Kontakt

Československá pedofilní komunita (ČEPEK) je neformální sdružení přispěvatelů diskuzního fóra a autorů článků na www.pedofilie-info.cz. Provozovatelem webových stránek je nezisková organizace Spolek ČEPEK.

Jak nás můžete kontaktovat:

Zpětná vazba na fungování webu, žádosti, stížnosti, kontakt na administrátory webu =>

[email protected]
webový formulář (níže)
datová schránka: b346mgc

Zájem o rozhovory, přednášky či o možnost publikovat vlastní článek =>

[email protected]
webový formulář (níže)

Zájem o radu v Poradně ČEPEK =>

formulář Poradny ČEPEK

Odpovědní za vedení celého webu jsou administrátoři, vypsaní na diskuzním fóru v sekci Tým ČEPEK pod červenou barvou. Na ně se obracejte s poděkováním, nápady na vylepšení webu, stížnostmi ohledně obsahu či kritikou. Kontaktovat je můžete souhrnně na e-mailu: [email protected]

Oficiálnější možností kontaktování komunity je i datová schránka Spolku ČEPEK – ID: b346mgc

Předsedkyně Spolku ČEPEK, která právnickou osobu zastupuje, nám dané zprávy zprostředkovává a reagování ponechává plně v kompetenci administrátorů. Spolek ČEPEK jako právnická osoba pouze umožňuje existenci stránek, se samotným vedením komunity však nemá nic společného. Obracejte se proto vždy výhradně na administrátory (ať už formou emailu či datové schránky), kteří jsou kompetentní poskytnout za ČEPEK oficiální vyjádření.

V případě, že máte zájem publikovat Váš příběh na naší webové prezentaci, máte-li zájem o zprostředkování přednášky, rozhovoru či sháníte informace k psaní odborné práce, můžete využít kontaktu na naši redakci, která se vyjma administrátorů skládá i z moderátorů a jiných pomocníků našeho webu – [email protected]

Máte-li životní trable a chcete proto kontaktovat naši internetovou poradnu, můžete využít formulář na našich stránkách.

Pro kontaktování komunity ČEPEK můžete taktéž využít níže uvedený webový formulář, který veškeré vložené zprávy automaticky přeposílá administrátorům na email [email protected]:

* povinné pole