NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Pedofilové prosí o odpuštění poté, co byli chemicky kastrováni. Zaslouží si to!? (Prima Lajk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1221 poděkování

Pedofilové prosí o odpuštění poté, co byli chemicky kastrováni. Zaslouží si to!? (Prima Lajk)

Nový příspěvek od Cykle02 »

V televizním vysílání vystoupil usvědčený pedofil, který prosil o odpuštění a prominutí za činy poté, co byl nucen podstoupit chemickou kastraci. Reportáž má být odstrašujícím případem pro další devianty.

K dost netradičnímu kroku se rozhodly kazašské úřady, které sdílely odstrašující mediální kampaň, aby varovaly potenciální sexuální útočníky. Odsouzení pedofilové před kamerou vyprávěli o své úzkosti, frustraci a lítosti poté, co podstoupili nucenou kastraci.

Kazachstán zavedl přísnější zákony a tresty pro sexuální útočníky, zvláště pak pro pedofily, které nyní čeká chemická kastrace. Ta se provádí injekcemi a je založená na lékovém snížení hladiny testosteronu u mužů, čímž se sníží jejich pud. Jeden z odsouzených, který údajně hořce lituje svého činu řekl: „Svým příkladem chci ukázat mužům, aby se nedopouštěli tak strašných přestupků.“

Jeden z vězňů, který si odpykává 15letý trest odnětí svobody za pokus o znásilnění dítěte prozradil, že doposud dostal tři kastrační injekce, které mu zabránily dosáhnutí erekce. „Z hlediska zdraví je to hrozné,“ přiznal vězeň. „Potřebuji sexuální život, ale tam dole mi nic nefunguje. Přiznal jsem vinu, proč mě teda kastrovat? Chci žít dál, mám ženu a děti,“ řekl.

Co si o tom myslíte vy? Je to podle vás přiměřený trest, nebo si zaslouží slitování?
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 259 poděkování
Dostal: 461 poděkování

Re: Pedofilové prosí o odpuštění poté, co byli chemicky kastrováni. Zaslouží si to!? (Prima Lajk)

Nový příspěvek od Fx100d »

Opět ty pojmy. Už ani nekomentuji použití pojmu pedofil. Ale i chemická kastrace je blbost. Je to jen snížení hladiny testosteronu, s kastrací to nemá nic společného.

Navíc, toto zastrašování a zvyšování trestů má velmi malý preventivní účinek. Jestlipak tam mají něco jako Parafilika?
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Dal: 106 poděkování
Dostal: 68 poděkování

Re: Pedofilové prosí o odpuštění poté, co byli chemicky kastrováni. Zaslouží si to!? (Prima Lajk)

Nový příspěvek od Rudy »

Pokud má někdo problém se ovládat, reklama ho nemůže odradit. Je to vždy otázka dané chvíle. Navíc pojem pedofil neříká nic o tom že je daný člověk násilník a jak víme, většinu útoků udělá nepedofilní člověk který má jiné problémy a dítě je pro něj snadná kořist, lépe ovladatelná.
Takže pokud mohu hodnotit, význam a smysl reklamy nikomu nepomůže, jen podnítí větší nenávist na pedofili, čímž si zadělávají na daleko větší problémy.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1146 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Někdy si říkám, že ten nával některých článků tady musí spolehlivě zabíjet jakýkoliv případný terapeutický efekt ČEPEKu. Pokud dnes náhodou máte dobrou náladu, skočte na ČEPEK, přečtěte si pár článků, a hned vám bude hůř...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Dreamer píše: středa 11. 8. 2021, 11:58:34 Někdy si říkám, že ten nával některých článků tady musí spolehlivě zabíjet jakýkoliv případný terapeutický efekt ČEPEKu. Pokud dnes náhodou máte dobrou náladu, skočte na ČEPEK, přečtěte si pár článků, a hned vám bude hůř...
Udělej coming-out a bude ti líp :D Jestli ti tohle připadá jako informační extrém, tak tí ještě můžu popsat ja popravují pedofily v Jemenu. Hold děti sem prakticky dávat nemůžeme, a články "pedofil zachránil dítě" se nepíšou. Takže tu zbývá jen tohle.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Cykle02 píše: středa 11. 8. 2021, 12:38:09 Udělej coming-out a bude ti líp :D Jestli ti tohle připadá jako informační extrém, tak tí ještě můžu popsat ja popravují pedofily v Jemenu. Hold děti sem prakticky dávat nemůžeme, a články "pedofil zachránil dítě" se nepíšou. Takže tu zbývá jen tohle.
Já vím :). Coming-out jsem nedávno udělal doma a pozitivní efekt to rozhodně nemělo. S tím Jemenem to zní jako moc lákavá nabídka, ale jestli jim před podříznutím alespoň neuříznou varlata a nenacpou jim je do krku, tak se ani neobtěžuj. Pro běžnou dávku nenávisti si můžu zajít na Twitter.
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Dal: 106 poděkování
Dostal: 68 poděkování

Nový příspěvek od Rudy »

A jak to dopadlo doma, muhuli být zvědavý?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Rudy píše: středa 11. 8. 2021, 13:16:55 A jak to dopadlo doma, muhuli být zvědavý?
Prošli jsme si vcelku typickými fázemi: popírání -> naštvání -> přiznání si skutečnosti -> vytěsnění a nezájem.
Martin Fafejta to pěkně popsal ve své práci Coming out lidí s pedofilní orientací:
While some people do not respond negatively, they do not want or need to discuss the pedophilia of the research participants, which is another type of reaction to coming out. Rolf believes that information about his pedophilia “is not interesting at all for a lot of people. I like pluck up my courage and tell them, they say: ‘What’s the big deal’. And then nothing happens (laughs).” In the case of family members, however, there is often a reluctance to talk about such a thing. Dominik came out to his brother and, “he goes like sure, fine, let’s not talk about it anymore.” Silence or the inability or unwillingness to talk about the pedophilia of the research participants is a typical reaction in such cases. Claude says his family “pretends I have never said a thing” or they “play it down a lot”.

Někteří lidé sice nereagují negativně, ale nechtějí nebo nepotřebují pedofilii účastníků výzkumu diskutovat, což je další typ reakce na coming out. Rolf se domnívá, že informace o jeho pedofilii "není pro spoustu lidí vůbec zajímavá. Rád seberu odvahu a řeknu jim to, a oni řeknou: 'Co je na tom". A pak se nic neděje (smích)." V případě rodinných příslušníků však často panuje neochota o takové věci mluvit. Dominik přišel za svým bratrem a "on na to: jasně, fajn, už se o tom nebudeme bavit". Mlčení nebo neschopnost či neochota mluvit o pedofilii účastníků výzkumu je v takových případech typickou reakcí. Claude říká, že jeho rodina "dělá, že jsem nikdy nic neřekl", nebo to "hodně zlehčují".
Ale je to fakt off-topic pro tohle vlákno, tak bych to tím uzavřel.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Tak to nakolejíme zpátky. DeepL přeložený článek z Daily Mail Online. Je tam i video:

Pedofilové, kteří byli v Kazachstánu nuceni podstoupit chemickou kastraci, prosí v televizi o odpuštění a popisují bolest a utrpení, které by "nepřáli ani svému nejhoršímu nepříteli".

• Chemická kastrace se odsouzeným pedofilům provádí pravidelnou injekcí.
  • Jeden z dětských násilníků popsal, že ho po první injekci "bolelo tak strašně", že by to "nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli", a zároveň vyzval k zákazu zákroku.
  • Vězeň viněný z pokusu o znásilnění nezletilého uvedl, že po kastračních injekcích v trestanecké kolonii ve městě Šymkent není schopen erekce.

Odsouzení pedofilové, kteří byli v Kazachstánu nuceni podstoupit chemickou kastraci, byli v televizi zachyceni, jak prosí o odpuštění a popisují svou bolest a utrpení.

Tento bývalý sovětský stát je průkopníkem nových tvrdých zákonů proti všem mužům, kteří byli shledáni vinnými ze sexuálních trestných činů vůči dětem.

Chemická kastrace se provádí pravidelnými injekcemi a bude pokračovat i po odpykání dlouhých trestů odnětí svobody.

Jeden z násilníků na dětech popsal, že ho po první injekci "bolelo tak moc", že by to "nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli". Vyzval k zákazu této "barbarské" procedury.

Pedofil v televizi řekl: "Vím, že je to pro mé tělo škodlivé. Vím, že to v budoucnu ovlivní mé zdraví.

V rámci zjevné mediální kampaně úřadů, která měla varovat budoucí sexuální útočníky mužského pohlaví, jiný odsouzený prosil: "Teď lituji, že jsem spáchal takový zločin. Svým příkladem chci ukázat mužům, že by se neměli dopouštět takových hrozných činů.

'Prosím ty, kteří mi předepsali chemickou kastraci, aby své rozhodnutí zrušili. Jsem ještě velmi mladý.

Vězeň identifikovaný pouze jako Marat, viněný z pokusu o znásilnění nezletilé, vyprávěl, jak v trestanecké kolonii v jižním městě Šymkent dosud podstoupil tři kastrační injekce, které mu brání v erekci.

Řekl: "Všechno je opravdu špatné, pokud jde o zdraví mého muže. Potřebuji sexuální život, ale tam dole nic nefunguje.

Proč mě kastrují? Přiznávám, že jsem vinen. Ale chci žít dál. Mám ještě rodinu a děti.

Marat byl uvězněn na 15 let za pokus o znásilnění dítěte.

Jiný odsouzený padesátiletý pedofil, který byl shledán vinným ze znásilnění čtrnáctileté školačky, údajně v slzách ve své přísně střežené trestanecké kolonii prohlásil: "Odsoudili mě na 17 let. Přivezli mě sem letos v únoru.

'Doma mám děti, některé z nich jsou nezletilé. Teď mi říkají, že mě čeká kastrace.

Kazachstán tvrdí, že jeho tvrdý přístup vedl k patnáctiprocentnímu poklesu útoků na děti, ačkoli statistiky pedofilních trestných činů se zvýšily, možná kvůli vyššímu počtu oznámení.

Po prvních kastracích v Kazachstánu jeden z dětských násilníků uvedl, že ho to "strašně bolelo".

Řekl: "Je to neuvěřitelně těžké, nepřál bych to ani svému nejhoršímu nepříteli." Dodal, že by měl být tento "barbarský" zákrok zakázán.

Zdravotní sestra a babička pověřená kastrací pedofilů v jednom kazašském vězení však tvrdí, že by Západ měl také následovat příkladu tohoto bývalého sovětského státu.

Devětašedesátiletá Zoja Manaenková trvá na tom, že je správné, aby sexuální útočníci na děti čelili tomuto nejvyššímu trestu.

'Tyto lidi je třeba nějak zastavit,' řekla Zoja, která pracuje ve vězeňské nemocnici.

'Páchají hrozné zločiny na dětech. Takže je správné, že to zákon umožňuje.'

Součástí kazachstánské politiky netolerance je zveřejňování fotografií, jmen a adres všech sexuálních útočníků na děti po jejich propuštění z vězení.

V loňském roce byla zveřejněna mapa, na které bylo uvedeno umístění 234 "potenciálně nebezpečných pedofilů" po jejich propuštění.

Zákony o kastraci se však vztahují pouze na ty, kteří byli odsouzeni po vstupu zákonů v platnost.

Magzhan Yesimbek, zástupce vedoucího jedné trestanecké kolonie, uvedl, že ve své věznici má více než 100 pedofilů, ale pouze tři z nich byli podle zákona vykastrováni.

Přibližně 30 z nich mělo být propuštěno letos, ale protože jejich trestné činy byly spáchány dříve, nebyli vykastrováni.

Tohle je už je na sankce ze se strany vyspělých zemí, kvůli mučení vězňů.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Cykle02 píše: středa 11. 8. 2021, 14:38:22 Tohle je už je na sankce ze se strany vyspělých zemí, kvůli mučení vězňů.
Nebo to někdo šikovný pojme jako báječnou inspiraci na volební téma...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Napsat do Amnesty International, jsem zkusil hodit na adminy. Ale nevydržel jsem, a ještě mě napadlo zkontaktovat farmaceutické firmy vyrábějící léky k chemické kastraci, a podle všeho jsou asi jen dvě. Androcur (cyproterone acetate) vyrábí Bayer AG, a Proveru (medroxyprogesterone) aktuálně hodně slavný Pfizer. Tady už nejde o pedofilii, tohle je mučení lidí, a někdo jiný se jich těžko zastane:

Pfizer CZ + Daily Mail:

Vydávání mučení za léčbu v Kazachstánu / Torture as alleged treatment in Kazakhstan

Dobrý den, v návaznosti na článek deníku Daily Mail Online o údajném mučení lidí v Kazachstánu za sexuální delikty, a to léky určenými k chemické kastraci, žádám vaši firmu Pfizer o oficiální vyjádření pro server Československé pedofilní komunity k těmto dotazům:

Zdali své léky určené pro injekční tlumení mužských hormonů (chemickou kastraci), jako DepoProvera či jiné varianty, vyvážíte do Kazachstánu.

Pokud ano, zdali o tomto způsobu mučení vězňů v onom článku víte, a jestli jsou k tomu vaše léčiva používána.

A pokud ano, zdali tato forma jejich použití je v souladu s vašimi etickými hodnotami.

uživatel Cykle02, člen ČEPEK

En:

Hello, following the Daily Mail Online article on possible torture of people in Kazakhstan convicted for sexual offenses by chemical castration drugs, I ask your Pfizer company for an official statement on behalf of the Czechoslovak Pedophile Community about those questions:

Do you export your medicines that can be injected to suppress male hormones (chemical castration), such as DepoProvera, or other variants, to Kazakhstan?

If so, do you know about this type of torture of prisoners described in that article, and are your medicines are used for that purpose?

And if so, is this form of their use consistent with your ethical values?

user Cykle02, member of ČEPEK

Bayer AG + Daily Mail:

Torture as alleged treatment in Kazakhstan

Hello, following the Daily Mail Online article on possible torture of people in Kazakhstan convicted for sexual offenses by chemical castration drugs, I ask your Bayer AG company for an official statement on behalf of the Czechoslovak Pedophile Community about those questions:

Do you export your medicines that can be injected to suppress male hormones (chemical castration), such as Androcur Depot, or other variants, to Kazakhstan?

If so, do you know about this type of torture of prisoners described in that article, and are your medicines are used for that purpose?

And if so, is this form of their use consistent with your ethical values?

Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Ještě mejl do Human Rights Watch:

Abuse of prisoners in Kazakhstan

Hello, I learned from an article on Daily Mail Online about the abuse of prisoners by drugs designed for so-called chemical castration. Since I am familiar with this issue and I know that sexological treatment is not painful, I have already contacted the chemical castration drug manufacturer Pfizer and Bayer AG to ask if they export their drugs to Kazakhstan and if they agree with that silence. They have not answered me yet, so I would like to know your statement, if you know about the practices mentioned in the article, what is your attitude to this and whether you intend to do something about it.

Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Chemická kastrace, kterou v Kazachstánu schválili před necelými třiceti dny, se u usvědčených pedofilů provádí pravidelnou injekcí. Jeden z hříšníků popsal, že po vpichu cítil „strašnou bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli“. Podle zdravotní sestry z tamní vězeňské nemocnice by se západní země měly inspirovat.

Odsouzení pedofilové, kteří byli v Kazachstánu nuceni podstoupit chemickou kastraci, vystoupili v televizi s prosbou o odpuštění, když popisovali bolest a úzkost při zákroku. Vězeň vinný z pokusu znásilnit nezletilého kritizuje, že po kastračních injekcích, které dostal v trestanecké kolonii ve městě Shymkent, není schopen dosáhnout erekce.

Bývalý sovětský stát se stal průkopníkem tvrdých zákonů vůči mužům sexuálně zneužívajícím děti. Chemická kastrace se provádí pravidelnými injekcemi a pokračuje i poté, co si obvinění odpykají tresty odnětí svobody.

Násilníci popisují strašnou bolest

Jeden z násilníků popsal po první injekci „strašnou bolest, že by ji nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli“ a vyzval k zákazu tak „barbarských“ metod.

„Vím, že je to pro mé tělo škodlivé a že to v budoucnu ovlivní mé zdraví,“ řekl jeden z pedofilů v televizi. V mediální kampani úřadů na varování potenciálních mužských sexuálních útočníků další odsouzený prosil: „Nyní je mi líto, že jsem spáchal takový zločin. Svým příkladem chci ukázat mužům, že by neměli páchat tak hrozné přestupky. Prosím ty, kteří mi předepsali chemickou kastraci, zrušte své rozhodnutí. Jsem stále velmi mladý.“

Vězeň, jenž se představil jen jako Marat, mluvil o tom, jak doposud absolvoval tři kastrační injekce, které mu brání v erekci. „Z hlediska zdraví je to opravdu špatné. Potřebuji sexuální život, ale tam dole nic nefunguje,“ řekl Marat. „Proč mě kastrovat? Přiznávám, že jsem vinen, chci žít dál. Mám rodinu a děti,“ dodal muž, který byl odsouzen na 15 let za pokus o znásilnění dítěte.

Další odsouzený pedofil byl shledán vinným ze znásilnění školačky (14), byl údajně v slzách, když v kolonii řekl, že ho odsoudili na 17 let. „Doma mám děti, z nichž některé jsou nezletilé. Teď mě prý čeká kastrace,“ řekl vězeň.

Podle zdravotní sestry by se západ měl inspirovat

Kazachstán tvrdí, že jeho přísný přístup k pedofilům vedl k patnáctiprocentnímu poklesu útoků na děti. Zdravotní sestra a zároveň babička, která kastrace v jednom kazašském vězení provádí, tvrdí, že i západní země by měly následovat stejný postup. „Tyhle lidi je třeba nějak zastavit,“ řekla Zoya Manaenko (69), která pracuje ve vězeňské nemocnici. „Páchají hrozné zločiny na dětech a je tedy správné, že zákon umožňuje takové metody,“ dodal Manaenko.

Kazašská strategie boje s pedofilií zahrnuje zveřejňování obrázků, jmen a adres všech dětských sexuálních útočníků po propuštění z vězení. V loňském roce mapa ukázala umístění 234 „potenciálně nebezpečných pedofilů“ po jejich propuštění.

Chemická kastrace se ale týká jen těch, kteří byli odsouzeni až poté, co před necelým měsícem vstoupil v platnost kastrační zákon. Magzhan Yesimbek, zástupce vedoucího jedné trestanecké kolonie, řekl, že měl ve vězení více než 100 pedofilů, ale pouze tři byli podle zákona kastrovaní.
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Dal: 230 poděkování
Dostal: 283 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Kazašská strategie boje s pedofilií zahrnuje zveřejňování obrázků, jmen a adres všech dětských sexuálních útočníků po propuštění z vězení.
Já teda nevím jestli jim v boji proti jakékoliv sexuální orientaci pomůže zveřejňování malůvek nebo dokonce adres dětí, které se dopustili nějakého sexuálního útoku. Navíc, kolik takových dětí propuštěných z vězení v celém Kazachstánu může být? :P
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Až si v TV Prima konečně uvolní místo v mejlové schránce, určitě se jich na to zeptám :D
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Cykle02 píše: pondělí 16. 8. 2021, 10:09:51 Další odsouzený pedofil byl shledán vinným ze znásilnění školačky (14)…
Další neodsouzený blbec napsal článek, ve kterém nazývá pedofilem člověka, který s největší pravděpodobností pedofilem není.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Koukám co dalšího se k tomu případu dá najít a našel (Google translate) jsem, že používají Androcur Depot (Андрокур Депо).

Obrázek

Obrázek

Také tam popisují ty případy sexuálních delikventu: "Pod vlivem alkoholu se vrátil domů a setkal se s 8letou dívkou" a "Pětatřicetiletý odsouzený, kterého vedu při chemické kastraci, si odpykává trest podle článků 120 a 124 trestního zákoníku Kazachstánu za zločiny proti sexuální bezúhonnosti nezletilých dětí". Jestli si chce někdo sutudvat ony paragrafy, tak může na online.zakon.kz, ale je dost reálné že to opravdu ani pedofilové nejsou.

Takže bych rád viděl, aby admini na twitteru pěkně rozmázli (s hashtagy @bayer, @hrw, @amnesty, @MailOnline, #HumanRights, #Kazakhstan, #Humanrightsabuse), že Německý Bayer AG, poskytuje své výrobky k mučeni vězňů (ale nějak lépe právně neprůstřelně). Případně ještě za ČEPEK napsat přímo do Bayer AG ať se k tomu už vyjádří.

Pak další zajímavost, tu v článku (Google translate) třeba zmiňují, že se v Česku dělá chirurgická kastrace.

To mě inspirovalo, napsat zase České sexuologické společnosti:

Chemická kastrace v Kazachstánu

Dobrý den, po nějaké době Vám opět píšu, tentokrát České sexuologické společnosti jako takové. Médii prochází zpráva o tom, jak si Kazachstán pochvaluje "léčbu" chemickou kastrací, ovšem jak byste mi jistě potvrdili, její součástí nemá být "strašná bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli", jak popisuje jeden "léčený" delikvent. V jiném článků píší, že se k oné chemické kastraci používá Androcur Depot (Андрокур Депо), se kterým jistě máte zkušenost. Proto bych považoval za potřebné, aby Česká sexuologická společnost, z postavení organizace ze země, která má jednu z nejúspěšnějších léčeb sexuálních delikventů, vyjádřila (třeba přes její ambasádu) znepokojení z jejich formy (špatné dávkování?) chemické kastrace.

uživatel Cykle02, člen ČEPEK
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Human Rights Watch si asi počká, až tam tahle budou trýznit víc lidí a delší dobu:

"Thank you for contacting Human Rights Watch.

In order to get the assistance you need for your case, we can refer you to several organizations which might be able to help you more directly than Human Rights Watch.

These organizations are better equipped to help find medical assistance, as well as psychiatric help. There is also an international database of helplines below.

Human Rights Watch is an organization which focuses on investigating widespread, chronic abuses, publishing detailed reports, and advocating for change in policy. Unfortunately, we cannot investigate or assist individual situations. I can forward your story to our researchers to consider as part of a widescale issue, but we will not be able to provide direct assistance.

We hope you find this information useful,
HRW Press

Médecins Sans Frontières Switzerland (Doctors Without Borders) (International)
Provides medical assistance to populations struggling to survive, i.e. during armed conflicts, epidemics, pandemics, natural disasters and exclusion from care
Main office: 78, rue de Lausanne PO Box 1016 1211 Geneva 1
Tel: +41 (0) 22 849 84 84
Fax: +41 (0) 22 849 84 88
Email: [email protected]
Website: www.msf.ch

Terence Higgins Trust (UK)
Delivers services at local and national level to people living with or affected by HIV.
Terrence Higgins Trust
314-320 Gray's Inn Road
London
WC1X 8DP
Other offices in the UK: http://www.tht.org.uk/our-charity/Footer/Contact-us
Telephone: 020 7812 1600
For an adviser: 080 8802 1221
Fax: 020 7812 1601
Website: www.tht.org.uk

Meditrina (Switzerland)
Easy-access medical centre for sans-papiers (people without residence permits for Switzerland) and those who have little or no access to healthcare
Meditrina, SRK Kanton Zürich, Kronenstrasse 10, 8006 Zürich
Tel: 044 360 28 72
Email through website: https://www.srk-zuerich.ch/srk/Kontakt-und-Service/index.php
Website: https://www.srk-zuerich.ch/srk/Ich-suche-Hilfe/fuer-Migrantinnen/Meditrina/

Fri Sante, Fribour (Switzerland)
Offers medical and social services for anyone without health insurance (or in breach of premiums) requiring care, in the canton of Fribour
Pérolles 30-1er floor plan 1700 Friborg, Switzerland
Tel: 026 341 03 30
Website: http://www.frisante.ch/fr

Croix-Rouge Suisse (Red Cross Switzerland)
Unites a variety of strengths in the areas of health, integration and rescue.
Postfach CH-3001 Berne
Tel: +41 58 400 41 11
Fax: +41 (0) 31 387 71 22
Contact form: https://www.redcross.ch/de/wie-sie-mit-uns-in-kontakt-treten-koennen
Website: www.redcross.ch

International Medical Corps (International - London)
Assists those in urgent need anywhere, anytime, no matter what the conditions, providing lifesaving health care and health care-related emergency services—often within hours.
UK Office: Ground Floor 161 Marsh Wall London E14 9SJ
Tel: +44 (0) 207 253 0001
Website: www.internationalmedicalcorps.org.uk
"
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

E-mail do Německých médií dpa, Bild, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Die Welt, ZDF, SPIEGEL:

German drug used to torture sexual abusers in Kazakhstan

As the German daily news.de has already written, the sex offenders describe “severe pain” as a result of the chemical castration, which they would “not wish for their worst enemy.” However, the article lacks information that the cruelly painful drug used for the chemical castration is Androcur Depot (Андрокур Депо) as written by the Kazakh daily Tengrinews.kz, and it is produced by the German pharmaceutical company Bayer AG.

The Androcur Depot leaflet describes no side effects such as severe pains, but the injections must be administered very slowly.

That's why I believe that German media should confront Bayer AG with these facts, so that it could comment on whether it agrees with the use of its drug to torture people.

I would also like to remind you that it would be a mistake and a journalistically unethical act to label the sex offenders in question as pedophiles, or their actions as pedophilic. The issue of child sexual abuse is much more complex than it can be described in one word. And by simplifying it only to pedophilia, one obscures for example the fact that most child sexual abuse is not committed by people diagnosed with pedophilia.

Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

A napadlo tě Cykle, že ty reporty o bolesti jsou vymyšlené, možná motivované snahou o co největší účinek té propagandy? Nikdy jsem neslyšel o tom, že by medikamenty na snížení testosteronu měly způsobovat bezprostřední bolest. Tím nechci zlehčovat utrpení sexuálních delikventů v Kazachstánu, ale spíš mi to celé připadá jako nějaká nepovedená show.