Kontakt

KDO STOJÍ ZA WEBEM ČEPEK?

Web Československé pedofilní komunity (ČEPEK) slouží jako informační stránka a diskuzní platforma pro všechny uživatele, kteří dodržují Pravidla webu. Odpovědní za chod webu jsou v plném rozsahu administrátoři – jejich výpis naleznete na diskuzním fóru v sekci Tým.

Provozovatelem webových stránek je nezisková organizace Spolek ČEPEK, jehož předsedkyně Spolek formálně zastupuje, avšak v pozici vedení webu nijak nefiguruje.

JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?

1. ŽÁDOSTI, STÍŽNOSTI, ZPĚTNOU VAZBU TÝKAJÍCÍ SE OBSAHU WEBU vyřizují administrátoři webu prostřednictvím emailu, popř. datové schránky Spolku:

          – e-mail: [email protected]
          – datová schránka: b346mgc

2. ZÁJEM O ROZHOVOR, PŘEDNÁŠKU ČI PUBLIKOVÁNÍ ČLÁNKU vyřizují redaktoři webu prostřednictvím emailu, popř. formulářem níže na této stránce

          – e-mail: redakce@pedofilie-info.cz
          – bližší informace pro zájemce o spolupráci: „Hledám někoho na spolupráci či rozhovor“

3. ZÁJEM O RADU V PORADNĚ ČEPEK provedete vyplněním formuláře na stránkách Poradny:

          – formulář Poradny ČEPEK
          – bližší informace ohledně poradny: Poradna ČEPEK

MOHU KONTAKTOVAT PŘÍMO SPOLEK ČEPEK?

Zprávy Spolku vyřizují též administrátoři, a to prostřednictvím výše zmíněného emailu [email protected]. Zprávy zaslané na tento email se považují za zaslané Spolku ČEPEK. Jiné emailové adresy Spolek nevyužívá, a proto pro doručení Spolku využívejte pouze tento email. Užít můžete i výše zmíněné datové schránky, i v tomto případě bude Vaše zpráva vyřizována administrátory webu, neboť zprávy nám předsedkyně Spolku zprostředkovává a ponechává reakci v naší kompetenci. Doporučujeme však obracet se primárně na email, vyřízení Vaší zprávy bude s velkou pravděpodobností rychlejší.

MOHU KONTAKTOVAT ADMINISTRÁTORY I PŘES REDAKČNÍ EMAIL?

Pokud napíšete email na [email protected], Vaše zpráva sice k administrátorům doputuje, zároveň však doputuje i ke všem ostatním redaktorům, kteří v redakci spolupracují. Pokud tedy chcete, aby Váš email četli skutečně jen administrátoři odpovědní za chod webu, užívejte [email protected].

MOHU POŽÁDAT O ZVEŘEJNĚNÍ MÉHO ČLÁNKU?

Abychom naše čtenáře edukovali o negativních následcích sexuálních kontaktů dospělých s dětmi, dlouhodobě máme zájem o životní příběhy zneužitých či pedofilů. Též máme zájem o odborné práce týkající se pedofilie či zneužívání dětí. Budeme rádi, když nám návrhy článků zašlete na email [email protected].


FORMULÁŘ PRO DOTAZ REDAKCI ([email protected]):

* povinné pole

Komentáře jsou uzavřeny.