Rakuen (PC)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Sucré
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Dobro" je politická ideologie.
Příspěvky: 48
Dal: 29 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Rakuen (PC)

Nový příspěvek od Sucré »


Krásná, smutná adventura. Kluk v nemocnici se s pomocí své maminky vydá do fantastického světa knížky Rakuen a pozná příběhy a strasti ostatních pacientů. Kdo ví, třeba jim může nějak pomoci.

Povedené po všech stránkách - postavy, hudba, všecko. Skvělá hodnocení, ocenění. Příjemná hra s (většinou) nenáročnými hádankami, čtení dialogů občas komplikovaly proudy slz.

odkaz na Steam:
Naposledy upravil(a) Mack dne čtvrtek 8. 9. 2022, 13:10:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Video zarovnané na stred.