Mi faccio la barca / I'm Getting a Yacht (1980, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Mi faccio la barca / I'm Getting a Yacht (1980, film)

Nový příspěvek od ksoft »

Mi faccio la barca / I'm Getting a Yacht

Italský zubař doktor Piero Sabelli (Johnny Dorelli), již pět let rozvedený, se vypraví s dvěma dětmi Fiorellou a Claudiem (Tommaso Massoni) na letní cestu na plachetnici. Cílem je sardinská pláž Costa Smeralda. Opravdu odvážný podnik, neboť Sabelli sice rozumí plombám, plachtění je mu však španělskou vesnicí. Vše ale neujde Robertě, Pierově exmanželce, která ze strachu o své děti udělá svému někdejšímu čáru přes rozpočet...

ČSFD
IMDb

Obrázek

Už len vdaka tym detom sa to oplati pozret...
Na youtube je niečo malo o filme...