Little Bug (PC, Switch)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Sucré
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Dobro" je politická ideologie.
Příspěvky: 48
Dal: 29 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Little Bug (PC, Switch)

Nový příspěvek od Sucré »

Roztomilá plošinovka s moc, moc pěknými vizuály a atmosférou. Hrajete za trochu divnou dívku jménem Nyah (divná v tom smyslu že přináší domů ve své krabičce na oběd mrtvé kočky, ne protože je to mezi miliony her jediný protagonista, jenž je holka a ještě k tomu s tmavou barvou pleti [jak si to jen mohli dovolit!!]). Vystresovaná maminka, kouzelný svět, příběh je to jednoduchý, dohrát trvá tak 2-4 hodiny? ale spousta předmětů které můžete sbírat po cestě dávají docela pěkné střípky informací o vztahu Nyah a její maminky a babičky... a taky bonusové levely. Ovládání je trošku nezvyklé - zároveň hýbete Nyah, která umí... um, chodit a světýlkem, které umí lítat a přitahovat Nyah k sobě. Obtížnost mi přišla lehce nevyrovnaná, ale celkově vzato se u toho člověk zapotí.. nebo jsem jen já nemehlo, kdo ví. Výhodou jsou časté checkpointy. Jistou nepříjemností je přítomnost pár drobných bugů (haha) - mě se na PC verzi z itch.io v jedné sekci Nyah zasekávala v trubkách, u jiných lidí byly prý problémy s předměty nebo propadnutí skrz některé přepážky, navíc velké části hry můžete prostě a jednoduše přeskočit, pokud se vám chce.