližším přátelům, kteří to k mé velké úlevě vzali dobře. Promluvit si o tom mi rozhodně velmi pomohlo uvolnit napětí, problémy se spánkem prakticky přestaly.

Proč jsem se tedy rozhodl napsat? Hlavním důvodem je asi dotaz ohledně příčiny sympatií k holčičkám, přemýšlím nad tím snad každý den a rád bych věděl proč? Mohlo to vyvolat něco během dětství? Nebo je to prostě vrozené? Je mi 23, jsem sám, přítelkyni nemám a nehledám, stejně tak ani s nikým nespím, sex jsem měl ve svém životě jen párkrát, naposledy před více jak dvěma lety. Líbí se mi i dívky v mém věku, někdy i starší ženy, ale zdaleka ne tolik, navíc pořádně nevím, jak s nimi jednat, necítím se dobře, když v rozhovoru dojde na témata okolo sexu apod. Při pohledu do minulosti mám pocit, že jsem už mnohem dříve nějak tušil, že by se mi jednou holčičky mohly líbit, mám mlhavou vzpomínku, kdy jsem si něco takového uvědomil a připadá mi, jako bych si proti tomu vytvořil jakýsi blok, který se právě nejspíš ‚poškodil‘, když mě vyhledávač vlastně upozornil, že se dívám na holčičky, a úplně se rozpadl, když jsem si sám přiznal, že to tak asi bude. Navíc mi od té doby dávají smysl i některé další věci, jako proč se mi vždy u holek nejvíce líbily culíčky, nebo proč mě přitahují prakticky jen drobné a štíhlé (až vyzáblé) dívky, nejlépe s velmi malým či téměř žádným poprsím.

V průběhu roku se také postupně prohloubil věk, ve kterém mě dívky přitahují, nejen okolo 12tého roku, ale i značně mladší. Žádné dívce bych ale nikdy neublížil ani nic podobného, děti mám rád a vycházím s nimi dobře. Naopak mám možnost jet na dětský tábor jako praktikant, na jednu stranu bych jel rád, na druhou stranu z toho mám strach, což je druhým důvodem mého příspěvku. Myslíte, že by byl dobrý nápad jet? A pokud ano, na co si dát pozor?

Omlouvám se za chabou strukturu a chaotičnost, zároveň děkuji za možnost vyjádřit se a za radu.

Myš odpovídá:

Podle mě ještě nevíme o lidské sexualitě tolik, abychom mohli s jistotou říci, proč má ten který člověk tu kterou preferenci. Nejvíce odborníků se přiklání k teorii, že je erotická preference vrozená, popř. má člověk v sobě predispozice, které se za určitých okolností projeví.

Co se týče dětského tábora, je to hodně individuální záležitost. Je třeba to dobře promyslet. Každý se s přitažlivostí k dětem vyrovnává jinak, pro někoho je každodenní styk s dětmi přirozenou součástí života, zatímco někoho jiného by určité situace mohli rozrušit a vést k nevhodnému chování. Osobně bych doporučit přestat navštěvovat zmíněné fórum, nejenom z důvodu bezpečnosti, ale také proto, abyste sám viděl, jak dokážete pracovat se svou sexualitou. Opatrně je třeba zacházet se situacemi, kdy jste s dítětem sám, nebo se situacemi, které by ve vás mohli vyvolat vzrušení. Některé děti se také rádi chovají provokativně a vyzývavě, v těchto situacích je třeba si uvědomit, že se většinou jedná o snahu na sebe upozornit, ne na sexuální chování (v tomhle hodně záleží na věku dítěte).

Myš

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.