Jaroslav měl zneužívat svou malou dceru v koupelně! Jsem nevinný, řekl v poutech (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3476
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1521 poděkování

Jaroslav měl zneužívat svou malou dceru v koupelně! Jsem nevinný, řekl v poutech (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Před soudem opět stanul Jaroslav U. ze Slovenska, který je obžalován ze sexuálního zneužití své malé dcerky. Do sálu spišskonovoveského okresního soudu spoutaného muže přivedla policejní eskorta. Muž se před soudem hájil, že je nevinný.

Jaroslav U. ze slovenské Spišské Nové Vsi skončil minulý rok ve vazbě. Ve svém bytě měl údajně sexuálně zneužít svou malou dcerku! V době útoku byl podle informací televize JOJ v podmínce a po zadržení ho soud poslal do vazby. Již tehdy se obhajoval, že je nevinný a na své nevině trval i při zasedání okresního soudu Spišské Nové Vsi ve středu.

„Na pojednávání ve věci obžalovaného Jaroslava U., obviněného z trestného činu sexuálního zneužívání, byla prokuraturou přednesená obžaloba. Obžalovaný Jaroslav U. vyhlásil svoji nevinu a zároveň se uskutečnil jeho výslech. Vyslechnutá byla i zástupkyně nezletilé poškozené,“ uvedla mluvčí soudu Anna Pančurová pro výše zmíněnou televizi. Soudní jednání trvalo několik hodin a bude pokračovat výslechem dalších svědků koncem ledna.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?