Jsem nepiofil?

Dobrý den , mám dotaz , chtěl bych se zeptat,líbí se mi hodně miminka¨, kojenci , a dokonce mě vzrušují , moje preference jsou od 0-10 let jsou to holky… u menších jako jsou miminka i trošku kluci, vím že jsem asi nepiofil, Poradtě mi prosím. Děkuji vám za odpověd‘.

MUDr. Antonín Brzek Odpovídá:

Nojo, milý příteli. Pokud jste takto zaměřen, a je Vaše zaměření tak hluboké, že máte problém zdržet se nějakých nestandardních tělesných kontaktů s takovými dětmi, pak o nebudete mít lehké. V takovém případě by bylo nutné někdy přijít do mé ordinace v Praze na Sexuologickém ústavu. Předem bychom se domluvili, první kontakt asi e-mailem na adresu: [email protected].

Pokud to není tak vážné, pokud se cítíte být schopen vést normální sexuální život s dospělou ženou a ta miminka se Vám jen líbí, aniž by Vás to táhlo k nějakým tělesným kontaktův s nimi, pak by asi stačilo jen vést bohatý sexuální život s ženou Vám věkově přiměřenou, a odbornou péči sexuologa vyhledat až v okamžiku, kdyby Vás ta mimina přitahovala tak, že byste se obtížně zdržoval takových kontaktů. Zůstávat s tím sám, bez odborné pomoci, by bylo příliš riskantní.

Zdravím

MUDr. Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.