Za opakovaný sex s nezletilým dostala žena u teplického soudu podmínku (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Za opakovaný sex s nezletilým dostala žena u teplického soudu podmínku (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Angelo »


Podmínkou potrestal ve středu teplický okresní soud 27letou ženu z Oseku na Teplicku za pohlavní zneužití nezletilého chlapce. Soud shledal Hanu P. vinnou, že od června 2010 do srpna 2011 měla v lesíku v Sobědruhách na Teplicku nejméně jedenkrát týdně oboustranně dobrovolný pohlavní styk s tehdy třináctiletým hochem, kterého znala od dětství, a o kterém tudíž věděla, že je nezletilý. Jejich sexuální hrátky skončily těhotenstvím obžalované, která loni porodila syna.

Mladá žena se již před zahájením trestního stíhání k trestné činnosti doznala, popsala citový vztah k nezletilému včetně četnosti pohlavních styků. Před soudem uvedla, že všeho lituje.

„Byl to velký omyl. Hloupost, která se nedá vrátit. Jestli si myslíte, že jsem to dítě s ním chtěla mít, tak s ním jsem zrovna dítě mít nechtěla,“ řekla soudci Miroslavu Čapkovi a zdůraznila, že se o syna vzorně stará a uživí se sama z rodičovského příspěvku.

Iniciátorem vztahu byl podle ní chlapec. „My jsme si neřekli, že spolu budeme chodit. Vím, že to vidíte asi tak, jako že to je pedofilie, ale tak to není,“ bránila se obžalovaná.

Nezletilý pobývá od smrti své matky v dětských domovech v severních Čechách. Víkendy a prázdniny tráví u své babičky. Podle ní je obžalovaná rodinnou známou, která kluka hlídala odmalička. Má ho ráda, hodně se o něho zajímá, do dětského domova mu telefonuje. Chová se prý k němu jako jeho matka.

Začal souložit v jedenácti

Nezletilý při rozhovoru s odborným pedagogem uvedl, že od 11 let žije pohlavním životem. Tvrdil, že je na starší ženy, a zmínil se o čtyřleté známosti. K obviněné má citový vztah a po dosažení zletilosti by s ní chtěl žít.

K dítěti se ale prý zatím nemá. „Ještě jsem nepodala žalobu na určení otcovství. V rodném listě nemá napsaného otce,“ řekla Hana P. s přesvědčením, že otcem je právě její mladý milenec.

Ten však prý ale poslouchá babičku. „Když byl u ní na prázdninách, tak o syna neměl zájem. Řekl mi, že když budu žádat o alimenty, tak řekne, že jsem ho znásilnila,“ posteskla si.

Soudce Čapek vyměřil obžalované roční trest odnětí svobody podmíněně odložený na zkušební dobu dvou let. Rozsudek je pravomocný.Je to zajímavé, sedmadvacetiletá žena měla, a ne jednou, pohlavní styk se třináctiletým chlapcem, se kterým má dítě. Sám chlapec měl pohlavní styk již v jedenácti letech, je prý na starší ženy. Že by dvě úchylky najednou?
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Žena měla pohlavní styk s nezletilým chlapcem

Nový příspěvek od Kuba »

U toho chlapce asi o žádnou úchylku nepůjde, spíš o vliv prostředí a (ne)výchovy.

A také si říkám, kdyby takhle souložil chlap s mladou dívkou a udělal jí dítě, byla by to také podmínka?
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: Žena měla pohlavní styk s nezletilým chlapcem

Nový příspěvek od leonid jumper »

Myslím, že by podmínku nedostal. A myslím si, že je to správné, protože správný třináctiletý kluk je velký sexuální teoretik a tuším, že ho ta dáma moc přemlouvat nemusela, aby přešel k praxi.

Tím neříkám, že je to správné.

Třináctileté slečny takhle nevybouřené nebývají a taky je pro ženský je sex něco úplně jiného, žena při sexu dává mnohem víc sebe sama než muž. A proto si myslím, že třináctiletou slečnu sexuální zážitek psychicky poznamená mnohem víc.