Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1381 poděkování

Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Britský fotbalista Adam Johnson, který si odpykal trest za sex s patnáctiletou dívkou, se stal opět otcem. Matkou chlapečka je Stacey Floundersová, bývalá letuška, která během kauzy Johnsona označila za „arogantního podvodníka,“ co jí zničil život, a rozešla se s ním. Během lockdownu způsobeného pandemií koronaviru se ale opět dali dohromady. Narození dítěte berou jako nový začátek. Dvojice údajně zvažuje stěhování do zahraničí.

Floundersová má s Johnsonem už dceru. Novorozenému chlapci a matce se prý daří dobře. „Adam a Stacey jsou nadšení, že jsou opět rodiči – a že se jim narodil chlapeček. Stacey se cítí skvěle. Všechno proběhlo tak, jak si přála, a teď si mateřství opravdu užívá a ukazuje svého chlapečka přátelům a rodině,“ řekl jeden z přátel deníku The Sun.

„Být mámou a mít rodinu je vše, co si kdy přála. Je naprosto nadšená. Tohle je nový začátek, který si přáli. Oba jsou šťastní,“ dodal kamarád s tím, že pár toho hodně prožil a Floundersová je nyní „šťastnější než kdy jindy“.

Pár začal znovu budovat svůj společný život během lockdownu, kdy spolu trávili hodně času a starali se společně o dceru. Předtím Floundersová chodila s tehdejším fotbalistou týmu Sheffield Wednesday Garym Madinem.
Johnsona odsoudili na šest let

Floundersová prý také Johnsona nikdy nenáviděla ani ho nepovažovala za pedofila, přestože byl odsouzen za sexuální styk s patnáctiletou fanynkou. Johnson měl s nezletilou sex v době, kdy jejich dceři byly pouhé tři týdny.

Johnson byl odsouzen v roce 2016 k šestiletému vězení. Po odpykání poloviny trestu byl v březnu 2019 propuštěn. Poté podle webu Daily Mail vydal prohlášení, ve kterém veřejně vyjádřil lítost nad svými činy, které „vedly k odsouzení a uvěznění“. Omluvil se také přátelům, rodině a poděkoval všem příznivcům, kteří ho podpořili.

Bývalý anglický útočník byl členem týmu Manchesteru City, který v roce 2011 vyhrál FA Cup a v roce 2012 získal titul v Premier League. Ve stejném roce Johnson přestoupil do Sunderland AFC.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1232 poděkování
Dostal: 3014 poděkování

Re: Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Nový příspěvek od Kasz »

Tak to je pedofilie jak vyšitá, zase použití pojmu ve špatném významu.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Mediální analytik

Re: Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Reakce na https://cnn.iprima.cz/fotbalista-odsouzeny-za-pedofilii-se-stal-opet-otcem-expartnerka-ho-vzala-na-milost-30333

Povedený článek „Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost“

Ten váš článek mě opravdu pobavil. Napsat o člověku, že měl pykat za pedofilii, kvůli styku s patnáctiletým děvčetem, v kontextu českého práva znamená, že u nás je legální „pedofilie“. Fakt, to se vám povedlo. Tolik jsem se opravdu dlouho nezasmál. Pro příště si radši nastudujte příručku pro novináře – jak psát o pedofilii a správně využívat odbornou terminologii.

Cykle02, člen ČEPEK
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 10
Dal: 1274 poděkování
Dostal: 527 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Nechápu, že jim CNN tu licenci nezruší…
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
Dal: 7 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Nový příspěvek od Little Hero »

Cykle02 píše: sobota 31. 7. 2021, 12:28:01 Reakce na https://cnn.iprima.cz/fotbalista-odsouzeny-za-pedofilii-se-stal-opet-otcem-expartnerka-ho-vzala-na-milost-30333

Povedený článek „Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost“

Ten váš článek mě opravdu pobavil. Napsat o člověku, že měl pykat za pedofilii, kvůli styku s patnáctiletým děvčetem, v kontextu českého práva znamená, že u nás je legální „pedofilie“. Fakt, to se vám povedlo. Tolik jsem se opravdu dlouho nezasmál. Pro příště si radši nastudujte příručku pro novináře – jak psát o pedofilii a správně využívat odbornou terminologii.

Cykle02, člen ČEPEK
Wow, už to opravili. (y)
Cykle02
Mediální analytik

Změnili titulek článku.

na
Fotbalista pykal za sex s nezletilou, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1232 poděkování
Dostal: 3014 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Což je super. (y)
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Hm.. mozno je to iba preto, lebo je fotbalista. Mozno keby bol obycajny robotnik na stavbe trebars tak by sa na neho vykaslala.