Jsem Pedofil?

Dotaz vložen 21.5.2024

Nikdy by mě napadlo že bych to napsal ale když jsou dneska takové možnosti. Už od 13 let přemýšlím nad tím zda jsem Pedofil momentálně je mi 26. Myslel jsem si že to z věkem přejde. No a bych začal, sexuálně mě přitahují i ženy mého věku mám ženu svého věku a o mých problémech ví. Ale přitahují mě sexuálně malé holky věku i 4-5 let až 12-14 podle jednotlivých typů. Mladší mě přitahují znatelně víc než starší. Asi by se dalo říct že jsem Pedofil přemýšlel jsem nad tím mockrát a přijde mi že to všechno pramení s toho že mám malý penis ačkoliv stačí a jsem jen lehce pod průměrem mám v hlavě blok a nedokážu se přesvědčit o tom že je to v pořádku a samozřejmě k poměru malých holek by vypadal větší a nemají většinou zkušenosti s čím by to porovnali myslím že podvědomě jsem si přesně tohle uvědomoval a takhle to podle mě začalo stejně jako nízké sebevědomí pocit méně cenosti. Netuším zda to tak může být a zda s tím jde něco udělat proto bych rád věděl názor odborníka.
Děkuji za odpověď.
Rád bych se omluvil za všechny gramatické chyby které jsem v textu nenašel.

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

z toho, o píšete, skutečně plyne vážné podezření na pedofílii. Nicméně, pokud by se taková diagnosa potvrdila, není to žádná tragédie. Zvláště u Vás, když, jak plyne z Vašeho dopisu, jste se dosud ničeho nezákonného nedopustil. To znamená, že asi nejste pedofil kriminální.

Nabízím Vám diskrétní konzultaci v mé ordinaci na Sexuologickém ústavu v Praze, tel. do recepce 22496 5247. Tam by Vás objednali. Ordinuji jen o středách dopoledne, dnes již vím, že tam nebudu dne 5.6.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.