Je mi z toho zle

Dotaz vložen 18.12.2018

Dobrý den. Předem se omlouvám ze hrubky. Můj život se otočil o 180 stupňů. Cely život bojuji se svou orientaci (homosexuál nebo hetero). Hlavně jsem si říkal, že nesmím být na děti. Už nějakou dobu chodím na sexuologii a problém řeším. Cítím vzrušení z mladých chlapců. Podle doktora mám OCD, na kterou beru prášky. Prý to není vzrušení jako takové. Problém je ale v tom, že jsem si před 4 lety našel přítelkyni. Zamiloval se, trávil s ní čas a pak se nám narodil syn. A to je ten problém, syn je taky chlapec a vše mi vlastně připomíná můj problém. S ženou dojde k erekci, ale vzrušení není takové, jaké by mělo být. Představa, že spím s dospělým mužem, mě vzrušuje a láká mnohem víc. Dobře, tak jsem homosexuál, bohužel jsem si to uvědomil až v 31. Ale proč cítím vzrušení, když se mě omylem syn otře o rozkrok? Jsem z toho zmatený. Když ho třeba koupu, necítím nic. Pokud bych byl i pedofil, jak takhle můžu žít?

Daniel odpovídá:

Vážený Franto,

já sám jsem heterosexuální pedofil a mám zkušenosti s výchovou dcery. Sám jsem zažil situace, kdy ve mne vlastní dcera vyvolala sexuální vzrušení, ale nevnímal jsem to jako problém a po nějaké době to samo ustalo. Více jsem o tom psal v tomto příspěvku: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=51&t=2379

Zdá se, že vaše sexualita je značně nevyhraněná. Nicméně podle toho, jak mi líčíte sexuální vzrušení v interakci se synem, mi to nepřipadá jako pedofilie. Spíše mi to připadá jako nějaká deviace v aktivitě, něco jako obrácené tušérství. Pokud byste nevěděl, tušér je člověk, kterého vzrušuje, když se může nenápadně otírat o druhé lidi, například v tlačenicí v MHD.

Jako podstatné ve vaší sexualitě vidím to, že jste schopen zamilovanosti a romantické lásky k dospělé ženě. Já sám jsem se do své budoucí manželky také opravdově zamiloval. Je hodně věcí, které se dají vůlí ovlivnit, ale zrovna tato věc vůlí ovlivnit nejde. A pokud jsem schopen romantické lásky k dospělé ženě, pak stojím o manželství a rodinu navzdory tomu, že se dospělé ženy nenacházejí na vrcholu mých sexuálních preferencí.

Dovedu si představit, že vám možnost, že byste měl pedofilní sklony, může ve vaší situaci připadat hrozivá. Ale věřte mi, že pokud máte manželku a rodinu, pak máte něco, co vám většina uživatelů našeho webu může jen tiše závidět. Nebo vám to ze srdce přát.

Daniel, heterosexuální pedofil

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.