Jaká poradna?

Dotaz vložen 17. 12. 2018

Dobrý den. Před nějakou dobou dcera manželce řekla, že jsem jí sahal mezi nohy. Po různých rozmluvách jsme se s manželkou domluvili na nějaké poradně. Dnes k tomu došlo opakovaně, nicméně když se žena ptala, zda-li to nedělám, dcera to odkývala (ráno před odchodem do školky jsme se mazlili a já jí hladil, nicméně to bylo nevinné a ne v rozkroku a rozhodně ne kvůli vidině nějakého uspokojení). Dceři jsou 4 roky. Vzhledem k tomu, že je to opakovaně, rád bych manželce nějakým způsobem dokázal, že jsem nevinný a dceři nijak neubližuji, že je to všechno jen velké nedorozumění. Nechci přijít o rodinu jen kvůli špatně vyloženému pohlazení. Můžete mi, prosím, doporučit nějakou poradnu, kam se můžeme obrátit? Chci, aby manželka věděla, že dceři nijak neubližuji a nezneužívám jí.

Katerina Klapilova, Ph.D. odpovídá:

Dobrý den,

domnívám se, že téma důvěry v manželství by bylo dobré řešit v některé z manželských a rodinných poraden v místě Vašeho bydliště, ať je předmětem nedůvěry cokoliv.

Pokud dcera opakuje, že ji osaháváte, pravděpodobně ji Vaše byť nevinně míněné doteky mohou být nepříjemné. Doporučuji Vám tedy být v tomto ohledu velmi zdrženlivý a respektovat dceřiny pocity.

Pěkný den!

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.