Lolita/zakořeněná pedofilie u mužů (ZPOVĚDNICE)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3341
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1428 poděkování

Lolita/zakořeněná pedofilie u mužů (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Zpověď č.1174169, vloženo 31.07.2021 10:00:22

Četla jsem knihu a viděla film z roku 1962 od Kubricka s ten novější (1997). Připadá mi, že většina lidí to nepochopila...Sám Nabokov nechtěl na obálce knih malé holčičky, protože by to znevažovalo záměr knihy a i ten film mi připadá přes čáru. Je to sice dobrý film, ale kniha je psaná z pohledu Humberta a to nelze zfilmovat. Místo děsivých myšlenek tu tedy posloucháme Moriconeho hudbu, která je narozdíl od představ toho prasete krásná a celé to pak vyznívá romantickým dojmem a to nebyl účel.

Proč v sobě má spousta mužů zakořeněnou pedofilii a slintají nad patnáctkama a 24 už je pro ně za Zenitem? Proč spoustu mužů přitahují holky s malýma prsama? Je mi špatně, doslova špatně z mužů (některých).


zdarjaksviňa: 01.08.2021 19:23:16
Jdjfjjfjfjfjnrbw: Tak, nejdřív si nastuduj význam slova "pedofilie", a pak se můžem pobavit dál.
A mimochodem, je to jednoduché, a naprosto logické.

Dan333: 01.08.2021 17:19:25
Tulaku 2020, ty trolle, to o tý Aiše máš z nějakejch skript z fildy, ne? Tak bych to tipoval, že se někdo hodně snažil muslimům ten škraloup umazat. Já ale nepochybuji, že žádný muslim nepochybuje, že dle Koránu s ní řádil už od těch devíti. Ostatně Julii v Shakespearovi bylo třináct, a na tohle si kupodivu nikdo nestěžuje a nesnaží se Dány vyvinit. Severský běloch může prznit jak se komu zlíbí a Tulak2020 na to žádnou chytrou poučku nemá.

BI6J: 01.08.2021 10:32:56
Tulak2020: V sedmi letech se domluvil sňatek kvůli diplomacii, ale žila na rodiči, ne s Karlem IV. Za to Muhammad Aišu znásilňoval od jejích devíti let. Islámské právo povoluje znásilňování devítiletých holčiček.

Frank Drebin: 01.08.2021 08:40:28
Tomu se neříká pedofilie, ale hebefilie. A ty holky už jsou často plně vyvinuté, jen jsou to mentalitou ještě taková kuřata. Mužům se pravděpodobně líbí ještě taková ta nezkaženost, že můžou být první nebo jedni z prvních a ne třeba 30. nebo 40.

Tulak2020: 01.08.2021 01:39:40
@BN54 Už to nechlastej. Věk Aishy v koránu není uvedený. Později se ho snažili odhadnout nějací islámští učenci. Ostatní Mohamedovy ženy nebyly panny, a panenství se cenilo, takže se snažili ten věk Aishy odhadnout co nejnižší.

Navíc k té svatbě došlo roku 623, a těžko na ni uplatňovat dnešní měřítka. Například Karel IV je v ČR známý jako "otec vlasti". Se svou první ženou Blanche de Valois se oženil když jí bylo jen 7 let, což bylo tehdy - více než 700 let po svatbě Mohameda a Aishy - u evropské aristokracie poměrně běžné.

V naprosté většině islámských zemí existuje věk způsobilosti k pohlavnímu styku, i minimální věk vstupu do manželství.

Mimochodem nebojíte se křesťanů? Je jich tu spousta, a jak to převezmou, tak určitě budou vést křížové výpravy, uvrhat lidi do otroctví, kolonizovat celý svět, a naše děti budou muset v Praze na Staromáku dělat tohle: :D
https://www.youtube.com/watch?v=mhf-2o9Qr20

BN54: 01.08.2021 01:05:33
Zakladatel nejhoršího fašismu v dějinách, islámu, měl devítiletou manželku Aišu. Byla to jeho nejoblíbenější manželka. To je přímo v koránu. V dobývané Evropě dojde k tomu, že se část pedofilů spojí s muslimy na vytvoření chalifátu. Dostanou zadarmo dvanáctky, pokud ohlídají, aby nejedly vepřové a nepily pivo.

BN54: 01.08.2021 01:02:34
Pedofilie je vrozená sexuální porucha podobně jako homosexualita. Homosexualita výrazně stěžuje biologický smysl života, což je předání genu. Pedofilie dělá to samé, ale navíc zvyšuje riziko, že člověk bude kriminální hovado. Pedofilovi se líbí převážně nebo výlučně děti.

Pedofil může být buďto čurák a škodit dětem a v tom případě, ať shnije. I kdyby dítě stálo o sexuální kontakt, nijak to neospravedlňuje pedofilní chování. Nejhorší jsou ti, kteří si počíhají v parku a znásilní. Ty by nikdy neměli pustit mezi lidi. Ale sluníčkářský západ se neumí bránit hrozbám, takže jsou propouštění a znásilňují dál.

Pedofil může být i slušný člověk, který nikdy děti nezneužíval, protože chápe, že tím dětem škodí.

Mnozí pedofilové nadšeně vítají islám, protože se těší, až tu bude chalifát a budou moci mít devítileté manželky. Budou nám řezat hlavy, kamenovat znásilněné holky, unášet dvanáctileté holky do manželství na nucenou konverzi. Může být i pedofil, který je proti zneužívání dětí a proti islámu.

Děti může zneužívat i někdo, kdo není pedofil. To je běžné v machometánských zemích, kde se dvanáctileté dcery prodávají za dvě krávy. Přesto tu pedofilně-fašistickou ideologii vítáme. Také může děti zneužívat nějaký zlosyn s vidinou finančního zisku a pak to prodávat na darkwebu pedofilům, ač sám je normální heterosexuál.

Tulak2020: 31.07.2021 22:08:52
Jak už tu padlo, to že je muž přitahován 15-letou holkou není pedofilie. Holky v tomto věku už jsou fyzicky atraktivní pro spoustu mužů. A jako někteří rádi blondýny nebo baculky, tak jiní rádi mladší holky. Pokud je té holce 15 a více, tak je to z hlediska zákona v ČR v pořádku. Podotýkám že například v Brazílii je legální mít sex s osobou od 14 let výše, a pokud věkový rozdíl mezi partnery není větší než 5 let, tak už od 12 let.

Já osobně 15-leté holky většinou nevidím jako přitažlivé, ale 16-leté už často ano. Samozřejmě to že holku vidím jako přitažlivou neznamená, že bych se o ní pokoušel. S holkou takového věku je sice legální mít sex, ale já bych byl nešťastný, že jde o děcko, se kterým si nemůžu rozumnět. Jinak mě přitahují slečny menší a s malýma prsama, a mojí stálé partnerce je o deset let méně, než mě (podotýkám že jsem dotyčnou potkal, když ji bylo 25). V minulosti jsem měl přítelkyni, které bylo čerstvě 19, a vypadala tak na 15. Vypadala tak mladě, že jsem z toho byl trochu v rozpacích, ale převážily jiné věci, a byli jsme spolu spoustu let. Nevidím na tom nic špatného. Různí lidé, různý vkus.

Quakie: 31.07.2021 22:02:55
dobrý postřeh.
Jistě četl jsem i knihu i snad viděl poněkud nepovedený film.
Je třeba si uvědomit že Lolita je psaná podle skutečnosti, jakou ji prožil autor.
Byl odsouzen. Samozřejmě právem. Podobně tu v USA žila většina společnosti v autech na cestách Amerikou v doprovodu i dětí i dospělých.
To není život ale přežívání. Autor si nemohl dovolit žít normálně v rodinném domku.

Je to kniha k zamyšlení. Vzato sexuálně, sex s dítětem je degradující. Je to nepřirozené. Dětské tělo může muže vzrušit, ale to je k životu trochu málo. Žít plný život je o něčem jiném. Tedy mít ženu mladou, ale už psychicky vyspělou. Řekl bych od 20ti do 27 let věku.
Dítě je psychycky zas jen dítě bez ohledu jestli je někdo zneužíval nebo ne. Osobně si myslím že zneužívat dítě (třeba i fyzicky vyspělé) je velký trestuhodný zločin. To zničené dítě psychicky PŘEDČASNĚ vyspěje a tím se zničí jeho dětství. Někdo jí ukradne dětství.

Jarda224: 31.07.2021 20:38:49
Za prve pedofilom sa pacia deti vacsinou od 7 do 12 rokov. Ak sa muzom pacia deti nad 12 uz sa nejedna o pedofiliu ale hebefiliu. Za druhe pedofil si svoju orientaciu nevybral. Narodil sa s tim a uvedomil okolo 12 roku zivota. Za tretie pedofil neslinta nad detmi,necaka pred skolou a nelaka deti na bombonky ale pacia sa im tak ako sa pacia dospelim muzom dospele vyzrale zeny. Je tam u nich aj sexualna zlozka ale tu oni potlacuju. Za stvrte. Pedofil zije so svojou orientaciou a taji to hlavne koli silne zakorenenym predsudkom a zenam ako si ty. Za piate vela pedofilou zije v normalnom vztahu a ich manzelky to o nich nevedia a je vela pedofilou ktory maju problem najst si dievca aj ked silne chcu mat zenu a deti maju problem v tom pretoze sa im pacia mladsie. Za sieste vedia ze sex s dietatom mat nemozu a oni ani nechcu pretoze maju deti radi okrem toho nechcu ist do basy pretoze vedia co by im tam robili. Za posledne siedme. Pedofil nerovna sa sexualne zneuzivanie deti

Lhář99: 31.07.2021 18:19:18
Ten rozdíl v chování u baculek a štíhlých může mít i jiný důvod - ty oplácanější nejsou tak náročné na výběr, jakoby si samy sebe méně cenily. Ty štíhlé jsou víc nafoukané a myslí si, že si budou vybírat, dokud to nebude ten vysněný princ. Na rychlý a nezávazný sex jsou samozřejmě lepší a dostupnější ty první. Ale já toho nikdy nevyužíval. Vybíral jsem jen superštíhlé, i když jsem byl mockrát odmítnut a vyhodnocen jako neperspektivní looser. Ale baculky neumím. A ani to příliš vstřícné chování mě nepřitahuje. To radši nic.

taky hledám: 31.07.2021 17:16:06
DavídkoD
Je to zajímavé slyšet, mám partnera, který naopak miluje ženy krev a mlíko, říká, že tak vypadaly všechny jeho partnerky, a že když zkoušel nějakou hubenější, tak toho musel hnedka nechat, protože to prostě nebylo ono, a že neví, proč to tak je. Osobně si myslím, že jsou ženy krev a mlíko náruživější a možná se jim tvoří i víc hormonů. Jednou jsem teda měla dojem, že by to chtělo trochu zhubnout, protože jsem sklouzávala do mírné nadváhy a shodila jsem asi 10 kilo, jsem dost vysoká, takže jsem se dostala z horní hranice normy někam ke spodní hranici normální váhy, ale úplně mě přešla chuť na sex, jako by se mi přestaly tvořit hormony nebo co, a přesně takový dojem mám i ze všech svých hubených kamarádek, jsou hašteřivé, užvaněné, nekdy to teda vypadá hezky na pohled, ale skutek utek, jsou asexuální.

DávidkoD: 31.07.2021 16:21:47
taky hledám

Mne sa páčia chudé dievčatá s malými prsiami.
Nemám rád tie ženské typy krv a mlieko, mne to pripadá tučné a nie ženské.

taky hledám: 31.07.2021 15:27:48
DávidkoD
Jak malá nebo jak velká prsa jsou ještě sexy? Já mám trojky, ale protože mám úzký hrudník, tak tam ty prsa vyniknou a vypadají větší. Zamilovávají se do mě kluci, kterým se líbí velká prsa, nějakého kluka, co je na malá prsa, bych ani nechtěla, připadala bych si jako že chodím s pedofilem.

DávidkoD: 31.07.2021 14:52:55
Nie je nič odpornejšie ako veľké prsia. Blé.

dgrsefaergew: 31.07.2021 14:26:56
Dan8828: já bych tu hranici klidně zvedl, na 20 let. To, že je člověk připravený fyzicky, neznamená, že je připravený mentálně.
A mentálně zralý člověk je mimo jiné i ten, kdo dokáže na sex počkat, takže kdyby někdo remcal, že kvůli nesmyslnému nařízení musí být ještě dlouho bez sexu, tak z definice vlastně připravený není.

zntrefwdq: 31.07.2021 14:07:53
Podotýkám, nezastávám se mužů, kterým se líbí lolitky!
Ale zde se jeden fenomén zaměňuje za jiný.

Pedofilie je parafilie, kdy vás vzrušuje dítě bez sekundárních pohlavních znaků, tedy to dítě, kde nepoznáte, zda jde o holku nebo kluka, dokud jim nesáhnete do rozkroku. Tedy o ty děti před mutací, bez pubického ochlupení, dívky bez ženských boků, kluky bez širokých ramen. Což je tak 5 let až 10, možná 11.
V momentě, kdy vás přitahuje dvanáctiletá holka, které se pomalu začínají vyvíjet prsa, rozšiřovat boky, atd., nejste pedofil, protože tam sekundární pohlavní znaky už jsou.
Ale tím neříkám, že je to správné.

Jenže třeba dokument V síti nepojednává o pedofilech. Dotyční muži nemají sklony masturbovat nad dětmi, vybírají si dvanáctileté holky z poněkud prostších důvodů: jsou mladé, snadno manipulovatelné a ovladatelné, a pro něj v podstatě bezpečné.
Ta dvanáctiletá děvčata většinou nemají kamarády, a tak jsou rády, že je někdo na druhé straně internetu bere vážně a má je rád - a toho se snaží docílit. Pak začnou naznačovat, že by jim to kamarádství mohli odepřít, a vydírat je tak, aby jim posílaly erotický materiál. A to povede k dalšímu vydírání.

Jde totiž o to, že tenhle člověk není pedofil, který si nemůže pomoct, ale násilník a manipulátor, a ten je prasetem už z principu věci.

Dan8828: 31.07.2021 14:05:31
Možná jim imponuje to, že jsou ty holky tzv. čerstvé maso a nevyřádilo se na nich už 20 chlapů jako na mnoha starších babách :) A jak už bylo zmíněno, to co popisuješ je spíše hebefilie než pedofilie. Jinak ta věková hranice, kdy je kdo podle zákona připraven k sexu, je dost relativní. Třeba u nás je to podle zákona 15 let, ale pokud vím, třeba v Holandsku 13 let. Stejně tak je potom relativní kdo podle zákona je nebo není úchyl.

Millenial: 31.07.2021 13:44:53
Ale Humbert nebyl pedofil, lež hebefil, to je něco jiného, ty Nymfičko. :D

tokoukám: 31.07.2021 12:50:14
Na mladých nezkušených holkách je hezký akorát to, že jsou více otevřené novým možnostem, nesrovnávají toliko se svými předchozími muži, neškatulkují tolik, nemají potřebu bezdůvodně podezírat, nedůvěřovat a odsuzovat, chytat za slovo, hádat se o prkotinách a kazit si jinak pěkný den.

Když muž pozná bezkonfliktní pohodářku, se kterou mu je hezky, tak na velikost poprsí nehledí. To možná až později, když už čekají potomka, snad ze strachu, aby nestrádal. I když v dnešní moderní době je i to liché, vždyť existuje řada plnohodnotných nutričních náhražek a nestojí moc.

Piková Dáma: 31.07.2021 12:39:33
Nevím proč, ale většinu kluků vždy třeba zaujalo, když jsem se uměla chovat jak jako dospělá žena, tak i jako malá holka, asi je přitahuje ta hravost. A to mluvím o normálních, kteří jsou na ženské jejich věku. :P Nevím no. Ale tímhle boduju :D

ToSeZvladne: 31.07.2021 11:48:22
Tak za optimální věk pro těhotenství považují odborníci 20-29 let, nejlépe 20-24, což podporují i statistiky. Nactileté sice už dítě mít můžou, ale pojí se s tím riziko nízké porodní hmotnosti nebo předčasného porodu. Navíc v pubertě/adolescenci dochází k hormonálním změnám, což asi moc není dobré pro plod.

Spitznamme: 31.07.2021 11:39:12
Grek: Současnou zákonnou ochranu dětí chápu a je správná. Já jako pedofila chápu někoho, koho sexuálně přitahuje dítě, ne dospělá osoba, jak to popsala autorka zpovědi. Od středověku se jako dospělá brala každá žena, která má pravidelnou menstruaci, tedy dnes by to byly ženy kolem 11 - 12 roku života. Souhlas, šlo o to zajistit pokračování lidstva, neboť věk dožití byl velmi nízký. Ale jinak souhlasím, reakce společnosti na jakoukoliv odlišnost od průměru, bývá hodně drsná, nemusí jít jen o sexuální otázky.

Velitel tanku: 31.07.2021 11:35:01
Odkdy pedofilové slintají nad patnáctkama? Ty už mají v 99 procentech případů vyvinuté sekundární pohlavní znaky, takže by pro pedofila přitažlivé nebyly...

leafroller: 31.07.2021 11:33:50
Jenže podle mě je velký rozdíl mezi tím, když se někomu líbí pipinky a když to na ně zkouší. Ale zde z toho mám pocit, že si někdo myslí, že líbit = prase.

Grek: 31.07.2021 11:24:46
Spitzi a Leafe, rozumný názor ale zkuste takový myšlenkový experiment - představte si, že těch, kterým se líbí nedospělé dívky, je naopak většina. A současně platí, že prozradit se znamená a) okamžité společenské vyloučení a ostuda na celý život, b) konec jakékoliv práce s dětmi a přístup knim, c) mnohaleté vězení a smrtelná šikana od spoluvězňů. A teď se rozhlédněte kolem sebe a přemýšlejte - je možné, aby to ta většina tajila, nebo ne? Nemůže být tvrzení, že každého pedofila by měli pověsit a rozčtvrtit, není to jen takový preventivní alibistický výkřik těch co jsou nejvíc na ráně? Protože, jak říká správně Klukjb - příroda to tak mohla skutečně chtít, protože je to z hlediska růstu populace výhodné.

MuleMule: 31.07.2021 11:08:30
Nevím jestli mají zakořeněnou pedofilii ale myslím, že to má co dočinění s pohlavní dospělostí, která začíná u holek i před 15 rokem, kdy třeba ještě před dvěma tisíci lety, což je z hlediska evoluce krátká doba, byla možná průměrná délka života - takže nebyl čas ztrácet čas :). Většina chlapů fakt nevidí nic vzrušujícího na vztahu s nedospělou holkou.


31.07.2021 10:49:43
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.

hfjytftyf: 31.07.2021 10:49:16
Mezi zenami jsou take pedofilove v priblizne stejnem pomeru jako u muzu. Akorat se o tom tolik nemluvi a zaroven nikomu nepripada divne ze pracuji s detmi.

rofl: 31.07.2021 10:49:16
Patnáctky jsou fajn. Ty už jsi ve svým věku dávno za zenitem.

klukjakobuk: 31.07.2021 10:46:29
To si trochu pleteš pojmy a dojmy. V 15 už je to mrdtená pipinka. Může být snadno matkou. Už i dřív. Příroda to tak chtěla. A aby zajistila že se tak stane, udělala je pro může nejpřitažlivější. Ve 24 už jde pomalu o rizikové těhotenství, takže příroda ženu začíná dělat ošklivější.

zkušená vopice: 31.07.2021 10:37:26
Nevím, jsem celkem štíhlá a mám nadměrné poprsí od svých 13 let a také to muže přitahuje, mladá slečna s kozama, vyzrálá žena s nadměrným poprsím, hmmm, v tom mladším věku jsem vypadala velice sexy, asi až do 44 let se mi stávalo, že mě muži obtěžovali a mysleli si, že to dám, jen tak v pravé poledne, v emhádéčku, v přeplněné tramvaji, proč taky ne, že?

Mám to ale jinak, že na mě někdo čumí, mi vůbec nevadí, prostě jsem ho něčím zaujala. Vadí mi spíš, když mě někdo začne osahávat a snaží se mě někam natlačit, třebas i jenom slovně, to už beru trochu jako podpásovku.

Myslím si, že na mladých slečnách je kromě vzhledu přitažlivá i ta naivita, jak je pro ně všechno nové, že jsou jako-by hloupoučké, že všechno velice prožívají, takže i podprůměrný zkušený muž si vedle nich připadá jako velký king. Mladé slečny ho neokřikují, když něco říká, naslouchají mu, vypadají pořád tak nějak připitoměle.

leafroller: 31.07.2021 10:22:17
Ta spousta mužů je mnohem menší než myslíš.

Teremtete: 31.07.2021 10:20:13
Z tvé zpovědi cítím spíš smrtelnou závist, než pokus o empatii.

Spitznamme: 31.07.2021 10:05:20
Ale no, je to umělecké dílo. Skutečných pedofilů je málo, navíc většina mužů s touto deviací dítěti neublíží. A že některé muže přitahují ženy s menším poprsím? Takže proto, že muži nemají jeden vkus, jsou úchylové? A ženám se líbí jen jeden typ mužů?
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 943 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Lolita/zakořeněná pedofilie u mužů (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od podivin »

Jarda224 je někdo z ČEPEKu?

Ach, Tulak2020. Šťastný to člověk.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu