Moje pedofilie a sklony k incestu

Dotaz vložen 28.12.2018

Dobrý den, je mi 14 let a přibližně před půl rokem jsem zjistil, že se mi líbí holky od 6-14 let (přibližně). Přes celé prázdniny jsem o tom přemýšlel a později se s tím smířil (částečně kvůli tomuto webu). Už jsem se s tím dokonce někomu svěřil. Bohužel jsem zjistil, že mě dokonce vzrušuje moje mladší devítiletá sestra. Měl jsem o ní často erotické sny a kdykoliv jsem s ní, tak mám celkem úchylné myšlenky. Je proto mnohem obtížnější se krotit, protože se s ní vidím pořád (když s ní bydlím). Když byla malá, tak jsme si byli velice blízcí, částečně jsem jí vychovával, nemá to nějakou spojitost? Je možné, že jsem se zamiloval do své vlastní sestry? Ještě jsem neměl žádný vztah, několikrát jsem se už zamiloval, ale vždy mě odmítly. Zrovna teď se mi povedlo zamilovat se do své vrstevnice. Vypadá to na vztah. Takže je možné, že jsem zamilovaný do dvou dívek zároveň? Nebo mě moje sestra pouze vzrušuje? Rád bych nějakou radu, jak to přesně řešit.

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

Víte, zájem o děvčata v udávaném věkovém rozpětí je Vašemu věku přiměřené. Nemyslím si, že byste musel být pedofilem. Podezření na pedofilii by vzniklo, kdyby to věkové rozpětí preferovaných objektů s Vaším postupným dozráváním stále setrvávalo v nynějších mezích.

Pokud jde o to, že Vás vzrušuje Vaše sestra, není to nic neobvyklého. V každém případě ale nedopusťte, abyste ji nějak zneužil. Braňte se tomu, abyste spolu byli osamotě. Pokud sdílíte společnou ložnici, svěřte se s tím vhodnou formou rodičům a požádejte je, aby Vás na noc oddělili do jiné místnosti.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.