Kdo vlastně jsem?

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Ahoj, jsem Dream. Spousta z vás mě tu již zná. Moje aktivita byla dlouho jen na chatu. Ale jak se účty z chatu spojily i s fórem, nakonec mi to nedalo a začal jsem být aktivní i zde. Dlouho jsem se fóru bránil, byť mi řada z vás říkala, ať se na něj zaregistruji. Já ale nechtěl a důvod byl jednoduchý: tenhle web je neustále pod drobnohledem médií, pedobijců, policie či jiných institucí. A i když nepáchám žádnou trestnou činnost, nechci mít s těmito záležitostmi nic společného. Dnes člověk nemůže mít jistotu v ničem. A tyhle neustálé útoky na tohle fórum mě jen znepokojují. Nikdy nemůžeme vědět, jak moc nám to jednotlivcům může ublížit. A já jsem zrovna z těch, který by rád psal pravdu nebo názory, které mohou nepedofilní společnost pobuřovat a protože lidem stačí málo, mohu za to být i někým nahlášen na policii. A něčeho takového bych se moc nerad dočkal. Však již někteří z vás mě musí usměrňovat, když těžko držím svoje emoce na uzdě a jsem vytočený z toho, jak nás společnost dost často bezdůvodně napadá a bez servítek odsuzuje. Nejsem žádný zneužívač, natož třeba vrah, abych tohle musel snášet. Nikdy jsem nikomu neublížil, jen jsem jiný v tom, že se mi líbí holčičky. A jen proto mám být zrůda? Jen kvůli tomuhle si zasluhuji tu nejbolestivější smrt? Když budu upřímný, tak jsem spíš hrdý na to, že jsem pedofil a nelituji toho, že se mi nelíbí ženy, ale holčičky. A dost mě rozčiluje, jak jsem kvůli tomu to největší zlo na světě. Samozřejmě to trochu přeháním, ale nejsem daleko od pravdy. A protože po nás společnost jde jako po lovné zvěři, mám obavy, že se mi aktivita na tomhle fóru stane osudnou. Mám jiné názory a vidím vše jinak. I vy, pedofilové, moje názory nechápete a nerespektujete, třebaže se ubližování dětem nezastávám. A proto jsem často terčem kritiky a nepochopení.
Ale to není ten důvod, proč píšu tyhle řádky. Ačkoli je to spíše unáhlené rozhodnutí, činím tak proto, abych se vám trochu otevřel a možná i omluvil. Možná jen toužím po pozitivní pozornosti, možná se už tak nudím, že nevím, čím a jak se zabavit. Nechám to na vás, jaký z toho budete mít dojem. Ovšem když píšu tyhle řádky, jsem člověkem bez jakékoli chuti do života. Víc a víc mě nic nebaví, nic mě netěší, kolikrát už mi i na ničem nezáleží, je mi často všechno jedno a vlastně není nic, z čeho bych se mohl radovat. Nevím, jestli jsou tohle příznaky úzkosti či deprese, ale já bych to nazval apatií k životu. Čím jsem starší, tím víc se ta apatie projevuje. A možná proto tu na chatu vznikají hádky nebo všelijaké dohady, kdy jste na mě buď naštvaní či si myslíte, že jen fňukám a lituji se. Někdy máte i pocit, že si jen vynucuji pozornost. Sám vlastně nevím, proč se to všechno děje. Asi jsem náladový a podle toho, jaký mám momentální psychický stav, se k vám chovám. Ale věřte mi, byl bych moc rád, kdyby to tu mezi námi bylo v neustálé pohodě. A vím, že z vaší strany to není, že se tyhle věci dějí. Jenže ani já je nikdy nemám v plánu vyvolávat. Vždy to nějak vznikne. A i když je mi to na jednu stranu jedno, přesto to tu s vámi teď řeším.
Někteří z vás mi radí a dokonce prosí, ať jdu k psychologovi, že ho již potřebuji a že mi i pomůže. Je to sice od vás milé, ale já sám se k němu asi nikdy neodhodlám. Nemám k tomu motivaci. Mě je vlastně snad i jedno, že jsem, jaký jsem, že vlastně nežiju, ale jen přežívám. A i když ještě z nějakých nevysvětlitelných sil občas hledám něco, co by mi vneslo do života trochu radosti a tím i trochu větší chuti žít, nic nenacházím. Už mě nebaví a ani netěší to, co mě dřív děsně moc bavilo a pro co jsem žil. Nenacházím v životě nic, pro co bych se mohl nadchnout. A vím, že tohle není život.
A proto se vám všem chci omluvit za to, jaký jsem a jaké mám názory. Nikdy nechci být k někomu ošklivý a nechci mít soudy a postoje, které by nebyly proti ubližování dětem. Nikdy jsem takové ošklivé věci nezastával. Jenže, když nad spoustou věcí přemýšlím a pak o těch zjištění mluvím, každý to vždy pochopí, jako že chci zastávat věci, které dětem ubližují. Nikdy mě nikdo nepochopil nebo se ani nesnažil pochopit. Vím, že považovat svoje názory za pravdu svědčí o tom, že jsem buď psychicky slabá a nevyrovnaná osobnost a nebo že mi tak nejde o názor, jako spíš o slovní válku. Ale já si nemohu pomoct, často mám pocit, že moje mínění je pravda, která je nevyvratitelná. A o to víc si to pak myslím, když mi ji opravdu nikdo nedokáže vyvrátit, protože s ní hrubě nesouhlasí. Ale já se snažím být vždy objektivní, byť to na každého působí, že mi jde jen o prosazování věcí, které mě se líbí a dětem ubližují. Jenže to je záležitost hlubokého zamyšlení. Ale to už bych tu zase rozpoutával válku a to nechci.
Tím bych se asi již uchýlil k závěru mojí zpovědi. Je už dávno noc, pomalu ráno, co vytvářím tenhle příspěvek a já začínám být unavený a možná i ospalý. Chtěl jsem se vám svěřit, jak to se mnou je, že byť jsem, jaký jsem a že jsem pedofil, nikdy nebylo, není a nebude mým úmyslem být k dětem zlý. A pokud tohle čte někdo z médii, nějaký pedobijec či kdokoli, kdo není pedofil, tak věřte, že i když mám názory, které jsou téměř pro všechny kontroverzní a někdy až velice, v reálu bych nezkřivil nikomu ani vlas na hlavě. Budete se divit, ale já častokrát nedokážu zabít ani mouchu. Nevypadám na to, ale jsem citlivý člověk a nechci být k nikomu zlý. Tak doufám, že jsem se zmínil o všem, o čem jsem se zmínit chtěl a pokud bych časem zjistil, že vám mám ještě co říct, učiním tak příspěvkem, který vložím do tohoto vlákna.
Naposledy upravil(a) Dream dne neděle 29. 8. 2021, 11:15:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od podivin »

Někdy bych s tebou rád mluvil osobně, abys mohl přesně říct všechny své pocity a myšlenky, které zřejmě chápat budu a možná budou podobné mým, ale které se prostě dají říkat jen v soukromí a nehodí se do veřejné diskuze.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Příspěvky: 191
Dal: 177 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Rudy »

@dream
Problém je v pochopení. Kolikrát nechceš uznat že má někdo jiný názor na věc. Navíc tvé "ublížení" holčičkám je v tvém podání fyzického rázu. A o tom to zdaleka není. Tady na webu by snad nikdo ani nedokázal ublížit dětem. Ale ublížení má i jiné stránky. I když dejme tomu holčička sama bude chtít mazlit a zkoušet nepoznané, může to na ní mít neblahý vliv do budoucna. A to i když ji podle tebe neublížíš. Ale to je spíše pro psychology, kteří mají zkušenosti. Dále ji tím ublížíš v případě že se něco provalí a ona bude muset vysvětlovat co se stalo a to nebude příjemné. Na druhou stranu třeba moje žena začínala už ve 13ti a vždy se staršími. Neblahý vliv to nemělo absolutně žádný a dnes toho rozhodně nelituje a je ráda za to co prožila. Sama říkala že vrstevníci byli děsně zabržděný a kámošky úplně mimo. Každý holt dospívá jinak a má na něj začínající sexualita jiný vliv.

Osobně si myslím že návštěva psychologa/psychiatra je skvělé řešení a neznamená že si "jiný". Ono osobně někomu sdělit své pocity je ohromná úleva a názor a rady odborníka jsou určitě pozitivní ve směru spokojeného života. Já to zažil a vím o čem mluvím. Neustále se motat v tom že mi nikdo nerozumí a nic nemá cenu je brána do pekel...

Drobná rada do chatu : neomýlej stále dokola to samé, když ostatní nemají zájem ti vysvětlovat jejich názor zas a zas. Tím je jen popudíš a odradíš od další komunikace.

Nikdo neříká že jsi zlý, špatný, že ti nerozumí. Tak to neříkej, ubližuje to ostatním.
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Rudy píše: pondělí 30. 8. 2021, 14:09:20 @dream
Problém je v pochopení. Kolikrát nechceš uznat že má někdo jiný názor na věc. Navíc tvé "ublížení" holčičkám je v tvém podání fyzického rázu. A o tom to zdaleka není. Tady na webu by snad nikdo ani nedokázal ublížit dětem. Ale ublížení má i jiné stránky. I když dejme tomu holčička sama bude chtít mazlit a zkoušet nepoznané, může to na ní mít neblahý vliv do budoucna. A to i když ji podle tebe neublížíš. Ale to je spíše pro psychology, kteří mají zkušenosti. Dále ji tím ublížíš v případě že se něco provalí a ona bude muset vysvětlovat co se stalo a to nebude příjemné. Na druhou stranu třeba moje žena začínala už ve 13ti a vždy se staršími. Neblahý vliv to nemělo absolutně žádný a dnes toho rozhodně nelituje a je ráda za to co prožila. Sama říkala že vrstevníci byli děsně zabržděný a kámošky úplně mimo. Každý holt dospívá jinak a má na něj začínající sexualita jiný vliv.

Osobně si myslím že návštěva psychologa/psychiatra je skvělé řešení a neznamená že si "jiný". Ono osobně někomu sdělit své pocity je ohromná úleva a názor a rady odborníka jsou určitě pozitivní ve směru spokojeného života. Já to zažil a vím o čem mluvím. Neustále se motat v tom že mi nikdo nerozumí a nic nemá cenu je brána do pekel...

Drobná rada do chatu : neomýlej stále dokola to samé, když ostatní nemají zájem ti vysvětlovat jejich názor zas a zas. Tím je jen popudíš a odradíš od další komunikace.

Nikdo neříká že jsi zlý, špatný, že ti nerozumí. Tak to neříkej, ubližuje to ostatním.
A to je právě ono, já nechci dětem ubližovat a ani se nezastávám ubližování dětí, což mi zase nerozumíte a nebo já nepochopil tebe. A také jsem nikde nepsal, že kdyby po mě holčička chtěla něco intimního, že bych ji vyhověl. A to, že neuznávám názory jiných, není vždy pravda. Pokud vím, že se mohu mýlit, klidně si poslechnu názory jiných. Jenže to, jak vidím věci já, vy většinou tak nevidíte. A přijde mi, že se spíš snažíte ve spoustě věcí omezovat, než poukazovat na kompromisy. A kdyby společnost jen trochu chtěla, ony by ty kompromisy fungovaly. Ale chápu, že se raději stáhnete do ústraní a budete se dětem vyhýbat, abyste se nedostali do problémů. V dnešní době se jen podíváte na dítě na ulici, které jde kolem vás a už můžete mít potíže (možná přeháním, ale nemám daleko od pravdy).
A také vidíš, že ne každý má trauma z intimních záležitostí. Jenže to je individuální a každý si z toho odnáší jiné pocity. Kdybych o tom chtěl hovořit do hloubky, což nechci, jasnou vinu, na spoustě věcí, nese společnost. Ta určuje, co nám má ubližovat a co ne. Psychika je ovlivnitelná. Ale mluvím jen o psychice, fyzická bolest se ovlivňovat nedá a tu určitě nepodporuji. Já vlastně nepodporuji ani tu psychickou, ale ta se dá vést k pozitivu. Ale to tu fakt nechci rozebírat, protože to je něco, co nikdo nechápe nebo ani nechce chápat, jak jsem se mnohokrát přesvědčil. Zatím nikdo nepřišel s argumentem, že je to jinak. A že vás bylo. Takže to asi pravda bude. A to neříkám proto, že bych jiné názory nechtěl uznávat. A také jsem to teď myslel obecně, ne jen ve vztahu k dětem.
A jak jsem již psal, nemám motivaci a snad ani tak velký důvod, abych šel k psychologovi. A už vůbec ne k psychiatrovi. Sice mě máte za nenormálního člověka, ale nikomu neubližuji, tak necítím zodpovědnost navštěvovat lékaře. A nemyslím si, že bych neustále každý den omílal to samé. To zase přeháníte. Nebo že by mělo ostatním ubližovat, že mi nerozumíte či vás nezajímám. To já bych se měl kvůli tomu trápit, nemyslíš?
Možná teď vypadám jako egoista, narcista, namyšlený a arogantní člověk, co nemá nikoho rád, možná jsem autista, který neví jak se má chovat, co se kdy smí a nesmí říkat a podobně. Možná jsem opravdu zlý člověk, který se snaží vypadat, že je to hodná a milá osoba. Ale ať už je to jakkoli, jsem, jaký jsem a asi již nikdy jiný nebudu. A kolikrát mám i chuť být takový, jaký zrovna chci být. Ale zde na fóru si to asi moc dovolit nemohu, protože si to čtou média, pedobijci či policie a já pak nechci být někde zveřejňován jako nějaké odporné zvíře. V podstatě chci být s každým za dobře a chci jen v klidu řešit věci, jako je řešíte vy. :)
Uživatelský avatar
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Příspěvky: 191
Dal: 177 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Rudy »

A to je právě to o čem mluvím. Nevztahuj to furt na sebe, neříkej že ti nerozumí, protože to není pravda. Nikdo neříká že je problém v tobě, nikdo neříká ať mlčíš.
To dobrovolné s holčičkou byl příklad, že ji můžeš (záleží na dospělosti) ublížit i když bude šťastná. Ale třeba osobně mám opačný názor.

To jak popisuješ stav kolem sebe svědčí o "depresi", a to je důvod k vyhledání odborníka, ať si myslíš cokoli. Nevěřil bys kolik lidí má stejné pocity /problémy celý život.

A znuvu říkám že nejsi špatný člověk, tak zase nepiš že říkáme že jsi. Toto píšu, já a nikoli komunita. Nevztahuj názor jednotlivce na všechny. To že ti jeden oponuje, neznamená že to tak cítí všichni
Uživatelský avatar
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Příspěvky: 330
Dal: 491 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Bouře »

Dreame... Všímám si toho jak moc jsi demotivovaný a hrozně smutný.. Víš ono to může mít ale i hodně příčin. Pokud furt budeš jen nadávat na to jak společnost nechápe pedofily a pořád budeš žít takový život jaký žiješ tak to s tebou dopadne hodně zle. Nedávno jsi na chatu psal že musíš jít k doktorovy kvůli určitým zdravotním problémům a víš proč? Málo spíš, piješ furt samé energitáky a pořád se jen utápíš ve chmurných myšlenkách. I když se to nezdá tak psychické zdravý má co dělat s fyzickým a fyzické s psychickým. Už to že máš ted nějaké zdravotní problémy tě může nakopnout se sebou něco dělat nebo ne? :) Třeba jíst pravidelně nejlíp něco co není smažené nebo příliš tučné nebo má hodně cukru... Omezit ty redbuly.. :) Třeba taky chodit pravidelně spát a chodit pravidelně běhat nebo cvičit. Na internetu najdeš hodně článků a celkově informací jak zlepšit svoje zdravý a životní styl. ;) Víš... I když se ti k tomu psychologovy nechce.. Proč to aspon nezkusit? Pokud máš opravdu nějaké psychické problémy tak ti může hodně pomoct a přeci chceš zase žít aspon trochu štastný život no ne? Stejně jako se zlomenou nohou jdeš k chirurgovi tak s depresemi jdeš za psychologem a psychiatrem aby ti to diagnostikoval. Potřebuješ ho. Zkus zase psát třeba nějaké básničky nebo skládat hudbu. Třeba hudba se tu hodně lidem líbila a dost ti jí chválili. To taky může člověka nakopnout a motivovat. Věřím že pokud budeš chtít a budeš mít vůli tak se to může změnit. Pokud ale nezačneš nic dělat tak jednou může být opravdu pozdě a ochudíš se o roky života a to tady nikdo nechce. My chceme aby jsi byl zdravý. Tady v komunitě je hodně lidí co trpí třeba depresemi nebo jinými problémy takže v tom nejsi sám.

Dále píšeš že společnost nenávidí pedofily. Homosexualové byli dříve taky nenávidění ale tím že šířili osvětu je lidi začali brát dobře a žijí spokojené životy a v plno zemích se můžou i brát. Vy sice nikdy nebudete moct mít něco takového s dítětem ale můžete docílit toho aby vás tolerovali a když přiznáte veřejně že jste pedáci nebudou vás nenávidět. Lidi většinou nadávaj na pedofily proto protože si myslí že tento význam patří zneuživatelům dětí ale pokud jim vysvětlíš že pedofil nerovná se zneužívač dětí a že většina pedofilů nikdy nezneužije tak si myslím že určitě většina změní názor. Že vás všichni nepedofilové nenávidí taky není pravda... Důkazem jsem toho třeba já a plno dalších lidí. Před 10 lety bylo málo lidí kteří by chápali kdo je to pedofil ale čím dál víc se to zlepšuje a často v diskusích i vidím že se vás pedofilů i někdo "normální" zastává a to je přeci super ne? Za dalších 10 let to bude ještě víc lidí. :) Občas je dobré se radovat i z maličkostí.

Já vím že se ti tohle asi nebude líbit co jsem navrhla ale prosím zkus to ještě jednou přehodnotit.
Můj život je někdy vážně podivný...
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od podivin »

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28A přijde mi, že se spíš snažíte ve spoustě věcí omezovat, než poukazovat na kompromisy. A kdyby společnost jen trochu chtěla, ony by ty kompromisy fungovaly. Ale chápu, že se raději stáhnete do ústraní a budete se dětem vyhýbat, abyste se nedostali do problémů. V dnešní době se jen podíváte na dítě na ulici, které jde kolem vás a už můžete mít potíže (možná přeháním, ale nemám daleko od pravdy).
No tak tedy tohle zrovna na mě naplatí. :) Ale samozřejmě, snažím se omezovat. Nejdu a nezačnu se jen tak bavit s holčičkou, ale prostě počkám na impulz z její strany.

Já osobně tedy moc nevím, jak moc se chováš špatně, na to jsem zase já takový blb, že tyhle věci nedokážu úplně přesně vidět. Nějaké nevhodné vtípky, pak si vyhrazuješ na něco právo, co právo není, ale výsada.
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28A také vidíš, že ne každý má trauma z intimních záležitostí. Jenže to je individuální a každý si z toho odnáší jiné pocity.
Ano tohle víme. Ale také víme, co by se stalo, kdyby se na to začili zneužívači odvolávat. Ano, některé dívky dospějí dříve a mohou chápat souvislosti. Ale není to pravidlo. A zjišťovat po zneužití, jestli jí to ublížilo nebo ne, to už je pozdě.
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28jasnou vinu, na spoustě věcí, nese společnost. Ta určuje, co nám má ubližovat a co ne.
Ale společnost to neurčuje jen jako "co bychom ještě udělali za zákon", ale ten zákon je daný na základě nějakého zjištění obětí a psychologů, že to zneužívání většině dětí ubližuje (možná některým rychleji vyspělým ne, jako Rudyho manželce, ale většině ano).

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28Psychika je ovlivnitelná. Ale mluvím jen o psychice, fyzická bolest se ovlivňovat nedá a tu určitě nepodporuji. Já vlastně nepodporuji ani tu psychickou, ale ta se dá vést k pozitivu.
Hmmm, tohle moc nechápu. Jako když by někdo zneužil dítě, tak se dá s tou dětskou psychikou manipulovat, aby to to dítě nevnímalo jako bolest? A pak by tedy bylo možné dovolit zneužívání dětí?
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28Ale to tu fakt nechci rozebírat, protože to je něco, co nikdo nechápe nebo ani nechce chápat, jak jsem se mnohokrát přesvědčil.
Já doufám, že jsem to fakt jen blbě pochopil.
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28A jak jsem již psal, nemám motivaci a snad ani tak velký důvod, abych šel k psychologovi. A už vůbec ne k psychiatrovi. Sice mě máte za nenormálního člověka, ale nikomu neubližuji, tak necítím zodpovědnost navštěvovat lékaře.
Nemáš povinnost jít k doktorovi, to samozřejmě ne. Nikomu neubližuješ ani to neplánuješ, takže OK. Problém je, že trpíš ty sám. Proto bys měl jít. Ale je to jen doporučení, nikdo tě nepřinutí.
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28Nebo že by mělo ostatním ubližovat, že mi nerozumíte či vás nezajímám. To já bych se měl kvůli tomu trápit, nemyslíš?
Tak já nevím, jak ostatní, já býval na chatu a kecal jsem s tebou o hudbě, ale teď jsem moc nechodil. Jestli si ale každý den stěžuješ, jak je to těžké, že nemáš proč žít atd, tak to může být někomu nepříjemné. Ne proto, že by jim vadilo, že tam pořád říkáš to samé, ale proto, že některým lidem tě je líto a chtěli by, abys to nějak zvládnul. Jenže na chatu s pedofilama to asi moc nevyřešíš. Já jsem teď čerstvý, chtěl bych ti nějak zvednout náladu a chuť do života, ale nejsem odborník psycholog. Takže ti můžu akorát radit to, co dělám já, co mi dodává občas energii. Jestli to tobě ale nepomůže a budeš si každý den stěžovat, tak ti také doporučím odborníka, protože tohle opravdu nedokážu vyřešit. A není to nic ostudného, zajít se poradit a případně si i vzít nějaké tablety. Bouře mne také ob4as posílá k psychologovi, Michaela mě také asi jednou posílala - tehdy mi bylo fakt blbě :) Ale u mně to není tak špatné, já si hraju s počítačema, pravidelně mám svoje děti, občas se vídám s cizíma dětma, snažím se z toho vycucnout to hezké. Ale jestli ty nic hezkého najít nedokážeš, tak je asi opravdu potřeba na to vzít chemii. Zkus ten parafilik, tam by měla být jistota, že tam nebude nějaký psychouš, kterému půjde tvé vyprávění jedním uchem dovnitř a druhým ven a na konci ti řekne akorát termín dalšího sezení.
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28Možná teď vypadám jako egoista, narcista, namyšlený a arogantní člověk, co nemá nikoho rád, možná jsem autista, který neví jak se má chovat, co se kdy smí a nesmí říkat a podobně.
Já osobně si myslím, že jsi jen hrozně smutný. Ano, možná nedokážeš občas zvážit slova, já ale také ne. Potom je ale důležité, jak se zachováš, když tě někdo upozorní.

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28Ale ať už je to jakkoli, jsem, jaký jsem a asi již nikdy jiný nebudu. A kolikrát mám i chuť být takový, jaký zrovna chci být.
A to by ti právě mohli odborníci ukázat a mohli by ti ukázat cestu, jak se změnit. Já také o sobě říkám, že se nechci měnit pro někoho - buď mne mají lidé rádi takového, jaký jsem a nebo mohou jít hledat někoho jiného. Jenže já se snažím druhé respektovat, poslouchat jejich názory a přemýšlet nad nimi. Měnit se nechci jen v těch věcech, které se týkají pouze mé osoby (tedy že jsem introvert, vyhovuje mi samota, sedím pořád u počítače, nezdravě jím, piju občas malé množství alkoholu).

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28Ale zde na fóru si to asi moc dovolit nemohu, protože si to čtou média, pedobijci či policie a já pak nechci být někde zveřejňován jako nějaké odporné zvíře.
Pokud se budeš chovat špatně, tak, bohužel, budeš zvíře i pro nás. Nejde o to, jestli chceš psát něco, co by ostatní lidi rozzlobilo, ale jde o to, co to skutečně je a co tím myslíš. Napsat, že miluješ holčičku, tak se každému normálnímu otevře kudla v kapse. Když to ale napíšeš tady, tak je to OK a my to pochopíme.

Když ale napíšeš něco nevhodného na adresu nějaké holčičky, tak normální lidé začnou zapalovat pochodně a žalovat ČEPEK a jeho adminy. Admini tě za to ale třeba "jen" upozorní, že to bylo nevhodné a podle stupně nevhodnosti ti dají případně trest.

Když to ale napíšeš někomu soukromně do mailu a ten druhý bude chápat, jak to myslíš, tak se tomu můžete společně zasmát, protože oba budete chápat, jak je to myšlené (žert, ironie, satira). A nebo to také nemusí pochopit a třeba tě také upozorní, že mu takové vyjadřování vadí. Jak jsem ti psal, každý člověk je nastavený trochu jinak. A nemůžeš požadovat, aby každý člověk nastavil své pocity a myšlenky podle tvých.
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 15:48:28V podstatě chci být s každým za dobře a chci jen v klidu řešit věci, jako je řešíte vy. :)
Jo, to já taky. A tenhle můj text neber jako nadávání, je to jen diskuze a trochu kritiky.

A Dreame, ještě jednou: To, že se tu takhle s tebou bavíme a snažíme se ti dávat rady, to opravdu znamená, že nám na tobě záleží. To není nadávání! Proč bychom to jinak dělali? Proč bychom plýtvali náš čas na diskuze s tebou, kdybychom tě mohli prostě ignorovat nebo ti opravdu poslat peprnou nadávku a mohli bychom si povídat jen spolu o něčem hezkém?
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Děkuji za vaše reakce. Nečekal jsem že ke mně budete tak milí. Spíš jsem čekal, že se do mě bez servítek pustíte. Však jsem nejednou v životě zažil, když mi bylo psychicky zle, že jsem byl ještě já ten špatný a ještě víc se do mě kopalo.
Ani nevím, co k tomu všemu ještě napsat. Myslím, že bych se už jen opakoval. Když píšu tyhle řádky, jsem již několikátý den doma a marodím. Nechodím vůbec ven, jen jsem zavřený v malém bytě s bolestmi. To je možná také důvod, že se nechovám úplně v pohodě. Neříkám, že jsem se dřív choval normálně, ale mám pocit, že tohle všechno to ještě znásobuje. Na deprese a úzkosti pravděpodobně trpím mnoho let, ale vždy jsem s tím dokázal žít. Já si myslím, že mám jen apatii k životu, když už mě nic nebaví a netěší. A bohužel se to nelepší.
Takže vám opravdu děkuji, že se na mě nezlobíte za to, jaký jsem. Vím, že vás to štve nebo unavuje. Ale sám s tím asi nejsem schopný nic udělat. Já vím, mám jít k psychologovi...
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od podivin »

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 17:37:54Ale sám s tím asi nejsem schopný nic udělat. Já vím, mám jít k psychologovi...
Zkus toho parafilika, třeba se jen poradit přes email. Tam se nebudeš muset bát říct, co cítíš. Nějaký psycholog by k nám mohl mít averzi a ještě by ti to zhoršil. A pokud na parafilikovi zjistí, že bys opravdu potřeboval přímo psychologa (ikdyž oni jsou určitě také), tak budou mít snad nějaký seznam těch, kteří nás neodsuzují.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Příspěvky: 1040
Dal: 1298 poděkování
Dostal: 548 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dreamer »

Jestli to nemáš do Parafilika daleko, fakt to zkus. V Bohnicích potkáš jen vrátného, kterému řekneš do jakého jdeš pavilonu. Pak už jen príma terapeuta a/nebo terapeutku, kteří rádi vyslechnou tvé problémy a poradí jak dál. Ani jméno nikomu říkat nemusíš. A víš co je nejlepší? Hned na začátku ti ukážou kartičky s nakreslenýma holčičkama a ty jim můžeš ukázat, která se ti líbí! *girl_blum* Fakt, byl jsem tam.
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Dreamer píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:04:32 A víš co je nejlepší? Hned na začátku ti ukážou kartičky s nakreslenýma holčičkama a ty jim můžeš ukázat, která se ti líbí! *girl_blum* Fakt, byl jsem tam.
Oni mu ukážou nahaté holčičky a já mám říct, která se mi líbí? :o
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Příspěvky: 1040
Dal: 1298 poděkování
Dostal: 548 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dreamer »

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:18:21 Oni mu ukážou nahaté holčičky a já mám říct, která se mi líbí? :o
Nojo. Myslím, že kdyby ses hezky zeptal, tak by ti tu kartičku i nechali. Líbit se ti bude jen jedna :D
Naposledy upravil(a) Dreamer dne pondělí 30. 8. 2021, 18:36:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Dreamer píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:34:44 Nojo. Myslím, že kdyby ses hezky zeptal, tak by ti tu kartičku i nechali :)
Počkej, to myslíš vážně? :o
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Příspěvky: 1040
Dal: 1298 poděkování
Dostal: 548 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dreamer »

Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:36:08 Počkej, to myslíš vážně? :o
Rozhodně. Jsou moc milí.
Uživatelský avatar
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Příspěvky: 191
Dal: 177 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Rudy »

Já chci taky kartičku *girl_crazy* *girl_blum*
@dream
Fakt ti nikdo nenadává, ani neodsuzuje. To že málo kdo napíše že chce vidět pipi jako ty, ještě neznamená že to odsuzuje.
A o depresi něco vím. Není to ostuda, a čím dříve si necháš pomoci, tím se ti dřív uleví a zjistíš že o nic nejde. Základní léky jsou na bázi zadržení serotoninu (nebo jak se to píše), které někdy tělo nemá dostatek ale přesto se ho zbavuje.
Zjistíš že k psychologovi nebo psychiatrovi chodí mnoho a mnoho "normálních" lidí, že i jen osobní kontakt hodně pomůže. Myslím to vážně, sám to znám. Stačí málo a život je hned veselejší. Já to vše odkládal až na poslední chvíli, když už jsem byl úplně na dně. Přestal jsem najednou všechno zvládat. Nic mě nebavilo a měl pocit že nemám pro koho žít, že jsou všichni jiní...
Nenech to dojít tak daleko, já se měl o koho opřít, komu říci že už to nezvládám. Ty u sebe nikoho nemáš a může to skončit špatně. Začni to řešit dokud je ještě cesta zpět do života, prosím.
Naposledy upravil(a) Rudy dne pondělí 30. 8. 2021, 19:05:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od podivin »

Dreamer píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:39:26
Dream píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:36:08 Počkej, to myslíš vážně? :o
Rozhodně. Jsou moc milí.
Dream myslí, jestli ty holčičky budou nahaté. To aby si v parafilikovi připravili náhradní sadu, protože Dream by si nechal všechny, že Dreame? :D
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Dreamer píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:39:26Rozhodně. Jsou moc milí.

Počkej, počkej. Opravdu mi tam ukážou nahaté holčičky? Pochopil jsem to dobře?
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

podivin píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:56:25Dream myslí, jestli ty holčičky budou nahaté. To aby si v parafilikovi připravili náhradní sadu, protože Dream by si nechal všechny, že Dreame? :D
Já vůbec nevím, o čem to mluvíš. :[
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Dream »

Rudy píše: pondělí 30. 8. 2021, 18:55:23 Já chci taky kartičku *girl_crazy* *girl_blum*
@dream
Fakt ti nikdo nenadává, ani neodsuzuje. To že málo kdo napíše že chce vidět pipi jako ty, ještě neznamená že to odsuzuje.
A o depresi něco vím. Není to ostuda, a čím dříve si necháš pomoci, tím se ti dřív uleví a zjistíš že o nic nejde. Základní léky jsou na bázi zadržení serotoninu (nebo jak se to píše), které někdy tělo nemá dostatek ale přesto se ho zbavuje.
Zjistíš že k psychologovi nebo psychiatrovi chodí mnoho a mnoho "normálních" lidí, že i jen osobní kontakt hodně pomůže. Myslím to vážně, sám to znám. Stačí málo a život je hned veselejší. Já to vše odkládal až na poslední chvíli, když už jsem byl úplně na dně. Přestal jsem najednou všechno zvládat. Nic mě nebavilo a měl pocit že nemám pro koho žít, že jsou všichni jiní...
Nenech to dojít tak daleko, já se měl o koho opřít, komu říci že už to nezvládám. Ty u sebe nikoho nemáš a může to skončit špatně. Začni to řešit dokud je ještě cesta zpět do života, prosím.

Já už také nemám pro co žít.
Uživatelský avatar
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Příspěvky: 191
Dal: 177 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Kdo vlastně jsem?

Nový příspěvek od Rudy »

No a právě proto by to bylo fajn si promluvit s odborníkem. Já ten pocit znám, a vím že to může jít hodně rychle z kopce aniž by sis toho všiml. Už jen to že jsem někomu řekl své pocity, bez studu, bez opovržení mi pomohli najít směr.

Jinak já patřím mimo skupinu, mimo většinový názor. A často jsem v diskuzi za to kritizován. Já nejdu s proudem. Když už je někde názor většiny, podívám se na věc jiným pohledem než ostatní a zkusím podat opačný pohled, pochyby, aby byl názor vyrovnaný a jen se neodsuzovalo. Mám to tak už nastavené od přírody, vyrovnávat. A rozhodně nejsem purirán a mám laťku posazenou výše než většina zdejších. Proto mě trochu mrzí žes mě přirovnal k těm co tě odsuzují za to co píšeš.