Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

V Německu při běhání zmizela 11letá dívka. Stopy vedou do Česka k sektě Dvanáct kmenů (iPrima.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 47 poděkování

V Německu při běhání zmizela 11letá dívka. Stopy vedou do Česka k sektě Dvanáct kmenů (iPrima.cz)

Nový příspěvek od Dream »Od soboty německá policie v Bavorsku pátrá po 11leté dívce, která se nevrátila z běhání ve městě Holzheim. Pěstounská rodina, která se o dívku stará, okamžitě zalarmovala úřady. Stopy nyní vedou ke kontroverzní sektě Dvanáct kmenů, která se z Německa přemístila do Česka. Její součástí mají být i biologičtí rodiče dívenky.

Podle informací agentury DPA dostal pěstoun dívky e-mail od odesílatele, kterého patrně lze přiřadit k sektě, uvedl mluvčí německé policie. O zprávě informují i některá německá média. Dívka je podle nich znovu u svých biologických rodičů, kteří jsou spojováni se sektou Dvanáct kmenů.

Vyšetřovatelé nyní prověřují autenticitu e-mailu. „Protože nelze vyloučit, že se zmizením dívky mají souvislost i její vlastní rodiče, do vyšetřování se zapojila i kriminální policie v Dillingenu,“ uvedla policie ve víkendovém prohlášení. Němečtí vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda se dívka nenachází u některé ze dvou sektářských společností v Česku.


Soudy sektě odebraly 40 dětí

Sekta Dvanáct kmenů v minulosti opakovaně vyvolávala pozornost, neboť za přiměřenou výchovnou metodu považuje bití dětí. Před osmi lety německé úřady sektě odebraly 40 chlapců a dívek a umístily je do pěstounských rodin a dětských domovů.

To následně vedlo k několikaletým soudním procesům. Jedna z vychovatelek sekty byla odsouzena k nepodmíněnému trestu. Biologičtí rodiče dětí napadli odebrání práva na péči, Evropský soud pro lidská práva však v roce 2018 rozhodl, že verdikty německých soudů byly přípustné.

Po incidentech se sekta přemístila z Bavorska právě do České republiky. Úřady jí podle informací DPA zakázaly provozovat soukromé školy.

„Mohu potvrdit, že se na nás cestou Společného centra policejní a celní spolupráce ve Schwandorfu německá strana obrátila a aktuálně provádíme na našem území všechny nezbytné kroky k prověření získaných informací z Bavorska,“ uvedl mluvčí českého policejního prezidia David Schön. „Žádné další informace k případu nejsou dostupné,“ dodal.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 19. 10. 2021, 20:40:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Plný název článku do nadpisu, název článku do H2, text článku do kurzívy, fotky na střed, mezinadpisy do H3.