Vše nej do nového roku

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1273 poděkování
Dostal: 526 poděkování

Vše nej do nového roku

Nový příspěvek od Dreamer »

Ahoj,

chtěl bych vám všem popřát vše nejlepší do nového roku, a poděkovat adminům za to, že to s ČEPEKem ještě nevzdali.

Spousta lidí je zlých nebo zabedněných, nechce slyšet pohledy jiných lidí, nezajímají je fakta. Být nekriminálním pedofilem snažící se o osvětu, pomoc ostatním, a v důsledku o prevenci sexuálního zneužívání dětí je vyčerpávající. Sám jsem měl tenhle rok nějaké tendence trochu pomáhat, dělat nějaký ten aktivismus a tak... ale energie mě nakonec opustila. Vyřešil jsem si větší část osobních problémů a krátce na to mě věčný boj s nechápající společností přestal bavit. O to víc oceňuju ty, kteří to nevzdávají, a stále se snaží. Tak díky a vydržte!

Ostatním přeju do nového roku co nejvíce krásných dětských úsměvů, nějaké ty chvilky radosti, a dlouhé teplé léto. Pokud nemáte s kým slavit a radši byste se dnes podívali třeba na nějakou komedii s hezkou holčičkou, v AV sekci najdete české titulky k Du sel sur la peau (1984). Film se dá najít třeba na uložto.

Amen