„Hledám někoho na spolupráci či rozhovor“

Dobrý den,

oceňujeme Váš zájem o spolupráci či rozhovor s naší komunitou.

Dlouhodobě se snažíme nabízet naši součinnost, co se týče odborných prací (např. seminárních, bakalářských, magisterských aj.) a rozhovorů do médií, protože věříme, že i touto cestou dochází k osvětě o pedofilii. Zároveň jsme ochotni pomoci v práci komukoliv, kdo s námi jedná slušně a jde mu skutečně o šíření pravdivých informací, nikoliv o poškození komunity či našich členů.

Jak požádat komunitu o rozhovor do médií?

Pokud chcete spíše úzkou skupinu lidí na rozhovor, popř. jen jednotlivce, je rozumnější obrátit se na naši redakci na emailu [email protected]. V rámci emailu je nutné uvést, o jaký rozhovor by se jednalo(jaká témata by se probírala, jakým způsobem by byl rozhovor veden), kdo by rozhovor s členem/členy naší komunity vedl a pro jaké médium by byl rozhovor vykonán.

Jak požádat komunitu o rozhovor do bakalářské práce?

Jelikož na podobné práce je obvykle třeba vícero respondentů, doporučujeme se rovnou obrátit na naše diskuzní fórum – založte téma v sekci Spolupráce a výzkumy s komunitou, tak můžete učinit i jako neregistrovaný návštěvník, Váš příspěvek Vám posléze bude schválen. Případně se můžete obrátit opětovně na náš email [email protected] a my žádost o spolupráci vložíme na fórum za vás.


Zároveň pro ulehčení práce Vám i nám je v případě rozhovorů do médií i do odborných prací dobré rovnou specifikovat, jaký způsob rozhovoru preferujete (psaný přes email či nějaký chatovací kanál, prostřednictvím videohovoru, osobní setkání, on-line rozhovor na kameru apod.) a jakou představu máte o člověku, s nímž chcete rozhovor vykonat.

Většina našich členů preferuje spíše anonymní rozhovor přes internet, ale najdou se i tací, co jsou ochotní sejít se osobně (za předpokladu, že bude dodržena jejich anonymita), méně z nich je pak i ochotna vystoupit osobně vč. své identity – takových lidí je ale opravdu málo.

Každopádně budeme rádi, když se nám ozvete, abychom Vám mohli nějak pomoci.

Pokud budete mít nějaké další dotazy, anebo nějaký specifický způsob spolupráce, který tu nebyl uveden, kontaktujte nás opětovně na emailu [email protected].

Za komunitu,

Tým ČEPEK

Komentáře jsou uzavřeny.