Proč jsou pedofilové v církvi většinou jen na chlapečky? (Odpovědi.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3248
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1378 poděkování

Proč jsou pedofilové v církvi většinou jen na chlapečky? (Odpovědi.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Od 50. let se řeší ve velkém zneužívání dětí v církvi.
Kněží ve většině případů zneužívají chlapce, jeptišky pro změnu týrají a ponižují ženy.

Případů, kdy kněz zneužil dívku je opravdu pomálu.


Pepa25:
Není to jen (je i zneužívání dívek), ale většinou. Souvisí to s vyšším než průměrným (v rámci celkové populace) podílem homosexuálů mezi kněžími (odhady se hodně liší, četl jsem až o 1/4 s homosexuální orientací).

Rokio:
Je i řada duchovních, kteří zneužívají dívky.

marci1:
Zřejmě bude mezi kněžími dosti velká část homosexuálů. Údajně: "Čtyři z pěti kněží ve Vatikánu jsou gayové, šokuje nová kniha.
Někteří nejvýše postavení duchovní v římskokatolické církvi, kteří se na veřejnosti hlasitě vymezují proti homosexualitě, jsou sami skrytí gayové. Ve své nové knize to hlásí francouzský novinář, který provedl čtyřletý výzkum a patnáct set rozhovorů s lidmi z vatikánských struktur. Statisticky jsou čtyři z pěti kněží ve Vatikánu podle něj homosexuálové". :-((
Zdroj: https://www.idnes.cz/…

Roman71:
Duchovní zjevně nečtou Bibli. V ní je totiž napsáno:

Copak nevíte, že lidé, kteří dělají špatné věci, nezdědí Boží království? Nenechte se oklamat. Ti, kdo se dopouští sexuální nemravnosti, modláři, cizoložníci, muži, kteří se podvolují homosexuálním stykům, muži, kteří mají homosexuální styky, zloději, chamtivci, opilci, ti, kdo uráží druhé, ani vyděrači nezdědí Boží království.

Zdroj: Bible - 1.Korintským 6.kapitola 9-10.verš

Čecho_slovák:
Kluci se spokojí se zavíracím nožíkem, a děvčata jsou moc ukecaná.😁

podger:
Neřeš to. Je skvělé, že existují instituce, které zabaví a vyřadí ze společnosti závadné jedince. Církev, kláštery, boxerský ring, škola herectví, všichni, kteří seděli v křesle Jaromíra Bosáka... Oni tak získají nějaký status, na kterém pracují. Je úplně jedno, že jsou zcela zbyteční. Pokud tyto závady vypustíš mezi lidi, budeme tratit my, ne oni

GM:
V řadě případů jsou to pedofilové a jiní úchylové, kteří o sobě vědí, že by svou sexuální úchylku v běžném životě nezvládli, proto se uchylují do lůna církve. Ale nakonec svůj pud stejně nezvládnou. Proto se dějí tyto strašné věci. Zejména na bezbranných dětech. Můj názor.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Příspěvky: 840
Dal: 82 poděkování
Dostal: 189 poděkování

Re: Proč jsou pedofilové v církvi většinou jen na chlapečky? (Odpovědi.cz)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jsem reagoval: "Většinou to asi ani nejsou pedofilové. Stejně tak jako většina trestanců ve vězení nejsou homosexuálové, i když souloží sami se sebou. Dítě používají podobně jako v antickém Řecku jenom jako erotickou pomůcku, aniž by to byl jejich preferovaný sexuální objekt. Je to zkrátka většinou jen náhražka za jimi preferovaný objekt."