Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Novináři ochutnali vlastní medicínu

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 256 poděkování
Dostal: 439 poděkování

Novináři ochutnali vlastní medicínu

Nový příspěvek od Fx100d »

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-utoky-zahranicni-novinari-zaplavy.A210728_093105_zahranicni_aha

Novináři z Evropy a USA si stěžují na šikanu a napadání od obyvatel v Číně, za které může tamní propaganda. Myslím, že se ocitli ve stejné situaci, jako pedofilové. Novináři také vedou propagandu proti pedofilům a opakují dokola nepravdivé informace o pedofilech, protože to přitahuje pozornost veřejnosti a zvyšuje jim to výdělky. Nyní ochutnali, jaké to je, být na druhé straně a zažívat šikanu a napadení zfanatizovaným davem.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1141 poděkování

Re: Novináři ochutnání vlastní medicínu

Nový příspěvek od Cykle02 »

Zas bych odlišoval novináře, kteří se snaží pravdivě informovat i za cenu ohrožení svého života, od těch amatérských přebíračů zpráv, kterým píšu.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 256 poděkování
Dostal: 439 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Jo, to je pravda. Není novinář, jako novinář. Jen mi ten článek připomněl tuhle analogii. A slušní pedofilové jsou také házení do jednoho pytle s těmi, kteří dětem ubližují. Také bych mohl pak říct: novinář jako novinář. Svět ale není černobílý.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1169 poděkování
Dostal: 2925 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Cykle02 píše: čtvrtek 29. 7. 2021, 13:03:27 Zas bych odlišoval novináře, kteří se snaží pravdivě informovat i za cenu ohrožení svého života...
My taky informujeme pravdivě o pedofilii za cenu ohrožení našeho života. Čili ta analogie tam určitě nějaká je. ;)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙