Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Britka šla slavit narozeniny, šest dní nechala dítě doma samotné. Zemřelo hlady (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 257 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Britka šla slavit narozeniny, šest dní nechala dítě doma samotné. Zemřelo hlady (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Fx100d »

Soud ve Velké Británii poslal za mříže devatenáctiletou Verphy Kudiovou, která na konci roku 2019 nechala zemřít svou dceru. Dvacetiměsíční holčičku nechala v bytě téměř šest dnů bez dozoru a sama odjela slavit své narozeniny. Dítě zemřelo hlady.

Kudiová se u soudu přiznala k neúmyslnému zabití dcery Asiah Kudiové. Žena odjela slavit své osmnácté narozeniny, dítě nechala v bytě v Brightonu celkem 5 dní, 21 hodin a 58 minut o samotě.

„Asiah bylo bezmocné dítě, které se zcela spoléhalo na to, že jeho matka zajistí jeho potřeby. Ta ale cestovala do Londýna a Coventry a chovala se jako bezstarostný teenager,“ zaznělo u soudu ve městě Lewes. Ten ženu poslal na devět let za mříže.

Matka odjela 5. prosince z Brightonu do Londýna, kde slavila narozeniny se svým přítelem. O dva dny později se zúčastnila koncertu v londýnské čtvrti Elephant and Castle, kde si užívala pozornost všech zúčastněných, protože dýdžej při party oznámil její narozeniny.

Dne 9. prosince se přesunula na narozeninovou oslavu do města Coventry, od svého dítěte byla vzdálena přes 240 kilometrů. Domů se ale vrátila až 11. prosince.

Po návratu našla svou holčičku bezvládně ležet. Zavolala proto záchranáře a řekla, že se dítě neprobouzí. Podle záchranné služby byla žena rozrušená a zoufalá.

Chřipka, hlad a dehydratace

Záchranáři zjistili, že Asiah nedýchá. Převezli ji do dětské nemocnice Royal Alexandra, kde byla krátce po příjezdu prohlášena za mrtvou, uvedla Korunní prokuratura (CPS).

Podle provedeného vyšetření vyšlo najevo, že příčinou smrti bylo hladovění a chřipka. Dítě bylo také dehydrované a mělo silné vyrážky v oblastech pod plenkou, uvádí server BBC.

Při prvním výslechu Kudiová tvrdila, že byla po celou dobu se svým dítětem v bytě. Přiznala se pouze k jedné návštěvě v Londýně, kterou s ní prý holčička absolvovala také. Policisté ale zkontrolovali kamerové záběry a našli také snímky v telefonu pořízené samotnou Verphy během jejího pobytu mimo domov.

Tohle mi trhá srdce. Úplně příšerné. Nechápu, jak to mohou hodnotit jako neúmyslné zabití. Tohle je vražda! :'(
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 12
Dal: 78 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Re: Britka šla slavit narozeniny, šest dní nechala dítě doma samotné. Zemřelo hlady (iDnes)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

To jsem četl dnes dopoledne. Nevídaná nezodpovědnost. Jako zabití se to hodnotí kvůli motivu, kterým nebylo usmrcení dítěte.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 395 poděkování
Dostal: 151 poděkování

Re: Britka šla slavit narozeniny, šest dní nechala dítě doma samotné. Zemřelo hlady (iDnes)

Nový příspěvek od Bouře »

Sakra co si ale ta holka myslela když nechá malé dítě 6 dní bez dozoru? Njn mladá nezodpovědná "matka" které se to dítě narodilo omylem tak ho brala prostě jako věc co překáží. Chudák dítě co si muselo vytrpět. Umírat takto pomalou smrtí ale říkám si.... To nikdo to dítě neslyšel brečet? Přece někdo z okolí musel vědět že ta holka má dítě a někdo se přece musel dozvědět že ta matka je pryč. To to bylo všem jedno? :(
Můj život je někdy vážně podivný...
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 12
Dal: 78 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Takové chování bych čekal u lidí pod vlivem drog.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k