Schicksal und Herausforderung slaví 15 let od založení

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Max Weber
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Germany
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Pedo-activist from the german Schicksal und Herausforderung e.V. (Fate and Challenge association). Our team’s projects: https://suh-ev.de, https://gsa-forum.de and https://shadowsproject.net
Příspěvky: 32
Dal: 16 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Schicksal und Herausforderung slaví 15 let od založení

Nový příspěvek od Max Weber »

Ze začátku bylo forum Verantwortung für Kinder (česky "odpovědnost za děti", 2004-2006). 6 září 2006 vznikl Schicksal und Herausforderung . Marco shromáždil všechny své texty a zveřejnil je stejně jako své osobní webové stránky o životě pedofila, který nikdy nespáchal žádný trestný čin na dětech. Během následujících čtyř a půl let se stránka a jejich čtenáři rozrůstali. Stránka si získala respekt, protože byla v té době jediným německým zdrojem, který tak jasně a důrazně představoval příklad pedofila který neubližuje dětem. Možná i na mezinárodní úrovni. Koncem roku 2010 se rozhodl ukončit svůj online aktivismus prostřednictvím webových stránek a šel do našeho týmu. Na jaře roku 2011 to převzal tým Anny, Maxe a NewMana.

Nyní, o více než 10 let později, náš tým stále pokračuje v dobrovolné práci aby informoval a pracuje i na destigmatizaci pedofilie a pedofilů. Mezitím se nám podařilo založit sdružení a máme spoustu plánů do budoucna. Dnes bychom však rádi vyzvali všechny, kteří jsou na této cestě s námi, aby si připomněli uplynulé roky a uctili tak dosažení tohoto milníku, o kterém v roce 2006 jistě nikdo neuvažoval, že by ho někdy oslavil.


15. výročí Schicksal und Herausforderung!


Náš tým ztratil některé členy, kteří se vydali za jinými cennými cíli ve svém životě, ale také získal cenné členy a časem se rozrostl. Jsou tu NewMan a Max, nejstarší členové týmu SuH, Leon, náš serverový čaroděj, a také Caspar a Mano, kteří jsou pilní moderátoři fóra. V současné době pomáhají další tři pomocníci David, Naches a Máša. V průběhu let se však na utváření webu podílelo ještě více lidí. Všem jsme vděční.

Váš Max
Thanks to Bouře for the translation