Jaké je to být pedofilem? Odpovězte na tři krátké otázky pro prezentaci v rámci konference sexuologů.
diskuze na fóru
dotazník

OMORI (PC, Switch, PS4, Xbox)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Sucré
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 13
Příspěvky: 12
Dal: 9 poděkování
Dostal: 13 poděkování

OMORI (PC, Switch, PS4, Xbox)

Nový příspěvek od Sucré »

Hele když už jsem v tom... Hodně oceňované, asi to většina lidí co hrají videohry bude znát.

OMORI je JRPG / psychologický horror o skupině dětí a o tom, jak se lidé vyrovnávají s těžkými událostmi. Příběh a jeho provedení je neskutečné, při závěru jsem brečel jako děcko. Vlastně ne jen při závěru. Nezávislá RPGMaker hra, takže žádné animace všech jednotlivých stébel trávy v HD kvalitě, ale je to proložené moc pěknou kreslenou grafikou. Obrovský smysl pro detail, i mimo hlavní linku (kterou sfouknete tak za 15 hodin, je-li to nutné) je toho ve hře strašně moc, plus několik konců a dvě různé cesty, jak příběh projít... je cítit to úsilí co do toho šlo. Hrajete jako chlapec s partičkou kamarádů, bojujete s roztomilými příšerkami, plníte úkoly, sem tam vyřešíte hádanku, bohužel se to občas nepříjemně táhne, což je tak jediná vada na kráse. Ale pak... něco je za tebou... vidíš to taky?