Jak se vyhnout pomyšlení na děti?

Dotaz vložen 27. 4. 2015, 00:30

Dobrý den. Je mi 17 let a bojím se že bych mohl být v budoucnu pedofil. Velmi mě zrušuje pomyšlení na sex mezi dítětem a dospělým konkrétně mezi ženou a klukem. Normálně se mi líbí holky v mém věku možná i mladší (15 let). Pozoruji také že mi přijdou krásné i holky o dost mladší cca. 9 let ovšem u nich to není fyzická přitažlivost jen .. prostě vidím že některé jsou velmi hezké.

Nedávno se mi zdál sen ve kterém jsem měl před sebou dvě nahé asi osmi leté holčičky a měl jsem děsnou chuť se jich dotýkat ..všude, pořád mě něco nabádalo abych s nimi měl sex ale i ve snu jsem věděl že to by bylo nepřijatelné. Nakonec jsem to vydržel a sen skončil ovšem bojím se že takové choutky jako v tom snu budu mít dál což by byl docela problém protože pojedu jako instruktor na dětský tábor. Děcka mám prostě rád a nechci jim nikdy nijak ublížit.
Rád bych věděl jestli se mám kvůli tomu nějak léčit nebo se snažit na to nemyslet.
Předem děkuji za odpověď.

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

Vaše zážitky z intimní sféry by vyžadovaly podrobnější rozbor a asi také sledování, jak se vše bude vyvíjet do budoucna. Nemáte-li daleko do Prahy, nabízím Vám vyšetření v mé ordinaci na Sexuologickém ústavu 1. LF UK a VFN, v Praze 2, Apolinářská 4. Ordinuji vždy ve středu. Můžete se objednat telefonicky u sestry na č. 22496 8231. V den, který Vám sestra určí, přijďte pokud možno před půl osmou ráno.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek, tel 606 448 329, email: [email protected]

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.