Lost Words: Beyond the Page (PC, PS4, Switch, Xbox One, Stadia)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Sucré
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Dobro" je politická ideologie.
Příspěvky: 48
Dal: 29 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Lost Words: Beyond the Page (PC, PS4, Switch, Xbox One, Stadia)

Nový příspěvek od Sucré »

Lost Words: Beyond the Page je logická plošinovka sledující paralelně dva neoddělitelné příběhy. Deník a události v životě malé Izzy, jež jednou chce býti spisovatelkou, a její příběh, který píše o zemi zvané Estoria. Je to dojemná hra, ale nepozoruji žádné dlouhodobé zdravotní následky a část v Estorii je až na povedený závěr tak nějak "meh". Komplet namluvené, dobře vypadající, cenami oceněné. "Logická plošinovka" je žánr na Steamu, ale upřímně to je tak trochu lež - je to interaktivní příběh. Což.. minimálně pro mě nemusí být na škodu, ale zkrátka nečekejte vůbec žádné výzvy - velmi jednoduché běhání, hopkání a občas přetažení něčeho na určené místo myší. Možnost vybírání určitých slov v příběhu, proskakování deníkem či to, jak se kouzlí v Estorii jsou ale určitě zajímavé nápady. Průchod hrou trvá nějakých pět hodin, což je tak akorát než to začne být jednotvárné... i když pak může trochu budit kontroverze cenovka.