Jsem pedofil?

Dotaz vložen 11. 4. 2014, 16:13
Dobrý den,
nemůžu si pomoci, ale vzrušují mě malé dívky..tak okolo deseti let věku..nebo osmi? Kolikrát to člověk neodhadne. Příklad jeden z mnoha – jedu si tak dnes tramvají, sedím si, klídek a náhle ke mě přistoupí dívenka, dětská, snad 7, snad 10, jak řikám, těžko se to odhaduje. Hluboko pod patnáct, ovšem. Vidím veliký široký dětský důvěřivý obličej, rozzářené důvěřivé oči, řikám si dej pokoj, je to ještě dítě. Jenže za chvilku cítím její nádhernou vůni a ta mě tak vzrušuje, že mě až přechází žár po zádech a cítím až fyzickou bolest z toho, jak jsem vzrušen z její vůně.Nikoli parfém je to taková ta dětská vůně, jak voní malé děti, Vůně čistoty. Samozřejmě penis v kalhotách se mi topoří. A pak ještě vidím její ručku, jak se drží sedadla předemnou a musím si představovat, jak mi drží penis. A pak ještě slyším její sladký hlásek a jsem vzrušený ještě víc, až sotva dýchám. Pak už se neudržím a začnu si ji pokradmu prohlížet, vidím nádhernou princeznu v krásné bundě světlemodré a krásné tělíčko..takové to nedorostlé, to se mi líbí, to mám rád…a jsem uplně šťastný v té chvíli, jakoby opilý! Po pár stanicích děvče vystoupí, mlsně si ještě prohlídnu její útlé pozadí v džínách a pak ji očima vyhledávám v davech na terminálu MHD. A pak jsem smutný, že mě opustila. Jsem pedofil? Asi ano, ne? Co mám dělat?

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,
asi jste se sám správně diagnosticky zařadil. Nicméně to není žádná tragédie. Každý člověk má nějaké problémy, nějaký hendikep, nějaké sklony, které nemůže realizovat, aby nepřekročil zákon. Ve Vašem případě to jsou sklony pedofilní, a je moc dobře, že je nazasouváte do nevědomí, ale snažíte se s nimi něco dělat.

Sám fakt, že prožíváte kladné erotické emoce ve vazbě na dítě, není nic zlého a věřím, že si přitom prožíváte krácné pocity. Je třeba ale udělat vše pro to, abyste své sklony nerealizoval v reále. Jednak by to bylo trestné, jednak byste té holčičce, kterou milujete, způsobil škodu na psychickém a sexuálním zdraví, a to jistě nechcete. Vše je nutno zaměřit právě na prevenci takového fyzického kontaktu a proto za nezbytné považuji být trvale v kontaktu se sexuologem, který má k nositelům takového zaměření kladný postoj. Nestává se, že by dobrovolný pacient selhal a dopustil se nějakého deliktu. Také se často podaří, aby se takový pacient adaptoval na partnerský život s ženou dospělou a tak aby získal přecejen nějakou lásku, i když nebude s objektem preferovaným.

Proto Vám naléhavě doporučuji vyhledat sexuologa. Pokud je pro Vás dostupná Praha, tedy já ordinuji na Sexuologickém ústavu v Praze 2, Apolinářská 4, a to vždy ve středu. Objednal byste se telefonicky u sestry na tel. 224961111, a přišel byste pokud možno ráno před 1/2 8. hodinou, lhostejno, jaký čas Vám určí sestra, abyste byl první v pořadí. Ono takové první vyšetření je časově náročné a tak by bylo dobré začít dříve, než se rozběhne běžmná ordinace. Pokud pro Vás je Praha daleko, pak například na Moravě se můžete obrátit na sexuologii Fakultní nemocnice Brno a jistě se Vás tam ujmou také.

Zdravím
MUDr. Antonín Brzek

MUDr. Danica Caisová odpovídá:

Dobrý večer,
na otázku ste si odpovedali sám, áno vyzerá to tak, že ste pedofil. Vzrušuje vás dieťa. Jeho čistota, vôňa, bezelstnost, cítite vzrušenie na penise z jej prítomnosti. Poznanie isto zničujúce. Pochvala za to, že ste nepokračovali, že ste sa iba potešili pohľadom, vôňou a nechali ste ju ísť. Nešli ste za ňou nepokúšali ste sa nadviazať kontakt. Nabudúce to ale takto dopadnúť nemusí, to isto viete. Pravdepodobne sa toho aj trochu bojíte. Udržím sa, neudržím sa? Čo mám robiť? Ja by som vám poradila vyhľadajte ani dr. Herrovú v Havlíčkovom Brode. Potrebujete odpornú podporu aj opateru. Musí poznať nielen svoje riziká ale aj možnosti ako sa chrániť.

Úprimne vám držím palce
MUDr. Danica Caisová, Košice

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.