Muž z Teplicka měl znásilnit svou nezletilou dceru. Ve stejné posteli spala její matka (CNN Prima News)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 4696
Dal: 365 poděkování
Dostal: 1980 poděkování

Muž z Teplicka měl znásilnit svou nezletilou dceru. Ve stejné posteli spala její matka (CNN Prima News)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Krajský soud v Ústí nad Labem se ve středu zabýval neobvyklým případem. Na lavici obžalovaných usedl muž, který měl znásilnit svou nezletilou dceru, a to přímo v posteli vedle spící matky. Hrozí mu teď až 12 let ve vězení.

Celý incident se podle obžaloby odehrál vloni v lednu v panelovém domě na Teplicku. Opilý muž si šel lehnout vedle své spící družky. Během noci k nim prý z pokojíčku měla přijít i jejich nezletilá dcera.

„V úmyslu uspokojení svého sexuálního pudu sexuálně zneužil svou dceru. Svlékl jí spodní kalhotky, vyhrnul ji tričko nad prsa a olizoval ji nejméně na zadku,“ uvedla státní zástupkyně Lenka Letáčková.

Matku prý probudily zvuky, které dcera vydávala. „To, co se stalo tu noc, co jsem viděla, já to mám doteď v paměti. Rozhodně to není moc hezký pohled, když vidíte svoji polonahou dceru a před ní klečí s dekou přes svoje údy můj vlastní partner,“ zmínila matka dítěte. Muž znásilnění své dcery rezolutně odmítl. Přiznal, že vypil osm piv a chtěl sex po své přítelkyni.

„Cítím se být nevinen. Přítelkyni jsem chvilku hladil, ta ale nereagovala, tak jsem u toho usnul. Pak jsem se nějak probudil, protože malá do mě nějak kopla, tak jsem se na ni nahnul, a v tu ránu se probudila i přítelkyně s tím, že na mě začala hulákat, co dělám. Vrazila mi facku,“ hájil se obžalovaný.

Muž se ženou se měli brát. Kvůli údajnému incidentu se ale rozešli. Muž tak teď dceru vídá jen párkrát do měsíce. „Malá o tom sice mluví, ale už to není takové, že by jí to trápilo. Já chci spíš, aby na to zapomněla. Jí se to zdá jako noční můry,“ dodala matka.

Soudce oznámí rozsudek příští týden. V případě uznání viny hrozí obžalovanému až dvanáctiletý pobyt ve vězení.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?