Jsem pedofil?

Dotaz vložen 13.2.2024

Dobrý den.
Chci se zeptat. Žiji aktuálně s přítelem. Před vztahem jsem chvíli užíval pervitin a když jsem byl ,,v tom” tak mne napadali různé myšlenky.
Jak již vzpomínky na mé dětství a první sexuální zážitky, se sestrou, strejda který mne nijak násilně parkrat osahával, atd…
Dostal jsem na vše zpět chutě a velkou chuť také na větší porozumění s mým nevlastním synem (10let). Nikdy jsem nechtěl se synem zažít styk nebo něco takového, ale líbilo se mi byt před nim nahý, když mne sledoval, ptal se. Učil se, jak správně pracovat s předkožkou a v této podobě jsem si sáhl na jeho penis a on na můj. Bylo to vzrušující ale nikde dál jsem to nevedl ani jsem nechtěl. Jen nevím, zda se jednalo o stav na drogách anebo ne? Bez vlivu drog nijak na takové věci nemyslím. Děkuji za odpověď,

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

víte, lidská sexualita se mnohdy nedá zařadit do škatulek našich diagnos. Víme například, že většinu pohlavních zneužití překvapivě páchají nepedofilové! !

K validní odpovědi na Váš dotaz bych potřeboval s Vámi hovořit osobně. Navrhuji Vám konzultaci v mé ordinaci na Sexuologickém ústavu v Praze. Objednat je možno se na tel. 22496 5247.

Pokud o konzultaci nestojíte, pak alespoň především jedna důležitá rada: Vyhýbejte se pervitinu a jiným psychoaktivním látkám!

S pozdravy MUDr. Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.