Pomoc s výzkumem?

Žádosti a návrhy pro účast komunity ČEPEK na projektu, studii, odborné práci či výzkumu - v případě zájmu se nezdráhejte založit téma a požádat o spolupráci!
Uživatelský avatar
DariaL
Nový člen
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1
Dostal: 4 poděkování

Pomoc s výzkumem?

Nový příspěvek od DariaL »

Zdravím Vás všechny,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc v mém výzkumu k diplomové práci, která se zaměřuje na pachatele pohlavního zneužití. Studuji poslední ročník Policejní akademie a již od počátku studia se této problematice věnuji. Psala jsem bakalářskou práci na téma dětské pornografie, účastnila se všech předmětů, které se danou nebo podobnou problematikou byť okrajově zabývaly a dané téma mě opravdu osobně zajímá. V první řadě bych chtěla říct, že vím, že pedofilů je mezi všemi pachateli sexuálního zneužívání dětí naprosté minimum! Proto mě, prosím, neukamenujte za to, že se na Vás obracím, ale zabývám se úplně všemi pachateli.
Mezi členy této komunity jsou určitě i oběti zneužívání, a právě jim je adresován můj dotazník. Prosím, pokud tu jste, případně pokud byste věděli o někom, kdo by ho mohl vyplnit, budu Vám neuvěřitelně vděčná. Na práci si dávám opravdu záležet a beru to jako investici do budoucího povolání. Děkuju Vám za dočtení až sem a přikládám dotazník:

https://www.survio.com/survey/d/S3R2E1J8L1I7E1F9C

Kdybyste se chtěli podělit o zajímavou osobní zkušenost, která by mohla být v rámci mé práce přínosná, neváhejte se mi ozvat, budu moc ráda.

Mějte se všichni krásně!
Daria Lípová
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 2. 8. 2022, 19:25:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto ze sekce Pro nováčky do sekce Spolupráce a výzkumy s komunitou.