Představení se

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Bolt-101
Nový člen
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 17
Příspěvky: 1
Dal: 4 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Představení se

Nový příspěvek od Bolt-101 »

Zdravím všechny *bye* , chtěl bych se takhle představit pro všechny, než abych musel v chatu každému dokola psát jak na tom jsem. Tak to hlavní shrnu zde :)

Bude to asi trošku slohovka, tak varuji předem.

Dětství jsem měl normální ( v rámci možností ) a až na různé opakující se trable a konflikty s našimi nepřizpůsobivými obyvateli co si rádi ve skupinách dovolují na slabší.., bylo vše v poho a žádné trauma jsem si z dospívání neodnesl. Ale proč jsem teda tady..

Když jsem začal chodit na 2. stupeň ZŠ, tak naše třída byla jedna velká rodina.. drželi jsme všichni pospolu a měli se rádi ( což je prý výjimka a moc takových tříd co se považují za rodinu není.. ) A jak tak plynul čas tak asi v 7 třídě jsem si začal všímat toho že se mi sice líbí dívky v mém věku, ale zároveň se mi líbili i ty mladší ( tím ale nemyslím batolata a nemluvňata, protože ti mě spíš děsí *lol* ale to je zase na jiné povídání.. ) No a když jsem byl v 9. třídě a zjišťoval jsem víc a víc že se mi líbí kromě vrstevníků i dívky z 6. třídy, tak už jsem si říkal že se asi něco začíná projevovat. A teď když jsem na učilišti a holky jsou to poslední o co se zajímám, protože jsme třída plná petrolheadů a milovníků aut :D a jediné o co nám jde je to kdo z nás si dokáže opravit hezčí auto.. ( samozřejmě myšleno s nadsázkou, protože jinak bych nepsal sem. ) Prostě teď i v relativně mladém věku vím že moje věkové požadavky na dívku už nerostou přirozeně rychle každým rokem jako je u mích vrstevníků. Stále sice sem tam projevím zájem o dívku stejného věku, ale většinou už je to věk nižší. Ale teď abych to uvedl a pravou míru, slovo projevím zájem znamená že mě zaujme, ne že se nějak dotírám.. To spíš praví opak, jsem docela asociál, a sám od sebe i přesto že bych byl vlastně rád tak neudělám první krok, a jsem rád sám. Nějaké seznamování se, návštěvy, komunikace mě prostě děsí, i když vím že bych si to možná trochu užil, vždy vyhraje moje samota ( asi nejsilnější stránka mé osobnosti ) Ale netrpím tím, jsem rád sám.

A proč mě přitahují dívky mladšího věku? ( 10 - 17 ) a nad starší a vyspělejší ( 20+ ) se ani nepozastavím? Jsem rád že přesně vím proč a nemusím odpovědět jen nevím. Prostě se mi hnusí jak se mladé dívky kolem plnoletosti natolik změní ( většina ) jak povahou tak vzhledem. Celkově se mi hnusí když je nějaká mladá holka potetovaná, má piercing, maluje se.. Vím že je to každého věc, ale v momentě kdy se prostě dívky mění na ženy a začnou se zkrášlovat tak u mě ihned ztrácí na hodnotě a už pro mě nejsou tak atraktivní jako před tím když byli přirozeně krásné bez chemie a umělostí.. Já to prostě nedokážu ocenit.. Ocením přirozené chování a přirozený čistý ( dětský vzhled ), ale jak se někdo chce ´´zkrášlit´´ tak to u mě vyvolá spíše opak. Tím že mám rád přirozenost bez chemie samozřejmě nemyslím že se mi líbí zarostlé ( opice ) alfa samice co kašlou na hygienu *lol* to zas ne :D prostě všeho s mírou. Zkrátka nedokážu ocenit to jakým směrem se ubral svět že čím více tetování, make-upu, čím větší prsa tím lepší... :/

Zároveň jsem abstinent, nekouřím a ani páteční zábavy za účelem nalít se jak váza, sbalit někoho na jednu noc a probudit se s kocovinou mě vůbec nepřitahují, spíše naopak.

Taky mám moc rád filmy a seriály pro děti o zvířatech ( př: Pes a jeho blog, 101 Dalmatinů, zootropolis, Lady a Trump, Lví král atd.. ) a taky hodně miluju pokémony, a ne nejsem zoofil :D sice mě přitahují animované sexuálně založené obrázky zvířat, nebo i pokémonů a dalších smyšlených tvorů, ale představa reálných zvířat se mi vážně hnusí, a navíc mám sám doma psy a nad něčím takovým jsem v realitě vážně nikdy nepřemýšlel. Přijde mi to odporné. Spíše se mi v hlavě honí otázka zdali nejsem furík, ale na to si nedokážu odpovědět protože to sám nevím.. Něco mi říká že jo, protože pokud mě vzrušuje obrázek kde si to rozdávají 2 pokémoni *lol* :[ ... Ale zase druhá stránka mi říká že ne, protože na to jsem až moc radikální jelikož poslouchám ne zrovna měkou hudbu :D a zajímám se o auta a celkově zrovna nesouhlasím s tím co furíci podporují.. Zkrátka mám to asi v hlavě hodně komplikované a můžu v klidu říct že normálního vztahu se nikdy nedočkám, protože raději dám přednost mé fantazii a Pokémonům, než dospělé ženě která mě vůbec ničím nepřitahuje. Mladé dívky jsem nezmínil schválně protože ctím zákony ČR, takže moje představy zůstanou jen mými představami :) A navíc mi přijde přirozeně vážně odporné když nějaký slizký chlap zneužije mladou nevinnou dívku.

Takže to je asi tak vše co bych Vám o sobě mohl říct. Sám nevím čím vlastně úplně jsem, protože mám zájmy všeho druhu které spolu vůbec nesouvisí, spíše se společně úplně odpuzují ( a možná proto i tak vypadá můj play list :D ) Ale každý jsme svým způsobem originál, a to je dobře! :)
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 757
Dal: 852 poděkování
Dostal: 873 poděkování

Re: Představení se

Nový příspěvek od Bouře »

Ahoj. Vítám tě na foru a doufám že se ti tu bude líbit. :)

Jsi z učiliště tak to budeš věkově hodně blízko jako jako já. ;)
Mít fajn třídu je skvělé, natož když držíte tak pospolu. To u nás byla třída spíš rozdělená do takových skupinek, které si s jinými moc nepovídali, ale aspon se tam neděly nějaké velké konflikty.

Píšeš, že věková preference se ti zastavila někde v nižším věku, a i když se ti občas líbí nějaká vrstevnice, tak věk už se moc nenavyšuje. Řekla bych ale, že jsi ještě docela mladý a tvoje sexualita se nadále vyvíjí, a tak uvidíš časem jestli se zasekneš někde tady, a nebo se ti nakonec začnou líbit i dospělé. :)

Řekla bych, že většina lidí furt není úplně fanoušky tetování nebo piercingů. Hodně žen taky nenosí nějaké tuny make-upu, a když už, tak spíš jen nějak decentně. Já tyhle věci také moc nemusím. Řekla bych, že v minulé době to s make-upem bylo hodně podobné a také se líčilo hodně žen, i když je pravda, že tetování nosili jen vězni a podobná individua a piercingy tu také moc nebyli (jestli vůbec).

Ptáš se sám sebe jestli nejsi furýk.. Co si představuješ pod pojmem furýk? :D Já se třeba za furrýka považuju. Na to abys byl furýk se nemusíš nikde registrovat, mít fursuit nebo ujíždět na něčem jako je Yiff. Furýk jsi pokud se ti prostě ten fandom jako takový líbí, rád sleduješ filmy nebo seriály jako Zotropolis nebo Lví král (Díky Lvímu králi se stalo hodně lidí furýky) a nebo třeba i furry kreslíš (já sem tam něco třeba nakreslím), vyrábíš něco s furry tématikou a nebo si třeba povídáš s dalšími furýky. Fursuit má fakt jen zlomek furýků a Yiff, který je často s furry fandomem spojován je mnohými furýky dokonce nenáviděn a většina furýků se od toho distancuje.
O tom co je to furry se můžeš dočíst i tady.
Pokémoni ani pod furry ani nepatří. Jestliže tě vzrušuje porno, kde jsou pokémoni, ale samotní ti nic neříkají, tak to asi nebude nějaká úchylka, jelikož je to celkem logické.
To bude spadat spíš pod rule 34

Hodně furýků má ještě tzv. fursonu. To je jejich vlastní charakter. Já mám dvě fursony a fursony, které si vytvořím používám jako profilovky na internetu. Třeba ta kočka, co mám jako avatara je taky moje fursona, kterou používám pouze speciálně pro tenhle web a jmenuje se "Bouře". :) Jen teda narozdíl od ostatních furson tyhle dvě fursony nemají nějaké jiné schopnosti ani osobnosti. Jsou prostě já. No asi to vyznívá divně, ale snad se chápeme. Fakt nejsem nějaký šílenec, co se považuje za zvíře nebo má poruchu identity a myslí si, že je v něm víc osobností, neboj. :D
Jinak pokud tě baví podobné filmy jako jsi psal tam nahoře, tak se podívej na Beastars nebo Oliver and company. Myslím že se ti budou dost líbit a kdyby ses chtěl dozvědět něco o historii furry fandomu, tak je takový hezký dokument.

Jinak neslyšel jsi třeba i o MLP fandomu? :)

Doufám, že zase přijdeš na chat. Myslím, že bychom si mohli rozumět.
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6391
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Re: Představení se

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Bolte,
jak píšeš, že se ti v 9. třídě líbily holky ze 6. třídy, tak takhle nějak podobně jsem to měl taky, akorát mě se líbily pak i ještě mladší, tak ve věku od 6 let. Měl jsem takové období, asi když mi bylo 20, že se mi fakt hodně líbily ty holčičky, zatímco dospívající nebo starší holky téměř vůbec.

Jak jsem ale starší a starší a navíc jsem pak začal pracovat na základní škole, kde s těmi dospívajícími dívkami ve věku od 12 do 15 let trávím každý školní den velké množství času, takže mám možnost je i dost dobře poznat po psychické stránce, tak se mi i začaly dost fyzicky líbit slečny právě třeba v tom věku od 13 do 15 let. Nevím, jestli je to částečně tím, že jsem prostě starší a čím jsem starší, tím víc se mi líbí i o něco starší holky než dřív (a vlastně mě v určitém ohledu přitahuje i ten samotný větší věkový rozdíl, který od nich mám, což už mám i ke studentkám na VŠ), nebo jestli je to tím, jak člověk tuhle věkovou kategorii lépe poznal a vídá ty dívky, které už naši školu opustily, a musím říct, že mnohé se mi líbí stále. A o něco víc se mi líbí ty, které jsem znal právě v tom "svém nejlepším věku" nebo které jsem měl zkrátka možnost poznat u nás na 2. stupni ZŠ, zatímco úplně cizí - to jsou spíš opravdu výjimky. Nebylo to dávno, co se mi líbila snad i 28letá slečna, takže v tomto smyslu se moje sexualita jistým způsobem posunuje, ale samozřejmě stále platí, že čím blíž věku 11-12 let, tím víc se mi líbí větší procento dívek dané věkové kategorie, a u těch starších, které potkám na ulici a vůbec je neznám, jsou to opravdu spíš jen výjimky.

Jinak u mě platí, že pokud se mi někdo líbí v mládí, líbí se mi pak víc, i když je starší. V tomto smyslu je pro mě i nejlepší začít s někým partnerský vztah, když je právě ve věku dejme tomu těch 15 let (nebo i starší, pokud by mě přitahovala) a pak vím, že mě bude velmi přitahovat i později.

Jinak ne všechny dívky se plnoletostí změní, spousta jich je stále velmi milých, příjemně se s nimi povídá a docela i hezky vypadají. Říkám, vidím to na na našich absolventkách - přišly za mnou nedávno dvě 19leté maturantky a líbily se mi - dá se říct - pořád stejně, jako když jim bylo 12, 14 nebo 15. A vím, že je velká pravděpodobnost, že se mi budou líbit i nadále, tedy i když přijdou třeba za dalších 5 let po vystudování VŠ.

Ještě tě musím pochválit s tím alkoholem, sám jsem taky abstinent, chci mít sebe vždycky pod plnou kontrolou. A na nějaké bezbřehé zábavy taky nejsem, takže nejsi takový sám. :)

Takže uvidíš, jak se to bude u tebe vyvíjet, jsi ještě mladý a časem se určitě ještě bude vše zpřesňovat a prostě zkrátka jednoho dne se určitě "najdeš". Přeji ti, aby se ti dařilo a přece jenom zůstávat sám… třeba časem narazíš na někoho, s kým ti bude dobře a komu bude dobře s tebou a budete spolu šťastní, a třeba zjistíš, že to je mnohem lepší než být sám. Každopádně děkuji za tvůj představovací příspěvek a držím palce! *bye*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙