Je pedofílie zlá? (medunka1133.blog.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Je pedofílie zlá? (medunka1133.blog.cz)

Nový příspěvek od Angelo »

Brouzdal jsem internetem a našel jsem tuto stránku, kde se píše o pedofilii. Není zde psáno nic moc zajímavého, ale je hezké, když pedofil vidí pochopení druhých. Autorka se zde zmiňuje o jednom pedofilovi, který ji ukázal, že pedofil není zlý člověk, a že má děti opravdu rád. Ten pedofil je nám všem hodně známý, a nebýt jeho, tak se o pedofilii mluví negativně a my bychom se neměli kde scházet, svěřovat se a povídat si o našich problémech. Dal jsem sem odkaz na stránku hlavně pro naše potěšení, že nás lidé dokáží i chápat.Dnes jsem tak zabrouzdala zase jednou na chat a povídala si tam s jedním moc fajn klukem... Byl moc fajn, povídali jsme si a pak mi řekl něco o svém životě.. Poslal mi odkaz na své stránky zde jsou. Začetla jsem se do příběhu o jeho životě a pedofílii. Moc mě zaujala jeho upřímnost a odvaha se s tím svěřit... Zjistila jsem, že pedofílie opravdu není zase tak zlá jako slýcháme ve zprávách, čteme v novinách.. Kdyžn se nad tím zamyslím, přirovnávám to k homosexualitě.. Nevím, jestli je to zprávné, ale mě to přijde jako v podstatě stejná věc...

Nechci říkat, že homosexuálně orientovaní lidé nebo pedofilové jsou špatní, jsou prostě odlišní od nás.. Na druhou stranu mi to přijde hezký (možná vám některým tímto přijdu divná, ale prostě to tak v mých očích je). Jirkův život je plný zajímavých věcí a plný zajímavých příběhů a pokusů o sebezdokonalení se nebo jak to mám napsat.

Málokterý pedofil napíše veřejně na internet a svůj profil (který zveřejňovat nebudu) že je pedofil. Pravda je, že někteří pedofilové si zaslouží trest a to největší, když ubližují a bezohledně vraždí, ale proč házet všechyn do jednoho pytle? Zamyslete se, jsme všichni stejní? Jsme všichni upřímní, hodní, důvěřiví? Nejsme.. Každý jsme jiný, tak proč odsuzovat pedofily a pedofílii jako takovou jen proto, že pár pedofilů se nedokážou kontrolovat a ubližují?

Podle mě je Jirka jeden z těch nejúžasnějších lidí jaký jsem v týhle mý životní situaci mohla potkat. Moc přátel už nemám, spíš už mám jen jednoho kamaráda, jednu kamarádku a přítele.. Jinak už nemám nikoho a teď jsem poznala Jirku, suprového, hodného, milého PEDOFILA.. Tím nechci říct nic víc a nic míň, než jen to ŽE SI HO VÁŽÍM ať je jaký je.. Nikdo mi to nevrátí... Jeslit vás zajímá Jirkův život a opravdový pohled na to co je to Pedofilie a co obnáší koukněte se na Jirkovy stránky.

Jirka mi napsal tento text "Pedofilie je prakticky podobná odlišnost, jako homosexualita, ale má svá specifika. Hlavně postoj společnosti je hodně rozdílný a to přináší někdy dost velké potíže, hlavně z počátku, kdy člověk hledá sám sebe a ztotožňuje se se svými pocity." Snad vám to všechno postačí k tomu podívat se na všechno taky z té druhé strany a ne z té jakou vám nastavují pitomá, nevěřící média.

Jirkovi přeji do života jen to nejlepší a hodně štěstí..
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1058
Dal: 389 poděkování
Dostal: 715 poděkování

Re: Je pedofilie zlá?

Nový příspěvek od Fx100d »

To znám. Pisatelku jsem jednoho dne potkal na chatu, kde jsem měl v profilu uvedenou, že jsem pedofil. Tento článek napsala poté. :)

Také mě to potěšilo, že jsem nenarazil vždy jen na odsouzení a občas někdo dokázal naslouchat a snažit se pochopit.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.