Je vnitřní samota správná?

Dotaz vložen 26. 10. 11:46

Zdravím všechny, je mi 38 let ženatý a 4 děti (které jsem přiženíl) všechno jsou to kluci.Věk 18,17,16 a 13. Líbí se mi chlapci ve věku od 9 do 12 let zkrátka zcela nevyspělí.Pro někoho zavržení hodná úchylka a pro druhého břemeno, které si nese až do svého vlastního skonu.

Nikdy jsem na žádného chlapce nesáhl ani jsem jej nikdy neobtěžoval a nehedal. Ani doma nejen proto, že tři kluci byli zcela můj zájem.Ten nejmladší by byl v mém zájmu, ale já jsem prostě na toho kluka koukal spíše očima výchovně než-li abych zneužil jeho důvěry. Jsem spíše samotář, nemám kamarády ani moc nechci stejně mám pocit, že jsem asi mimozemšťan, protože kolikrát slyším, že z jejich úst vychází nějaká slova, ale já nějak nemůžu pochopit jejich význam…) Žiji v takovém dá se říci spěchu, zcela se zaměstnávám i myšlenkově, protože mi to pomůže když přijde slabá chvilka. Znáte to půjdete po ulici, proti vám chlapec 10 let zvídavé kukadla a vy si jej změříte pohledem a v hlavě se ozve ta myšlenka (hezký chlapec) a potom? ( dej pokoj máme práci).

Z jedné strany jsem s touto odchylkou tak dlouho, že jsme si na sebe trochu zvykli tak že samozřejmě když chce vylézt na povrch, tak ji seřvu a nikdy ji na povrch nepustím. Ale nebojte nejsem blázen, jen se snažím nastínit to, že jsem si z tohoto problému udělal imaginárního nepřítele a přítele, abych jej mohl zvládnout s úsměvem. Vím působí to velice zvláštně ale na nic jiného jsem nepřišel.

Coming Out nechystám nevěřím mu vím jak by to dopadlo a hlavně ani se mi nechce věřit, že by to někdo přijmul. Když někomu řeknete jací jste nechá vás ten dotyčný s dítětem v poklidu samotného?? Nenechá a naopak bude u vás tak blízko, že když si odplivne vyjde to Vašimi ústy. Ano trochu se trápim, protože nemám se ským pobavit a svěřit s tím co mě trápí. Doma vedu heterosexuální život a samozřejmě i pohlavní styk se svou ženou. Tak že působím jako že jsem zcela normální zdraví chlap..

Tak že abych to nějak neprotahoval můj dotaz je zcela jednoduchý, když navštívím specialistu a řeknu mu o svých neduhách kdo se to všechno dozví. Budu stále v anonymitě? Neexistuje možnost, že nějaký idiot s prominutím tedy spáchá někde trestný čin a policie bude hledat na sexuologiích a pak běhat po bytech sbírat DNA?? Nechci totiž, aby někdo o mě něco věděl raději si své tajemství vezmu do hrobu a třeba právě jednou na smrtelné posteli řeknu, že jsem vyhrál sám nad sebou a to bude potom výhra nemyslíte?? Asi jsem Vás vyčerpal, tak že mne omluvte velmi rád piji kávu a vypiji jich i 10 za den a teď jsem dostal chuť na další.

S přáním hezkých dnů Honza

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

naše sexuologická zdravotní dokumentace je spolehlivě zabezpečena, nikdo v nemocnici k ní nemá přístup. Tím spíše ji nikdo nemůže dát k dispozici policii. Takže se nebojte. Z toho, co píšete, vidím, že byste kontakt se sexuologem potřeboval.

MUDr. Antonín Brzek

Sexuologický ústav

Ke Karlovu 11

Praha 2

email: [email protected]

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.