Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Dar Spolku ČEPEK - pamětní medaile Karla IV.

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 256 poděkování
Dostal: 439 poděkování

Dar Spolku ČEPEK - pamětní medaile Karla IV.

Nový příspěvek od Fx100d »

Nezmámý dárce objednal na adresu spolku pamětní medaili Karla IV.
Přílohy
IMG_0732.JPEG
IMG_0731.JPEG
IMG_0731.JPEG (93.45 KiB) Zobrazeno 239 x
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1141 poděkování

Re: Dar Spolku ČEPEK - pamětní medaile Karla IV

Nový příspěvek od Cykle02 »

Originální dárek, takže děkujem (pokud ovšem netiká, nebo není cítit po novičoku :D ). BTW že se s tím nepochlubíte i na twittru :D
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Fx100d
Administrátor

No, ono je to prakticky bezcenné. Je to postříbřená měď. :D Navíc to posílají zdarma. :D
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

To je jedno, od teď se začnu podepisovat: Cykle02, člen spolku ČPEPEK, jenž je držitelem medaile Karla IV. *lol*
Fx100d
Administrátor

No, já to chtěl používat jako žeton do košíku v sámošce, ale je to moc veliké. :D
Prim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 6
ve věku do: 13
Kontakt: POUŽÍVÁM ŠIFROVANÉ CHATY A EMAIL, ŘEKNĚTE SI O KONTAKT PŘES ZPRÁVU NA FÓRU.
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 159 poděkování
Dostal: 235 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Tohle zavání nuceným odběrem. Nikdy není nic zdarma. První bezcennou placku pošlou zdarma a další pošlou na dobírku. Mně kdysi přišlo něco podobného. Jsou to nekalé obchodní praktiky
Jsem alkoholik se sebevražednými sklony, hledám někoho sobě rovného.

Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Fx100d píše: sobota 28. 8. 2021, 14:10:53 No, já to chtěl používat jako žeton do košíku v sámošce, ale je to moc veliké. :D
S takovou nám nikdo nepošle už ani plesnivou fusekli :D
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 374 poděkování
Dostal: 142 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Stejně to moc nechápu... Proč by to někdo dělal když je to prý zdarma? No nevím ta stránka na které to nabízí zdarma působí jako nějaký scam. Co se vám v té schránce ještě neobjeví.... :D
Můj život je někdy vážně podivný...
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 726 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Platbu za případné příslušenství, které si mohu (ale nemusím) k pamětní ražbě doobjednat, uhradím prostřednictvím složenky, kterou obdržím společně s objednanou zásilkou.
To přišlo z té narodnipokladnice.cz? A byla u toho nějaká složenka na nějaké příslušenství?

A nebo že by podle VOP?
Předmětem objednávky je jednotlivý exemplář zboží a v případě exemplářů, které jsou součástí sbírky, též další exempláře zboží z téže sbírky. V případě, že Kupující neuplatní ve stanovené lhůtě své právo odstoupit od smlouvy, popř. zrušit objednávku dalších exemplářů zboží z téže sbírky, je povinen objednané zboží odebrat a zaplatit kupní cenu, včetně souvisejících poplatků.

Je-li v Nabídce uvedeno, že exemplář zboží je součástí sbírky exemplářů, objednává si Kupující odesláním objednávky první exemplář zboží ze sbírky za zvýhodněnou cenu. Pokud Kupující nevyužije svého práva uvedeného v článku VII. těchto VOP od kupní smlouvy ohledně prvního exempláře ze sbírky odstoupit, platí, že si objednává i další exempláře ze sbírky uvedené v Nabídce, které budou Kupujícímu zasílány pravidelně v intervalech uvedených v Nabídce. Kupující má možnost zasílání exemplářů ze sbírky kdykoliv ukončit, a to postupem uvedeným v článku VII. těchto VOP.

Objednávka zboží učiněná Kupujícím je ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 1 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“) přijetím návrhu kupní smlouvy ohledně objednaného exempláře nebo exemplářů zboží. Objednatel bere na vědomí, že kupní smlouva ohledně příslušného exempláře zboží, resp. exemplářů zboží ze sbírky, je uzavřena okamžikem doručení objednávky Prodávajícímu, za předpokladu, že ji Prodávající v souladu s těmito VOP neodmítne.

Je-li exemplář součástí sbírky, další exempláře zboží téže sbírky budou Kupujícímu odesílány pravidelně přibližně do 3-4 týdnů ode dne odeslání poslední zásilky. Z jakéhokoliv důvodu opožděné dodání včas odeslané zásilky neopravňuje Kupujícího k odmítnutí jejího převzetí, ani k požadování náhrady či slevy za nedodržení doby dodání.

Je-li exemplář součástí sbírky, takto sjednaná cena vždy platí pro první exemplář zboží z objednané sbírky.

V případě, že dojde k vyčerpání zásob exemplářů z příslušné sbírky a Prodávajícímu se nepodaří zajistit od svých dodavatelů nové nebo náhradní exempláře za stejnou cenu jako původní (např. z důvodu zvýšení cen drahých kovů na celosvětových trzích), může Prodávající podle své volby buď (i) ukončit dodávku exemplářů z dané sbírky oznámením této skutečnosti prostřednictvím některého prostředku komunikace na dálku Kupujícímu (dále jen „Oznámení o ukončení dodávky“); anebo (ii) Kupujícímu takovýmto způsobem oznámit pokračování v dodávání exemplářů z dané sbírky za nově stanovenou cenu, a to před dodáním exempláře z dané sbírky za novou cenu (dále jen „Oznámení o pokračování“).
To vypadá opravdu podezřele. Dejte pozor, aby to nebyla první mince zdarma ze drahé sbírky!
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 374 poděkování
Dostal: 142 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Můj život je někdy vážně podivný...
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 891 poděkování
Dostal: 1729 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Je to v rámci této akce. Žádné kličky v tom nejsou. Dívali jsme se to hned, jak o tom došlo info, tak tady neplašte. https://www.narodnipokladnice.cz/tiskove-zpravy/395-karel-iv-zdobi-novou-pametni-razbu-zdarma-muze-ji-ziskat-i-vy
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 2
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 419 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Re: Dar Spolku ČEPEK - pamětní medaile Karla IV.

Nový příspěvek od simgiran »

Tak oni to zkouší různě, ale pokud vím, tak už buď je přímo v legislativě, nebo v nějakém judikátu, že nelze považovat za uzavření smlouvy to, že někdo dostane něco jakože zdarma a nevrátí to, i kdyby k tomu bylo přiloženo, že ponecháním si zboží budou předpokládat uzavření smlouvy. (A pokud by tam něco takového psali, tak je to nekalá obchodní praktika, mohli by za to být postiženi).
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Dal: 71 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Nejde souhlasit se smlouvou automaticky, tedy tím, že když nevyjádříte nesouhlas, tak je smlouva automaticky uzavřena. Dřív tuhle praktiku prováděli i mobilní operátoři, než jim to soud a vláda zatrhli. Si představte, že vám přijde dopis, ve kterém bude napsané: "Pokud nám neodepíšete, že nesouhlasíte se smlouvou, tak vám automaticky zašleme fakturu na 10 000 000 kč, což je námi udaná cena vzduchu v obálce."

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

MR_Xguard píše: sobota 28. 8. 2021, 23:20:13 Nejde souhlasit se smlouvou automaticky, tedy tím, že když nevyjádříte nesouhlas, tak je smlouva automaticky uzavřena.
Oni to tam mají chytře. Při té inet objednávce je tam checkbox "Objednávkou zboží souhlasím s obchodními podmínky". A kupní smlouvu člověk při objednání zboží opravdu uzavírá tím objednáním. Obvykle clověk musí něco zaplatit, takže tím tu smlouvu potvrdí, ale právě u těhle věcí zdarma je to dost blbé, protože někdo tu objednávku může udělat za někoho jiného, tím dojde k uzavření smlouvy a pokud pak z té smlouvy vyplývá např. placené členství nebo souhlas s odběrem dalších placených služeb nebo výrobků, tak to může být blbé. Dával bych si pozor na přijímání neobjednaného zboží. Tím, že ho přijmeš a nevrátíš, jsi souhlasil se smlouvou. Správně si to měl koupit ten člověk a poslat to vám jako bezplatný dar. Raději bych to ověřil, co to je za objednávku a jestli se k ní něco váže.
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Fx100d
Administrátor

Nedohadujte se.

U zásilky je složenka na 49 Kč, což je 10% ceny medaile následující. Pokud složenku zaplatíme, pak teprve objednáváme zasílání dalších medailí. 90% ceny následné mince je hrazeno dobírkou. Další medaile jsou už za 990 Kč. Pokud složenku neuhradíme, nic dalšího nepřijde a tuto medaili máme opravdu zdarma.
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Fx100d píše: neděle 29. 8. 2021, 12:07:58 U zásilky je složenka na 49 Kč, což je 10% ceny medaile následující. Pokud složenku zaplatíme, pak teprve objednáváme zasílání dalších medailí. 90% ceny následné mince je hrazeno dobírkou. Další medaile jsou už za 990 Kč. Pokud složenku neuhradíme, nic dalšího nepřijde a tuto medaili máme opravdu zdarma.
Ehm, mám strach. Ale já jsem negativní pesimista.
Platbu za případné příslušenství, které si mohu (ale nemusím) k pamětní ražbě doobjednat, uhradím prostřednictvím složenky, kterou obdržím společně s objednanou zásilkou.