Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Doznání

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Doznání

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA512

Možná tímto příspěvkěm někoho šokuju, ale spíše si myslím, že už dávno něco tušíte. V životě jsem udělal mnoho chyb, bohužel jsem si však nedokázal připustit, že svým jednáním ubližuji jiným lidem a že svým egoismem zašlapávám city jiných do země. Celou tu dobu jsem byl a ještě z větší části jsem zahleděný jen do svého vlastního světa. Tímto příspěvkem se nechci nijak omlouvat a ani objahovat. Jeho hlavním účelem je mé doznání a žádost o trest. V mém případě nemůže přijít nic rozumnějšího než právě permanentní ban.

Jsem duševní mrzák a citový manipulátor, mezi mé nejhorší vlastnosti patří:
Chci lidi vlastnit jako by byli mým majetkem.
Chci lidi ovládat tak jako kdysi někteří ovládali mě.
Chci být za každou cenu středem pozornosti.

Už se sám v sobě ztrácím. Mám problém se podívat do zrcadla a říct si, že tohle je moje tělo a můj život. Připadá mi, jako bych byl pouhým pozorovatelem zeshora. Změnil jsem se tak moc, že sám sebe nepoznávám.


Přiznávám se a žádám trest za tyto mnou spáchané činy, za tyto činy jsem dosud nebyl trestán:

1) Křivě jsem obvinil administrátory z toho, že mi dali neoprávněný ban.
Dne 22.10.2021 jsem obešel ban tím, že jsem vstoupil jako host na chat Čepek. A dále jsem pošeptal uživateli Podivin, že má důležitou zprávu na emailu.

2) Před rokem a půl jsem byl naštvaný na administrátora Marco Freeman za zabanování mě a uživatelky Bouře. Z toho důvodu jsem mu zaspamoval email. Zkopíroval jsem jeho email a vložil jej do kolonky odebírat newsletter napříč desítkami stránek na internetu. Díky tomu mu začaly chodit nevyžádané newslettery na email.

3) Před rokem a půl jsem zaspamoval redakční email ČEPEKu stejným způsobem. Odebíral jsem newsletter zejména na cizojazyčných webech zejména z důvodu, aby bylo těžší odhlásit odběr novinek. Odebíral jsem newsletter například na Hebrejském webu. Dával jsem si do překladače frázi Odebírat newsletter. Výsledek v různých jazycích jsem pak zadával do vyhledávače, abych vyhledal co nejvíce webů a příhlásil tak redakční email k příjmu newsletteru.

4) Před měsícem jsem zaspamoval email uživatele Tsu, avšak jiným způsobem. Založil jsem emailovou schránku speciálně pro tento účel. Nedokázal jsem ovládnout své emoce, poslal jsem mu na email vulgární vyjádření ohledně toho, že měl mít údajně koitus s jiným členem Čepeku. Tuto velice vulgární zprávu jsem mu poslal minimálně dvacetkrát. Tsu nemá sice veřejný email na profilu, já si však dal tu práci ho najít zahrabaný ve starém vlákně, v Seznamce. Byl jsem opilý a frustrovaný, žárlil jsem na osobu, se kterou se Tsu baví. To mě však neomlouvá. Nemůžu si někoho jen tak přivlastnit.

5) Asi dvakrát nebo třikrát jsem zaspamoval email uživatelky Bouře tím, že jsem její emailovou adresu bez jejího svolení přihlásil k odběru newsletteru na různých stránkách.

6) Zneužil jsem důvěry dvou lidí při osobní návštěvě a přečetl si za jejich zády část moderátorské sekce. Nic jsem si odtamtud nekopíroval, nic neupravoval a ani nesdílel, ale i tak jsem hrubě porušil pravidlo. Text obsažený v moderátorské sekci není určen mým očím. Tento skutek jsem učinil z neukojitelné zvědavosti, co se tam o mně píše. Jsem vědom toho, že je to poměrně velký bezpečnostní zásah a že tam jsou citlivé údaje. Můžu akorát odpřísáhnout, že se tak stalo naposled a nebudu strkat nos kam nemám.

7) Vynucoval jsem si získání banu, za tímto účelem jsem poslal jednu SOS zprávu za přítomnosti administrátora.

8) Jako anonym jsem před několika měsíci vložil na fórum recept na pedofilní polévku.

9) Jako anonym jsem nahlásil sám sebe za nevhodný avatar s ukrytou zprávou.

10) Urážel jsem na chatu lidi, nazýval jsem je bezcitnými a bez emocí, a přitom já sám se o druhé lidi nezajímal.


Vím, že je to mnoho, nedokážu ani vyjádřit slovy jak mě to mrzí. Rád bych udělal za svým dosavadním životem tlustou čáru a začal od znovu, jenže některé činy už jen tak neodmažu. A můžu si za to celé sám. Jen jsem házel chybu na ostatní a nechtěl jsem si připustit, že chyba je hlavně na mé straně. Já sám jsem se stal alkoholikem, nikdo mi ten alkohol nenutil a ani do krku nelil. Až teď vidím, že očividně neznám svou míru.

Chci se změnit, zajít na ambulantní léčení, už to zašlo příliš daleko. Nemůžu si neustále namlouvat, že tu žádný problém není. Ubližuju lidem a ani si to nepřipouštím. Stala se ze mě žárlivá troska. Ale já to tak nechci nechat. Už jsem se v tom svrabu koupal dost dlouho, nechci už dál do toho zatahovat vás ostatní. Je to něco, co si musím vyřešit sám, nikdo jiný to za mě neudělá. Chci začít znovu žít! Jen doufám, že mi někdy budete schopni odpustit. Ale nebudu se zlobit, když kvůli tomu se mnou budete chtít přerušit kontakt. Přátelství s manipulátorem jako jsem já je nestabilní, nejisté a může se každým dnem rozsypat.

Omlouvám se Bouře, Tsu, Nessy a i vy ostatní, že nejsem schopný zformulovat pořádnou omluvu, ale místo toho píšu tyhle žvásty. Pořád mi totiž plně nedochází, jak moc jsem vám ublížil. Ohlížel jsem se jen za svým sobeckým cílem a vás nechával za sebou.


Vlákno zamykám, protože nestojím o to, aby se to tady zvrtlo v další hádku a rozpor. Administrátoři samozřejmě vyjádřit názor mohou.
Můžete hlasovat pro délku banu v anketě, avšak já sám uznávám, že si zasloužím ban permanentní. Jde mi pouze o váš názor, zpětnou vazbu, nechci tímto hlasováním ovlivnit faktickou délku banu.

P.S.:
Tento text jsem podpepsal svým vlastním GPG klíčem, který je starý několik let. Nikdo jiný než já nemá k dispozici tajný klíč. Je to důkaz, že můžete administrátorům věřit. Přiznávám se ze své vůle, nikdo z administrátorů do tohoto příspěvku nijak nezasahoval. Pokud by se změnilo byť jen jediné písmenko v textu, tak výsledný digitální otisk nebude platný.

Je nutné zkopírovat příspěvek včetně BB kódů. RAW verze tohoto příspěvku je na pastebinu - https://pastebin.com/RH08AiHH
Můj veřejný GPG klíč (digitální otisk: fd6cdfb87821755263fdf012db0a55b5980d6d88 ) - https://keyserver.ubuntu.com
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
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=oSFw
-----END PGP SIGNATURE-----
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 12. 1. 2022, 3:09:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Smazána anketa (nefunkční, neb zamčené téma) + zamknut příspěvek (nelze uživatelem upravovat). Do textu nezasahováno.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Příspěvky: 1518
Dal: 1020 poděkování
Dostal: 1889 poděkování

Re: Doznání

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Píšeš, Prime, že administrátoři odpovědi i v zamčeném vlákně využít mohou, tak toho využívám.

Abych tvé doznání zpracoval, zřejmě mi to bude trvat. A nechci se k tomu vyjadřovat do té doby, než si budu svými postoji a emocemi jistý.

Nicméně, jakožto administrátora webu, mě momentálně zajímá nejvíc asi jedno jediné:
Prim píše: pondělí 10. 1. 2022, 18:09:466) Zneužil jsem důvěry dvou lidí při osobní návštěvě a přečetl si za jejich zády část moderátorské sekce.
Kteří dva lidé to byli? Využij SZ, email, Wickr, cokoliv. Tohle je pro mě momentálně důležitější než to, abych řešil, jestli a jaký ti dát BAN.


EDIT: Díky za odpověď na můj dotaz. Vím, že obojí bylo za zády daných uživatelů, kteří nevěděli, že bez jejich vědomí nakládáš s jejich osobním zařízením. Takže je samotné z toho příliš neviním. Nikdo asi nepočítá s tím, že když usne, odejde na záchod nebo cokoliv podobného, tak že se mu někdo jiný vkrade do zařízení. Přesto toto vede k zamyšlení, jak si počínat s elektronikou v případě přítomnosti jiných osob v domácnosti.

Na závěr asi nezbývá nic jiného, než díky za upřímnost.


EDIT 2 (11. 1. 2022): Uživatele Prim jsme prozatímně usadili na Trestnou lavici. O délce trestu a bodovém ohodnocení stále debatujeme a v nejbližších dnech seznámíme uživatele s definitivním rozhodnutím. Děkujeme za pochopení.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~