Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Muž vypadá jako chlapec, ve skutečnosti mu je padesát let (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2602
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1187 poděkování

Muž vypadá jako chlapec, ve skutečnosti mu je padesát let (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Padesátiletý Tristan Lee musí při nákupu alkoholu ještě stále ukazovat průkaz totožnosti. Lidé mu totiž nevěří, že už dosáhl plnoletosti. Za mladistvý vzhled prý vděčí pravidelnému používání krémů. Obličej si hydratačními přípravky maže už od sedmnácti let a vynechal pouze pár dnů.

Obrázek
Tristan Lee | foto: Profimedia.cz

V šestnácti letech se mu objevilo na obličeji akné. A lékař mu doporučil, že by bylo dobré pleť pořádně promazávat. S pravidelným mazáním obličeje začal až o rok později, ale od té doby téměř nikdy nevynechal.

V lékárně se ho ptají, zda léky na předpis vyzvedává rodičům. Když ho zastavuje policie, myslí si, že jde o mladistvého. Každý den se setká alespoň s jedním člověkem, který mu jeho pravý věk nevěří.

„Začněte si obličej pravidelně mazat. Nenechte ho vysušit a začněte co nejdřív. Ideálně v pubertě. Základem mladistvého vzhledu je určitě péče o sebe. A také správná strava. Zkrátka hýčkání těla a dodávání toho, co opravdu potřebuje,“ myslí si muž.

Tristan říká, že o sebe pečuje každý den. Pravidelně cvičí a nezapomíná právě ani na dobrou stravu. A pokud možno se i vyhýbá stresovým situacím. Dobře spí a je nad věcí. Pozitivní mysl je dalším klíčem k pohodovému životu a mladistvému vzhledu.

„Jestli budete jíst velké množství potravin s rafinovaným cukrem a dopřávat si tučné a smažené věci, nečekejte, že budete vypadat mladě. Nepomůže vám pak ani ten nejlepší a nejdražší krém na světě. To by si měli lidé především uvědomit,“ svěřil se portálu Mirror.co.uk.

Často se setkává s tím, že mu lidé nevěří. Myslí si, že má za sebou plastickou operaci, nebo si přidává roky, aby byl zajímavý. Už si zvykl na rozporuplné reakce okolí a nenechává se vyvést z míry. Bez průkazu totožnosti nevyjde ven, protože by patrně nemohl ani pro paralen do lékárny.

„Možná také tajemství tkví v tom, že se cítím být mladý. Ve skrytu duše jsem pořád mladý kluk. Věk si nepřipouštím,neřeším ho. Jsem pořád ten mladý kluk jako dřív,“ dodal.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?