Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Okénko - Právo v kapse - Česká pedofilní komunita (inadhled.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1141 poděkování

Okénko - Právo v kapse - Česká pedofilní komunita (inadhled.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

31. 07 2021

www.inadhled.cz Existence této komunity, která má dokonce svou oficiální stránku, na kterou nás upozornil náš čtenář, za což mu děkujeme, je ukázkou zvrácenosti dnešní doby. V době, kdy nás blokují na sociální síti za fotku krásné ženy, které omylem vykoukl větší detail ňadra, existují lidé, kteří se otevřeně hlásí k pedofilům. Pokud si dobře pamatujeme, pak sexuální obtěžování dětí bylo donedávna tvrdě stíhaným zločinem.

Bohužel už nějakou dobu Vás informujeme o tom, že řada světových elit včetně příslušníků k showbyznysu, politice a ekonomice ,,jede" na adrenochroomu dodávajícím jim mládí. Ten vzniká při týrání dětí a je vylučován jejich organismem. Někdo to považuje za spekulaci a konspiraci, nicméně podezřele rychlé zestárnutí řady umělců a politiků, které dotyčné potkalo v průběhu vlády Donalda Trumpa, který proti pedofilům rázně zakročil, nás utvrzuje v tom, že se podobné zvěrstvo děje. Ostatně o něm často hovoří s odporem i Mel Gibson, tedy člověk žijící v centru dění.

Pedofilní choutky má plno elitářů a ,,materiál" k nim dodávaný plní statistiky plné ztracených dětí po celém světě, jejichž čísla jsou strašidelná. Na některých únosech se podílí i legální humanitární organizace. Pedofilové mají složitou mezinárodní síť, kterou zlikvidovat znamená nasadit všechny možné prostředky. K tomu musí být politická vůle, bez níž není možné ukončit praktiky, při nichž umírají a trpí děti.

I přes to všechno u nás existuje skupina těchto lidí, kteří se hrdě hlásí k LGBT komunitě a účastní se dokonce jejího pochodu Prague Pride. Tím je jejich činnost legalizována. Abyste uvěřili našim slovům, zde je i odkaz na jejich stránku. Můžete se tedy ujistit o tom, že tu jsou a i Vaše dítě je v nebezpečí. Představa, že člen této komunity bude adoptovat dítě, je prostě nepřípustná stejně, jako svěření opuštěných dětí homosexuálům. Ovšem v případu člena pedofilní komunity je to de facto státem umožnéný trestný čin. Doufejme, že se toto zvěrstvo podaří zastavit.

ČEPEK - Československá pedofilní komunita | Informační web o pedofilii (pedofilie-info.cz)

Web není na seznamu dezinformačních webů, ale články Jindřicha Kulhavého, jsou na dezinformačních webech.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Re: Okénko - Právo v kapse - Česká pedofilní komunita (inadhled.cz)

Obrázek
Server inadhled.cz, na kterém Jindřich Kulhavý šíří rozličné dezinformace a konspirační teorie, uvedl článek Okénko - Právo v kapse - Česká pedofilní komunita. Toto dezinformační dílo zmiňuje snad všechny aktuálně kolující dezinformace, které nějak zmiňují pedofilii, a dává je do spojitosti se Spolkem ČEPEK.

Už první věta vlastního článku píše o adrenochromu patřící do konspirační teorie okolo hnutí QAnon. Jak píší Čeští elfové na stránkách forum24.cz: „Adrenochrom, údajná droga získávaná „kultisty“ z dětských obětí, je skutečnou chemickou látkou přirozeně se vyskytující v lidském těle jako rozpadový produkt adrenalinu. Lze ji relativně snadno ze syntetického adrenalinu laboratorně vyrobit. To, zda má nějaké psychotropní účinky, je značně diskutabilní." Také dále vysvětlují jak adrenochrom získal na pozornosti: „Původ myšlenky použití adrenochromu, jak ho předkládá QAnon, lze ve skutečnosti hledat spíše v beletrii, konkrétně v slavném románu Hunter S. Thompsona „Fear and Loathing in Las Vegas“ z roku 1971. V českém překladu s názvem „Strach a svrab v Las Vegas“ se můžeme v páté kapitole druhé části dočíst: „… Byl to jeden z těch satanistickejch cvoků. Nabízel mi lidskou krev, tvrdil, že po tom budu tak sjetej jako nikdy v životě,“ zasmál se. „Myslel jsem, že si dělá srandu, tak jsem mu řekl, že bych si místo toho radši dal pár gramů čistýho adrenochromu anebo že bych rovnou zakousnul čerstvou nadledvinku.

Zpráva o údajném rychlém zestárnutí slavných osobností taky spadá pod hnutí QAnon a jejím hlavním argumentem je široce šířená fotomontáž fotografie bývalého prezidenta USA Billa Clintona. O té píší manipulatori.cz: „Ve skutečnosti se jedná o montáž. Originální fotografii publikoval v lednu 2015 v článku o kauze Jeffreyho Epsteina britský deník Deily Mail. Autor fotomontáže si tak s fotografií zjevně pohrál a vzbudil dojem špatného zdravotního stavu exprezidenta. Billovi Clintonovi je momentálně 73 let."

Tvrzení o tom, že Donald Trump tajně boje proti satanistickým pedofilům, je také jen výmysl šířící se v rámci konspiračního hnutí QAnon. Sám Donald Trump, se na přímý dotaz na toto hnutí vyjádřil (evidentní bez znalostí věci) slovy: „Nic o tom nevím. Vím, že jsou velmi proti pedofilii, bojují s ní velmi tvrdě.

Ono časté mluvení Mela Gibsona, je ve skutečnosti vymyšlený článek šířený po internetu, jak ověřili na Reuters.

Ani tvrzení o mizejících dětech není pravdivé. Většina z nahlášených zmizení dětí jsou útěky, píše deník Insider.

Myslím, že je i v kontextu již vyvrácených tvrzení jasné, že neexistuje žádná satanistická/pedofilní ani jiná síť která unáší děti kvůli získání adrenochromu.

Také není pravda že by se pedofilové, nebo konkrétněji ČEPEK, hlásil k LGBT komunitě (ačkoliv je problematika lidí s pedofilní preferencí a lidí z LGBT+ komunity obdobná).

Zmínka o adoptování dětí je zřejmě inspirována nedávnou dezinformační kampaní ohledně schvalování uzákonění manželství pro stejnopohlavní páry, kdy na dezinformačních webech se šířila dezinformace, že schválením této novely se „absolutně legalizuje pedofilie. Postačí, když se účelově vezmou dva pedofilové a prohlásí se za homosexuální pár." Ovšem tato konstrukce nějak pomíjí fakt, že ani rodiče nemají právo zneužívat své dítě.

Doufejme, že se toto zvěrstvo šíření dezinformací podaří zastavit.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1083 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Cykle02 píše: pondělí 2. 8. 2021, 9:50:10 ...na adrenochroomu dodávajícím jim mládí. Ten vzniká při týrání dětí a je vylučován jejich organismem.
Nezbylo ti z pátku něco? Mě už zas dochází.
Andy s Márou maj naštěstí dost, tak skočím asi k nim.
Už aby se zas otevřely školy...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Dreamer píše: pondělí 2. 8. 2021, 15:42:18Nezbylo ti z pátku něco? Mě už zas dochází.
Mám tu jenom barvy, laky, ředila, tmely, ale adrenochrom skladem fakt nedržím :D

Dreamer píše: pondělí 2. 8. 2021, 15:42:18Už aby se zas otevřely školy...
Jn, školy jsou hlavním zdrojem týrání dětí *rofl*
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1083 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

:) Hm. My to tady zesměšňujme, ale co když je to všechno pravda? Co když jsme tu všichni jen takoví bezvýznamní pedofilové druhé kategorie, taková jakoby plíseň na dně popelnice - a vysoko nad námi, těsně pod víkem, v úhledně zabaleném modrém pytli na odpadky, leží opravdoví pedofilové, první kategorie, co ten Androchumelin těží, užívají, a prodávají Bidenovi a Merkelové?

Ono se to málo ví, ale děti ve skutečnosti produkují 17.24x víc Androchumelinu, když prožívají radost nebo rozkoš, v porovnání s týráním. Někdo by to měl Kulhavýmu napsat, aby si rozšířil obzory. Důkaz má v Příšerkách s.r.o.