Dospělá žena (22) uvězněná v těle holčičky: Věk jí nikdo nevěří, k dobru jí to ale vůbec není! (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1378 poděkování

Dospělá žena (22) uvězněná v těle holčičky: Věk jí nikdo nevěří, k dobru jí to ale vůbec není! (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Obrázek

Vypadá jako typická osmiletá holčička, přesto je Shauna Raeová (22) dospělá žena se vším všudy. A protože má se svým vzezřením trable prakticky všude, kam vkročí, rozhodla se vstoupit do světla ramp a stát se hvězdou reality show. Jedinou hvězdou. Show totiž bude přímo o ní.

Shauna je dospělá Britka, která ale měří jen 1 metr a 17 centimetrů, tedy tolik, kolik průměrná osmiletá holčička. A stejně tak i vypadá. Chová se ovšem jako každá jiná dospělá slečna. Tím pádem všude, kam vejde, jsou z ní v šoku. Na její příběh upozornil Daily Mail.

Mladá žena už jako miminko přežila léčbu rakoviny, chemoterapie jí ale poškodila růst a Shauně připravila velmi výjimečný život. Jak šťastný bude, ukáže až budoucnost.

Když jde Shauna do baru pobavit se s kamarádkami, musí jít tam, kde ji znají, jinak ji čeká složité vysvětlování. V reality show však divák uvidí hlavně překvapené obličeje obsluhy, aby Shauna předvedla, jak se na ni lidé obvykle tváří, když vidí holčičku v baru, jak si zkušeně objednává drink.

Reality show bude televize TLC vysílat od ledna, už nyní ale odvysílala trailer. Diváci se tak můžou těšit na různé věci, jež osmiletá holka dělat nemůže, Shauna už ovšem ano. Tak tahle Britka převede, jak se nechává tetovat, ukáže, jak se umí kroutit u tyče nebo popíše, jak se tvářil protějšek, když mu přišla na rande na slepo.

„Myslel si, že si z něj někdo vystřelil a poslal za sebe malou holku. Ale já nejsem žádná holčička,“ směje se Shauna. Přesto zatím zůstává nezadaná. „Přitahuju divné existence, blbce a hulváty. Trochu se děsím, až mě budou lidé poznávat, ale pro nějaké to štěstí člověk občas musí trochu zariskovat,“ říká Shauna odhodlaně.

Shaunina maminka v traileru přiznává, že bylo náročné sledovat, jak se dcera potýká s dospíváním. „Skoro se cítím provinile, že tímhle bude muset procházet po zbytek života. Takže se ji snažím co nejvíc ochraňovat,“ říká maminka. Shauna sama by ale raději více volnosti. „Chtěla bych větší nezávislost od rodiny. Nemůžu totiž nikam, aniž bych byla nucena odpovídat na všelijaké otázky,“ postěžovala si.

Pro svoji lepší budoucnost je zkrátka rozhodnutá něco udělat. Jako nejrychlejší cestu si zvolila televizi. „Jsem odhodlaná v roce 2022 zazářit, aby se tenhle rok stal mým rokem,“ uzavírá Shauna. Diváci se mají na co těšit.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 919 poděkování
Dostal: 507 poděkování

Re: Dospělá žena (22) uvězněná v těle holčičky: Věk jí nikdo nevěří, k dobru jí to ale vůbec není! (Blesk.cz)

Nový příspěvek od podivin »

(Proč se dá kliknout jen jenou ten like!!??? Já chci likovat víckrát!!!)

Tuhle slečnu chci chci chci chci!!! *heart* *heart* *heart* :'(
Cykle02 píše: neděle 19. 12. 2021, 9:30:01Reality show bude televize TLC vysílat od ledna,
Nevíte někdo, dá se to nějak někde sledovat???
Cykle02 píše: neděle 19. 12. 2021, 9:30:01nebo popíše, jak se tvářil protějšek, když mu přišla na rande na slepo. „Myslel si, že si z něj někdo vystřelil a poslal za sebe malou holku. Ale já nejsem žádná holčička,“ směje se Shauna.
Taky bych se asi leknul a chtěl vidět OP, ale když by mne pak ujistila, tak bych jich (jak se říká) zbytek mého života nosil na rukou,
Cykle02 píše: neděle 19. 12. 2021, 9:30:01Přesto zatím zůstává nezadaná.
Oni nemají v Anglii žádné pedofily????
Cykle02 píše: neděle 19. 12. 2021, 9:30:01„Přitahuju divné existence, blbce a hulváty. Trochu se děsím, až mě budou lidé poznávat, ale pro nějaké to štěstí člověk občas musí trochu zariskovat,“ říká Shauna odhodlaně.
Hmmm, divná existence jsem, jsem pedofil. Ale rozhodně bych na ní nebyl hnusný :(

Ach jo, škoda, že je jí jen 22 :( Hned bych se jí ozval, být aspoň nad 30. Teda jako já bych samozřejmě klidně chtěl i 22letou, ale jako 45letý už bych jí v životě neměl co nabídnout :(

Kluci, vy mladší! Máte šanci! Tak se jí chopte a nepropásněte ji!!!

Teď jsem si uvědomil - ona vůbec neroste? To takhle bude vypadat celý život? :o *heart* *heart* *heart* To ji fakt někdo objednal speciálně pro nás pedofily?

Ano, je mi líto, že má takovéhle trápení, že nemá život jako jiné ženy :( Ale pro mne tedy je ona andělem, kterého bych si přál najít. :'(

A ještě jeden dodatek pro úchyláky, co hned myslí, že mluvím jen o sexu s dětsky vypadající osobou: Tenhle celý zápisek není vůbec o sexu, ale o vztahu, lásce, oddanosti a důvěře mezi dvěma lidmi. (tak si běžte zamasturbovat sami, ať si ty myšlenky trochu zklidníte).
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1232 poděkování
Dostal: 3013 poděkování

Re: Dospělá žena (22) uvězněná v těle holčičky: Věk jí nikdo nevěří, k dobru jí to ale vůbec není! (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Má sice tělo, ve kterém vypadá jako osmiletá holčička (i když i to není úplně na 100 %, určitě nebude mít tak hebkou kůži), ale psychika bude úplně jiná - dospělá. Takže je otázka, jestli by pro pedofila byla vůbec přitažlivá, ta psychika dělá hodně, a pokud by se ona chovala „příliš dospělácky“, například mluvila sprostě, kouřila cigarety apod., tak by pedofila spíš odpuzovala.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Mediální analytik

Křehká duše může mít i dva metry. Ten matoucí vizáž by mě spíš prudila.
podivin
Správce poradny
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

Kasz píše: neděle 19. 12. 2021, 12:33:33Má sice tělo, ve kterém vypadá jako osmiletá holčička (i když i to není úplně na 100 %, určitě nebude mít tak hebkou kůži),...
Tak hebkou kůži měla i ta 20 letá prostitutka, za kterou jsem zašel. Pokud o sebe žena pečuje, tak věřím, že může mít hebkou kůži i v 50 letech. Osobně jsem trochu přemýšlel nad tím, jestli se zastavil vývoj jen kostí (je malá) nebo kompletně celého těla (ochlupení, svaly, prsa - nemám rád velká ňadra, A nebo B je asi ještě OK).
Kasz píše: neděle 19. 12. 2021, 12:33:33 ... ale psychika bude úplně jiná - dospělá. Takže je otázka, jestli by pro pedofila byla vůbec přitažlivá, ta psychika dělá hodně, a pokud by se ona chovala „příliš dospělácky“, například mluvila sprostě, kouřila cigarety apod., tak by pedofila spíš odpuzovala.
Jo, to mě také napadlo. Zase ale v každé ženě je také kousek té dětské rošťandy, otázka je jen jak moc jí pustí ven a také dost dospělých žen hodně kalkuluje. Je ale fakt, že zrovna cigarety a tetování mne moc nepřitahuje. :( Ale na těch videích vypadala docela vesele dětinsky (až na to kouření, tetování). Ale třeba třeba to tancování u tyče už dělají i děti a já osobně to neberu jako striptýz v erotickém klubu, ale jako akrobacii.

No jo, ale řekni pravdu. Co je pro nás lepší - 20 letá normální žena nebo 20 letá žena v těle holčičky? S tím prostě nic neuděláš.
Cykle02 píše: neděle 19. 12. 2021, 12:41:49Křehká duše může mít i dva metry.
No to sice může, ale dvoumetrová křehká duše pro mě nebude přitažlivá tolik jako metrová křehká duše. Těch křehkých duší s 1,60-1,80m je hodně, ale ty pro mne nejsou atraktivní. Ono jde o oboje, psychiku i tu vizáž. Proč by jinak bylo tolik nezadaných pedofilů, že?
Cykle02 píše: neděle 19. 12. 2021, 12:41:49Ten matoucí vizáž by mě spíš prudila.
Já si říkal, že bychom museli pořád nosit ID karty a okamžitě ukazovat lidem, kteří by chtěli volat policajty. Ale šel bych do toho.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
Dal: 7 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Nový příspěvek od Little Hero »

Na výšku možná je jako osmiletá holčička, ale jinak ty tělesný proporce (ruce, prsty, nohy, zadek, prsa) jsou normálně dospělácký. Ten věk bych jí normálně věřil, akorát že je malýho vzrůstu. Takových lidí je spousta. Zase Blesk to musí patřičně nafouknout. *overreacting*
podivin
Správce poradny

Little Hero píše: neděle 19. 12. 2021, 21:00:02 Na výšku možná je jako osmiletá holčička, ale jinak ty tělesný proporce (ruce, prsty, nohy, zadek, prsa) jsou normálně dospělácký. Ten věk bych jí normálně věřil, akorát že je malýho vzrůstu. Takových lidí je spousta. Zase Blesk to musí patřičně nafouknout. *overreacting*
Takže klasika nanismus? Hmmm, to nevím, jestli by mi vyhovovalo. Tak Blesk to jen zkopíroval, píšou to všude. Akorát teda liliputánů je fakt hodně, tak je asi první, která s tím půjde do reality show.

Jinak osobně se mi samozřejmě víc líbí na té fotce v růžových šatičkách Obrázek
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 262 poděkování
Dostal: 354 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

A této slečně (Nagasawa Marina / 長澤茉里奈) by někdo 26 let tipoval?

podivin
Správce poradny

pbd píše: sobota 25. 12. 2021, 17:12:39A této slečně (Nagasawa Marina / 長澤茉里奈) by někdo 26 let typoval?
no jo, japonky jsou v obličeji drobné a jsou malé. Ale je fakt, že tahle má velká dospělácká prsa :(
loliboy
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: mám v oblibě kokosové sušenky.
Dal: 6 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Nový příspěvek od loliboy »

pbd píše: sobota 25. 12. 2021, 17:12:39 A této slečně (Nagasawa Marina / 長澤茉里奈) by někdo 26 let typoval?

Škoda, že má ta umělá prsa, jinak je dokonalá! *give_heart* Pár takových drobných dam ve svém okolí mám, chovají se však úplně stejně jako ostatní dospělé ženy. Jsou velmi krásné, ale ta jejich neslušnost a vyzývavé oblečení to kazí *tired*
Cykle02
Mediální analytik

Koukám s ČEPEKem to jde od devíti k pěti. Slintat tu nad dospělejma ženskejma *lol*
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1232 poděkování
Dostal: 3013 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Spíš naopak, to je přece ta všemi chtěná socializace pedofilů, aneb přeorientování na dospělé ženy, to si přece všichni přejí. Úspěšný to výsledek self-léčebných terapií poskytovaných prostřednictvím našeho fóra. :)
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Mediální analytik

Dvaadvacetiletá Shauna Rae vypadá jako osmiletá dívka. Její stav způsobila léčba, kterou podstoupila v šesti měsících věku kvůli nádoru na mozku. Nyní touží po partnerovi, ale ozývají se jí pouze podivní muži a společně s rodiči se bojí, že by mohla přitahovat pedofily.

„Kdokoli mě pozná, nevěří mi můj skutečný věk. Jsem pro ně jen malá holčička. Pravdou je, že už jsem žena. Jen jsem zaseknutá v těle osmileté holky. Všechno ostatní je však stejné jako u dospělé ženy,“ svěřila se Shauna pro portál Daily Mail

„Bylo mi šest měsíců, když jsem musela podstupovat chemoterapii. Ta bohužel způsobila, že jsem se pak nevyvíjela stejně rychle jako ostatní. Moje hypofýza byla kvůli chemoterapii téměř nečinná a to způsobilo problémy. Podle lékařů už neporostu. Některé kosti jsou srostlé,“ pokračovala. O svém životě vypráví i v dokumentární sérii.

Chová se stejně jako ženy v jejím věku. Všude se ovšem musí prokazovat průkazem totožnosti a stejně jí lidé nevěří. Vždy ji obviňují z falšování dokladů. Se svým vzhledem to v „dospěláckém“ světě nemá jednoduché. „Jsem stále single. Přitahuji samé podivné chlápky. Ale ráda bych už byla šťastná i po této stránce,“ postěžovala si. Obavy má i z kontaktu s pedofily.

Rodina o ni má starost a nechtějí ji pouštět v noci mezi lidi. Je pro ně velmi těžké smířit se s tím, že jejich dcera s tělem malé holčičky sama vyrazí do baru. „Dávám si trochu za vinu, co se jí stalo. Jsem asi přehnaně ochranitelská. Ale snažím se ji jen ochránit,“ sdělila matka ženy.

Shauna už by se chtěla osamostatnit. Přeje si vlastní byt a svobodu. A doufá, že v budoucnu se dočká partnera a možní i potomků. „Zasloužím si normální život,“ říká.

V komentářích:

-"Tak v dnešní woke době snad už nebudeme pedofilly označovat za nějaké úchyláky, je to jen forma sexuální orientace, jako každá jiná. ;-) A pokud si takového najde, tak to má samá pozitiva, jemu se splní sen, aniž by se musel dopustit trestného činu a ona si najde někoho, kdo s ní bude z lásky a ne z lítosti, koho bude opravdu přitahovat. Alespoň po nějaký čas. :-)", - "Taky si myslí, že by se zabily dvě mouchy jednou ranou. Je spousta pedofilů o kterých se to neví, žijí normálním životem a třeba by jim to klapalo. "

- "Být pedofil neznamená, že je člověk nějaký násilník či úchyl. Nejvíce zneužití dětí nepochází od pedofilů, ale od blízkých lidí, kteří jsou nebezpeční násilníci a v dítěti vidí snadný cíl."