Undertale

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 761
Dal: 854 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Undertale

Nový příspěvek od Bouře »

Jako dítě spadnete do podzemí a hledáte cestu zpátky domů na povrch, avšak v průběhu hry potkáte monstra. Někteří se vás pokusí zabít a někteří se vás zase naopak snaží chránit, nebo vám pomoci. Vy si můžete vybrat jakou cestou se vydáte, a to jestli budete hrát hru bez toho, aby jste jakékoliv monstrum zabili a naopak se s nimi kamarádili, a nebo si můžete vybrat cestu, kde všechny zabijete včetně těch, kteří by vám chtěli pomoct a nebo vás chránit. Můžete taky nechat třeba většinu na živu a zabít jen některé, to už je na vás.

Hra je pixelová a vypadá jako by byla ještě z minulého století, nicméně má za to opravdu velmi propracovaný příběh i charaktery se kterými budete soucítit. V pozadí hraje skvělá hudba a hra má opravdu co nabídnout. Ve hře jen nebojujete nebo nemluvíte s monstry, ale řešíte třeba i různé hádanky, aby jste mohli dále projít, a také humor. Hra je v angličtině a lze jí koupit ve službě Steam, kde má opravdu dobré hodnocení, a i já za sebe jí můžu doporučit :)

Naposledy upravil(a) Mack dne sobota 3. 9. 2022, 16:10:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Video zarovnané na stred.
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.