‘Het lijkt me wijzer om te aanvaarden dat pedofilie in elk van ons huist’ (Humo)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

‘Het lijkt me wijzer om te aanvaarden dat pedofilie in elk van ons huist’ (Humo)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Čtenářský dopis
Úterý 3. srpna 2021

Prostopášný narcistický pokrytecký novinář na YouTube a samozvaný lovec pedo Sven van der Meulen vyvolal od vlámského herce pedofilní výroky. Jaký hrdina! Tato prohlášení jsou samozřejmě ze zákona bezcenná a nikdo neví, zda se dotyčný herec potýká s pedofilními city a chlubil se fiktivními pedosexuálními činy, k nimž nikdy nedošlo, kromě soukromé sféry jeho obskurních mozků, nebo zda došlo ke skutečnému sexuálnímu zneužívání nezletilých. byl.

Aby bylo jasno: každý má právo fantazírovat o tom, zda násilný sex se zvířaty, dětmi a trpaslíky, apatickými sběrači lanýžů, dementními drtiči orgánů a albínskými domorodci a imbecilními ornitology, či nikoli. Díky bohu nežijeme ve skleněných domech a strašně sadistické scénáře, které si dopřáváme během bezesných nocí nebo líných letargických letních odpolední, nejsou věcí nikoho a nikomu to neublíží.

Akce Sven van der Meulen nemá nic společného s opravdovým rozhořčením, natož vznešeným idealismem nebo velkorysým nasazením. Je to okázalé vulgární zobrazení zkažené mediální nadržené děsivě myslící kanalizační krysy. Sven van der Meulen se nezajímá o osudy dětí a dalších bezbranných tvorů, jde mu jen o senzační povrchní mediální kousky. Chce slávu a slávu, způsob, jak se tam dostat, není příliš důležitý. Ať už je to na kapotě pedofilů nebo obchodníků s kokainem, je to celé mokré pro toho mazaného, ​​bezohledného šarlatána.

Jedinou věcí, kterou Sven van der Meulen provokací pedofilního vlámského herce dosáhl, je démonizace marginalizované zranitelné skupiny, se kterou slušná moralistická komunita roky zachází jako s nemocnou spodinou. Démonizace pedofila. Skutečnost, že většina pedofilů nikdy nespáchá pedosexuální činy, je nuancí, o kterou se média a široké masy nestarají. Nemělo by se říkat, že každého člověka někdy přitahuje nevinnost a mládí.

Je to však pohled do vaší duše a pokuste se to popřít. Mladost je krásná, mladá kůže je oslnivě krásná. Nic netušící, neposkvrněný a vážný pohled na 8letého oltáře, 6letého syna sedláře nebo 5letého rumunského prodavače květin je nádherný, vrchol krásy a nebeské nádhery. A není ostudné ani pobuřující fantazírovat ve svém obývacím pokoji a ve své velmi soukromé mysli o explicitních setkáních a akrobatických situacích s výše uvedenými subjekty.

Nic, dokonce ani představivost, fikce a umění, by však nemělo být kontrolováno a pokud možno omezováno. V literatuře a výtvarném umění je pedofilie opět tabu: výzva ke zrušení Gerarda Reveho, Jana Hanla a Balthuse kvůli jejich krásným erotickým mistrovským dílům, která koketují s pedofilií, je stále hlasitější a jasnější. A 'Lolita' je také už roky pod palbou.

Předpovídám: brzy už nebudou vystaveni ani baculatí úchvatní cherubové a čerství nahí nezletilí bájní hrdinové na klasických renesančních obrazech. Nebo se zobrazí s varováním nebo s černými bloky, které skryjí genitálie subjektů před pohledem.

Zdá se mi velmi nebezpečné démonizovat a umlčet pedofily. Tímto způsobem je pedofil téměř nucen do pozice nezákonnosti a zvráceného zločinu. Pokud na někoho křičíte dostatečně dlouho: „Jsi nemocný a nechutný, plaz se pod skálu!“, Dostaneš pedosexuální excesy a dětskou pornografii, které se všichni chceme vyhnout.

Myslím, že by bylo rozumnější poznat a přijmout pedofila. A přijmout, že pedofilie sídlí v každém z nás. Dobrý měšťák se cítí dobře, když dokáže ulovit pedofilní bogeymany a táhnout ho bahnem, protože to znamená, že sám je bez hříchu a je tak čistý, slušný a přímočarý. A pokud týrají dítě, říká se mu to „pouhé“ incest, a podle všeho to spadá pod hlavičku kulturního dědictví. Incest je druh pastorační tradice. Pedophilia je na druhou stranu takříkajíc ďábel. Jaký nesmysl! Více než nesmysl: je to zlomyslná nevědomost.

Většina pedofilů celý život bojuje se svými sexuálními pocity vůči dětem. Peklo na zemi, protože děti jsou všude a pedofil se jich nesmí dotknout. Většina pedofilů se dětí nedotýká. Drtivá většina neznásilňuje ani vraždí děti. Přesto je pedofil všeobecně opovrhován, nenáviděn, nenáviděn, chycen a obtěžován. Pedofil je vylíčen jako monstrum a média ráda udělají krok navíc.

Když se objeví citlivá soucitná iniciativa, jako je Stop It Now! je nastaven pro pedofily, platformu samozřejmě nedostane ve „zprávách VTM“ nebo na webových stránkách Het Laatste Nieuws. Protože je příliš měkký, příliš mírný, příliš jemný a laskavý.

21. století bohužel patří slepým vřoucím nemilosrdným bezcitným zlomyslným davům. Možná to v minulosti nebylo lepší, ale alespoň jsme měli Gerarda Reveho.

Delphine Lecompte, Bruggy.Je kolem toho už dost kontroverzí, jestli nejde o satiru, provokaci, nebo není li to útok na autorku, ale podle toho textu se mi to nezdá.
Belgian Poet: People Must ‘Accept that Paedophilia Resides in Each of Us’ (breitbart.com)
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1104
Dal: 925 poděkování
Dostal: 509 poděkování

Re: ‘Het lijkt me wijzer om te aanvaarden dat pedofilie in elk van ons huist’ (Humo)

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: středa 18. 8. 2021, 21:28:47Je kolem toho už dost kontroverzí, jestli nejde o satiru, provokaci, nebo není li to útok na autorku, ale podle toho textu se mi to nezdá.
Mně se to zdá jako skutečný názor někoho, kdo poznal pedofily. Možná je to sám pedofil. Ale píše pravdu, na jedné straně my, pedofilé, o kterých si všichni myslí, jak bychom každé dítě jen bez citů zneužili. Na druhé straně pravda o lovcích pedofilů (z nichž je pedofilních ale zřejmě jen malé procento), kterým jde hlavně o počty shlédnutí videí a vůbec jim nejde o ochranu dětí.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu