Hledám parťačku pro život

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 203
Dal: 44 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Hledám parťačku pro život

Nový příspěvek od Tony »

Ahoj!

Otevírám se možnosti, aby mi do života vstoupila dívka (15+), se kterou budu sdílet svůj svět. Pár zvláštních seznámení už se mi tu přihodilo, tak proč to nezkusit.

Je mi 30 let, jsem z Brna, introvert, mám 185 cm, štíhlou postavu. Baví mě hudba, seriály, anime, jóga, psychologie, duchovno. Nekouřím, nepiju alkohol, ale zato jím maso. 8p Práci, peníze a podobné věci mám.
Líbí se mi doteky, objímání, mazlení, ale jsem pedofilní a moje přitažlivost k dospělým obvykle nesahá k líbání a sexu. Chci spíš mladší dívku, rozdíl 10 a víc let je pro partnery při osobnostním vývoji ideální. Jestli hledáš staršího muže, který ti poskytne zázemí a budeš se s ním cítit bezpečně, napiš. Vlevo máš mail, nebo můžeš sem.
Líbí se mi ukecaná veselá stvoření. Když budeš gymnastka nebo baletka, to taky nevadí. :D

Víc už soukromě. Nechodím sem zrovna pravidelně, tak vydrž, jestli se neozvu hned. Nenudím se, ale žiju sám, a ve dvou to bude větší sranda. ;)
Naposledy upravil(a) Kasz dne úterý 10. 8. 2021, 23:03:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poznámka 15+ přesunuta ze závěru inzerátu do úvodu inzerátu