Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Britský fotbalista Adam Johnson, který si odpykal trest za sex s patnáctiletou dívkou, se stal opět otcem. Matkou chlapečka je Stacey Floundersová, bývalá letuška, která během kauzy Johnsona označila za „arogantního podvodníka,“ co jí zničil život, a rozešla se s ním. Během lockdownu způsobeného pandemií koronaviru se ale opět dali dohromady. Narození dítěte berou jako nový začátek. Dvojice údajně zvažuje stěhování do zahraničí.

Floundersová má s Johnsonem už dceru. Novorozenému chlapci a matce se prý daří dobře. „Adam a Stacey jsou nadšení, že jsou opět rodiči – a že se jim narodil chlapeček. Stacey se cítí skvěle. Všechno proběhlo tak, jak si přála, a teď si mateřství opravdu užívá a ukazuje svého chlapečka přátelům a rodině,“ řekl jeden z přátel deníku The Sun.

„Být mámou a mít rodinu je vše, co si kdy přála. Je naprosto nadšená. Tohle je nový začátek, který si přáli. Oba jsou šťastní,“ dodal kamarád s tím, že pár toho hodně prožil a Floundersová je nyní „šťastnější než kdy jindy“.

Pár začal znovu budovat svůj společný život během lockdownu, kdy spolu trávili hodně času a starali se společně o dceru. Předtím Floundersová chodila s tehdejším fotbalistou týmu Sheffield Wednesday Garym Madinem.
Johnsona odsoudili na šest let

Floundersová prý také Johnsona nikdy nenáviděla ani ho nepovažovala za pedofila, přestože byl odsouzen za sexuální styk s patnáctiletou fanynkou. Johnson měl s nezletilou sex v době, kdy jejich dceři byly pouhé tři týdny.

Johnson byl odsouzen v roce 2016 k šestiletému vězení. Po odpykání poloviny trestu byl v březnu 2019 propuštěn. Poté podle webu Daily Mail vydal prohlášení, ve kterém veřejně vyjádřil lítost nad svými činy, které „vedly k odsouzení a uvěznění“. Omluvil se také přátelům, rodině a poděkoval všem příznivcům, kteří ho podpořili.

Bývalý anglický útočník byl členem týmu Manchesteru City, který v roce 2011 vyhrál FA Cup a v roce 2012 získal titul v Premier League. Ve stejném roce Johnson přestoupil do Sunderland AFC.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1183 poděkování
Dostal: 2949 poděkování

Re: Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Nový příspěvek od Kasz »

Tak to je pedofilie jak vyšitá, zase použití pojmu ve špatném významu.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Re: Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)

Reakce na https://cnn.iprima.cz/fotbalista-odsouzeny-za-pedofilii-se-stal-opet-otcem-expartnerka-ho-vzala-na-milost-30333

Povedený článek „Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost“

Ten váš článek mě opravdu pobavil. Napsat o člověku, že měl pykat za pedofilii, kvůli styku s patnáctiletým děvčetem, v kontextu českého práva znamená, že u nás je legální „pedofilie“. Fakt, to se vám povedlo. Tolik jsem se opravdu dlouho nezasmál. Pro příště si radši nastudujte příručku pro novináře – jak psát o pedofilii a správně využívat odbornou terminologii.

Cykle02, člen ČEPEK
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1117 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Nechápu, že jim CNN tu licenci nezruší…
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
Dal: 7 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Nový příspěvek od Little Hero »

Cykle02 píše: sobota 31. 7. 2021, 12:28:01 Reakce na https://cnn.iprima.cz/fotbalista-odsouzeny-za-pedofilii-se-stal-opet-otcem-expartnerka-ho-vzala-na-milost-30333

Povedený článek „Fotbalista pykal za pedofilii, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost“

Ten váš článek mě opravdu pobavil. Napsat o člověku, že měl pykat za pedofilii, kvůli styku s patnáctiletým děvčetem, v kontextu českého práva znamená, že u nás je legální „pedofilie“. Fakt, to se vám povedlo. Tolik jsem se opravdu dlouho nezasmál. Pro příště si radši nastudujte příručku pro novináře – jak psát o pedofilii a správně využívat odbornou terminologii.

Cykle02, člen ČEPEK
Wow, už to opravili. (y)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Změnili titulek článku.

na
Fotbalista pykal za sex s nezletilou, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost (CNN Prima NEWS)
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1183 poděkování
Dostal: 2949 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Což je super. (y)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Hm.. mozno je to iba preto, lebo je fotbalista. Mozno keby bol obycajny robotnik na stavbe trebars tak by sa na neho vykaslala.